Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. ta choroba ma bardzo charakterystyczne objawy a jednak weterynarze jej prawie nie znali bo były to sporadyczne wypadki, sama widzę jak tego dużo.
 3. Dzisiejszy dzień był pracowity :) Konfirm31 wysłała przesyłki do Besia11, gryf80, mdk8 i do ona03. Ja wysłałam do Besia11 i do WiosnaA. Na koncie jest już wpłata od Aska7 - ślicznie dziękuję.
 4. Ale szybko poczuła radość i szczęście... drobinka Rolka uśmiechnięta od ucha do ucha:) nie dziwię jej się...
 5. Kolacja mniej ważna, ale też przyjemnie zjeść:)
 6. To prawda i nie umniejszam Ani :) anica walczyła o Lakiego jak lwica, uparła się na odmianę jego losu i... i mam nadzieję, że będzie mogła już odsapnąć i cieszyć się szczęściem Lakusia. Jesteście niesamowite, a Laki to wyjątkowy pies, nie miałam okazji go poznać, ale jakoś wszedł w moje serce. Kciuków nie puszczam, ogłoszenia też jeszcze nie zdejmuję...
 7. Dziękuję Tysiu. Obiecuję, niebawem będę pękać z dumy i radosci, ze przyczynilam sie do odmiany losu kolejnej psiej istoty. Ale jeszcze na razie smutek bierze górę, bo wiem, ze on przezywa kolejne porzucenie i cierpi przez to. Ale juz dosyc o tym. To niestety, nieodlaczna część pomagania w ten sposób. A skoro chce być dt, to musze ponosić tego konsekwencje. Chciałam też zwrócić uwagę na to, ze prawdziwym Aniołem Stróżem i wybawcą Lakiego, była i jest Ania - anica. To przecież Ona szukała dla niego pomocy, kiedy tylko dowiedziała się o jego niedoli. Dzięki Niej został zabrany z domu, gdzie był źle traktowany, a potem szukała ratunku, gdy znowu był w potrzebie. No i to dzięki Ani, Lakus trafił teraz do wspanialego domu, czym zakończył (oby!!!) swoją niemal 7 letnią tulaczke. To Jej bardziej powinien Lakus wiec być wdzięczny i oddać swe serce.
 8. Today
 9. Poproszę naszyjnik [nr. 3] w kt, numer konta i kwotę do zapłaty :)
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...