Jump to content
Dogomania

Wystawa Europejska - Zagrzeb (Chorwacja),8-10.06.2007


musia

Recommended Posts

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorotal']A tu ilosci psow z roznych krajow [URL]http://www.hks.hr/HRVATSKI/EURO%20DOG%20SHOW/STATISTIKE/EuroPoDRZ.pdf[/URL]
[B] 1 Chorwacja 1992[/B]
2 Rosja 1325
[B] 3 Wlochy 1055[/B]
4 Wegry 854
5 Czechy 678
6 Francja 409
7 Słowenia 375
8 Polska 358[/quote]

odwrotnie! Włochy 1992 a Chorwacja tylko 1055 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie dostałam nic listownie... nie wiem czy jesteśmy na tą wystawę przyjęci czy nie... pieniążki oczywiście poszły :cool3:

Dostałam miesiąc temu maila z numerkiem... czyżby to robiło za całe potwierdzenie zgłoszenia???

A stawka liczy u nas 41 kanarków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='effa']Nie dostałam nic listownie... nie wiem czy jesteśmy na tą wystawę przyjęci czy nie... pieniążki oczywiście poszły :cool3:

:)[/quote]

Ja też nie dostałam nic listownie, i wiem, że więcej jest takich osób. Tak że nie jesteś sama...

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj znajoma powiedziała mi że list dostała przynajmniej 2 tygodnie temu... Dziś na ich stronie przezytałam że wysyłają. No ja maila wysłałam i jest szansa że może odpiszą :lol:

Zobaczymy choć przyznam że mam złe doświadczenia... raz załatwiałam wizy po czym okazało się że kilka dnie przed wyjazdem moje psy zaginęły ;) Innym razem czegoś w zgłoszeniu brakowało i też zostałam w domu. Boje się że kiedyś czegoś dowiem się kilkaset km od domu i oby nie była to Chorwacja :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

zwykle numer i katalog odbiera się w ringu. Przed rozpoczęciem sędziowania. Dlatego ważne, żeby się nie spóźnić, bo kto się nie zgłosił jest zaznaczony jako nieobecny i potem jego numer nie jest wywoływany do oceny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna G']Mam pytanie ,czy ktoś sie może orientuje o ktorej się zaczyna sędziowanie na ringach ?[/quote]

O 10-ej. A konrola weterynaryjna od 7-ej. Dzisiaj na stronie Zagrzebia pojawiły się dokładniejsze informacje :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']U mnie pisze ze zapłacone ale...
MOJEGO PSA 3 RAZY PRZYJELI o.O
byłam a granicą i nie wiem czy moge to teraz jakoś naprawić xD[/quote]

Myśłe że można mojego Jack Russella w Berlinie przyjęli przyjeli do klasy otwartej bo nie zdążyłem przesłąc kopi dyplomu champona i jak wysłałem im listownie dyplom z danymi psa przyjeli mi go do klasy championow, w katalogu figurował dwa razy - mogłem go wystawic w klasie otwartej i championów się śmieliśmy :D Płaciłem na wystawie, ale moja Aga jakoś Pani z sekretariatu wystawy przetłumaczyła,że nie będziemy płacili podwójnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']Co konkretnie znajduje sie na potwierdzeniu?

Bo ja nie dostalam i chyba juz nie dostane bo napisali mi w mailu ze potwierdzenie wyslali 3 maja wiec wyglada na to ze zaginelo w akcji :razz:[/quote]

Tak właściwie to niewiele :razz: Dziękują za zgłoszenie. Informują, że pies jest na liście przygotowanej do katalogu, ale katalog i wszystkie inne materiały będą rozdawane na miejscu (numerka nie przysłali). Podają, że jeśli ktoś nie zapłacił, to opłata po 7 maja wynosi 740 kun. I proszą o ewentualne uwagi do 20 maja (a potwierdzenie dotarło do mnie dopiero dwa dni temu!). Podają cenę za parkingi (80 kun). Wejście od 7.00. Przypominają o szczepieniu przeciw wściekliźnie i wzięciu paszportu psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']Ja mam dla Opusa właśnie paszport z wścieklizna. Znajomą w Sopocie spytano o zaświadczenie i legalizację paszportu

Dlatego pytam[/quote]

Niektorzy zadaja zaswiadczenia dodatkowego wydanego 24 godz. przed opuszczeniem kraju przez psa ze jest on zdrowy.
Ja pojde do Vet. po takie zaswiadczenia dla swietego spokoju bo dosc nerwow kosztuje mnie ta wystawa.Pzdr.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']Wyjeżdżajac do Zagrzebia - co bierzecie ze sobą weterynaryjnego. tylko wbita wścieklizna, czy zaświadczenie od weta i co z legalizacją paszportu psa przez weta wojewódzkiego ?[/quote]

Biorę paszport z wbitymi:
- wścieklizną,
- badaniem klinicznym z aktualną datą (str.20 w paszporcie)

Tak jeżdżę z psami będzie już trzeci rok. I nigdy żadnych problemów.
A o co chodzi z tą legalizacją przez weta wojewódzkiego? Bo ja pierwsze słyszę. Jak wyrabiałam pierwszy paszport to tłumaczono mi, że legalizacja potrzebna jest jak piesek wyjeżdża do innego kraju na stałe. I tam się wtedy taki paszport legalizuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...