Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Megapixelus

  brelok

  Ja kupuję na www.bodman.com.pl Pozdrawiam
 3. Terra, bardzo dobre ogłoszenie Alinki/Gosi.
 4. Ciociu powstawialam na wateczki twoje tez wstawiam pozwol i tutaj zajrzyj prosze na watus psinunia u Mureczkow tam ciocia Kulfoniasty pomoze wzgledem ogloszen tej biduni ktora zaginela Tarnów i okolice dramatyczna sytuacja Gai - suni, którą prawdopodobnie DS wyrzucił na drugi dzień po adopcji. Sunia jest poszukiwana od 5.01.2019 r. Pomóżcie, udostępniajcie. na fb Gajuniu ech Gajuniu modlimy obys bezpieczna obys zaopiekowana tutaj wstawim watus psinunia Sziszarpa Niewielki bezdomny piesek juz zlapany! Sziszarp juz u Mureczkow
 5. Do własnego domu na Pradze jadą jutro dwie kolejne biedy z lecznicy Kocurek Smoczek zwany Szczurkiem i koteczka po pp Karina zwana Coco, na razie nieśmiala Dziękuję mojej koleżance za wizytę PA dziś wieczorem :)) Transport blabla 80zł.
 6. Niezwykly madry nad modrosci miod miod na serce kazde takie psie serce jedyny poprostu jedyny
 7. Ja tylko pooglądać mogę, to chociaż podrzucę
 8. I jeszcze taka historyjka, która rozczuliła mnie maksymalnie: "(Mąż) pracował z drewnem w sobote, a mały asystował, M cos tam zaznaczał ołówkiem jak deski przycinał, nagle rozglada sie i szuka - gdzie ołowek ??? a Zefirzysko siedzi przed nim a ołówek w pysku trzyma :-) i patrzy .... M poprosił o oddanie ołowka - dostał, zaznaczył co chciał, ołowek odłozył i za chwile Zefir siedzi z ołowkiem w pysku patrzy i czeka :-) ..taki asystent! :-) "
 9. Dziękuję Aniu za wieści :) To ja jeszcze raz dziękuję za zakupy na bazarku:D
 10. Dzisiaj tj.n21.01. wpłynęła na konto bazarku kwota 15,00 zł od Havanka za serduszko. Bardzo dziękuję Eluniu
 11. Czyli poprostu przeurocze niezwykle psie serce domku domku odezwij Bedziesz mial jedynego Zefirka cudownego
 12. Przesyłka u mnie, bardzo dziękuje :D
 13. Ewuniu bardzo dziękuję za wiadomość i ogromnie się cieszę, że ubranka się przydadzą.
 14. Spokojnosci ciepelka kruszynko
 15. Aniu juz robie juz czaruje rozliczonko dla Ciebie z kilku bazareczkow
 16. A teraz parę cytatów z pani, u której w hoteliku jest Zefirek "mam jeszcze takie uwagi co do charakteru - TO JEST BARDZO ZROWNOWAZONY PIES, wybitnie zrownowazony, lezał przy działajacej pile, nie uciekał, ja dzis przenosiłam te 2m witki, grabiami obok niego zbierał resztaki - siedział spokojnie i patrzył, nie odskawił, nie uciekał spłoszony. W kojcu - jak wychodze czy wchodze do domu siedzi cichutko, albo lezy i patrzy - nie ma nawoływania szczekiem i szaleństw w boksie" "jedyny minus jaki zauwazyłam to skoki .... to mozna skorygować oczywiscie bez wiekszego problemu, nie jest to dyskwalifikacja :-) ale uciazliwosc :-)" "schylic sie nie da, ukucnac, pacha sie łapami na człowieka :-) do twarzy z całusami, głowe pod pache wciska i cału pod reke sie łąduje :-) tylko te skoki sa do skorygowania - reszta super, spokój, opanowanie, nie podnieca sie byle czym, nie jest szczekliwy i pilnuje sie cały czas człowieka, Bela i Budrys go nie interesują"
 17. Jak wszyscy to i babcia wedrujemy z nadzieja na ciepelko wszystkim lapenkom
 18. Cudny niezwykly Zefirek zapraszamy jeszcze sporo fantow czeka na domki
 19. Karolina Volkenstein

  Pies się " zbuntował"

  Hej ! :))) Ostatnio mam wrażenie, że mój pies się " zbuntował". Jest niegrzeczny, wyrywa się, nie przychodzi do nogi. Ale zacznijmy od początku. Otóż, mam 2 letnią suczke rasy Manchester terrier. Sunia jest zdrowa. Odkąd pamiętam uczyłam ją posłuszeństwa. Zawsze przychodziła do nogi, była kochana i miła. Ale teraz? Jest niegrzeczna. Boję się ją spuścic ze smyzzy, w nocy chodzi po całym domu, nie chce się przytulać. Czy mam pójść z nią do weta? Je, pije, śpi, ma energię. Co zrobić?
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×