Jump to content
Dogomania

anetaa200

Members
  • Posts

    997
  • Joined

  • Last visited

6 Followers

Converted

  • Location
    RYKI

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

anetaa200's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • Week One Done Rare
  • One Month Later Rare
  • One Year In Rare

Recent Badges

16

Reputation

  1. Zbieramy deklaracje stałe i jednorazowe !

     

  2. proszę o oczyszczenie skrzynki, nie mogę wysłać pw

    1. anetaa200

      anetaa200

      Ok już się robi :)

    2. SalmaHayek
  3. Nie mogę wysłać pw z kontem i rozliczeniem. Masz chyba pełną skrzynkę?

  4. Też nie mogę wysłać pw... czy zakup bluzki na bazarku Tajgera jest aktualny? http://www.dogomania.com/forum/topic/144861-rękawice-narciarskie-koniec/page-2

  5. Cioteczki kochane zapraszamy Was serdecznie na bazarek : Schudnij i pomóż psiakom-błonnik i dieta od dietetyka-do 20.12 g.20 na Adę i spłatę Hamleta http://www.dogomania.com/forum/topic/144501-schudnij-i-pom%C3%B3%C5%BC-psiakom-b%C5%82onnik-i-dieta-od-dietetyka-do-2012-g20-na-ad%C4%99-i-sp%C5%82at%C4%99-hamleta/
  6. Aniu chciałam Ci wysłać wiadomość , ale nie mogę włącz kochanie komunikator !!!

    1. Tigraa
    2. Alla Chrzanowska

      Alla Chrzanowska

      Masz pełną skrzynkę Nie mogę Ci wysłać rozliczenia z bazarku!

  7. Witam! Nie mozna do Ciebie wysłać pw. Musisz włączyć komunikator- wejść w kopertę - ,,Skrzynka odbiorcza" i w lewym dolnym roku jest włącznie komunikatora.

  8. Ciociu chciałam ci wysłać wiadomość ale nie mogę :( Czy te 15 zł było za czerwoną bluzeczkę ?! Proszę wyslij mi jeszcze raz dane do wpłaty bo nigdzie nie mogę znaleść !!! Jeżeli nie wpłaciłam zrobię to jutro i najmocniej przepraszam !!!

  9. 28 IX wysłałam paczkę i dane do przelewu z kwotą do zapłaty za bazarek. Nadal czekam na przelew -w sumie z przesyłką 15 zł. Wanda

  10. Ciociu proszę wyczyść sobie skrzyneczkę z wiadomościami bo nie mogę żadnej wysłać jeśli chodzi o dane do wysyłki !!!

  11. Kochane Cioteczki gdzieś widziałam na bazarku który był w trakcie tworzenia laptopa - czy mogłybyście podrzucić linka do tego bazarku ?! Pozdrawiam serdecznie
  12. Dziewczyny gdzieś widziałam na bazarku aparat do mierzenia ciśnienia , ale nie mogę znaleść tego bazarku ... może któraś podrzuci link do bazarku !!! Pozdrawiam
×
×
  • Create New...