Jump to content
Dogomania

Muffin - piesek shih- tzu już w nowym domu


Recommended Posts

[B][CENTER]Futrzak (obecnie Mufin) to samiec w typie shih tzu z skorupą w postaci niezwykle skołtunionej sierści.[/CENTER][/B]
Został znaleziony w Hornówku (pod Warszawą) na ulicy Boiskowej, obecnie przebywa u mnie na podwórku, czasem u koleżanki, ale często wychodzi i błąka się w okolicy ulicy Kurowskiego. Niestety nie może tu dłużej zostać, moi rodzice nie chcą psa, a na ulicy może mu się coś stać... Potrzebuje pomocy!
[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/867/futrzak.jpg[/IMG]
Próbowaliśmy obciąć mu te kołtuny, ale próbował nas ugryźć... Może ma jakiś uraz, albo nie został przyzwyczajony do zabiegów pielęgnacyjnych. Potrzebuje doświadczonego fryzjera. Dodatkowo dziś, po powrocie z wakacji zauważyłam, że kuleje. Wizyta u weterynarza + fryzjer dużo kosztuje, a przynajmniej za dużo jak na 2 gimnazjalistek kieszeń...
[IMG]http://img832.imageshack.us/img832/1203/futrzak1.jpg[/IMG]
Jest młody, raczej przyjazny w stosunku do ludzi, trochę szczekliwy (co czyni z niego doskonałego stróża). Nikt nie zgłosił się pomimo ogłoszeń. Jest dokarmiany, ale nie wiemy ile i jakiego potrzebuje jedzenia - może jest za chudy, może za gruby?

Szukamy osób, które zechcą pomóc.
Fryzjera, najchętniej takiego, który obetnie mu sierść za niewielką sumę lub za darmo, z Warszawy, najchętniej z okolic Bemowa, Izabelina, Mościsk itp
Dobrych duszyczek które mogą zaopiekować się psem lub chociaż wspomóc Futrzaczka, pieniądze na leczenie, fryzjera i być może hoteliku..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to czekam na telefon i działamy - mały natychmiast trafi do weta zostanie przebadany, odrobaczony,zakroplony i zobaczymy czy i ew. kiedy nadaje się do kastracji - umówimy mu też wizytę u dr. Garncarza żeby oczy sprawdzić.

[FONT=Georgia][SIZE=4]Tel do nas:
Kasia [B]603 651 833 [/B]/szefowa-dzwonić do skutku/
Gośka[B] 722 304 306[/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ależ skąd - ten jest cały biały prawie a Ptyś jest biało złoty z wyraźnym wybarwieniem - Ptyś ma czipa i był wykastrowany a ten ma jajka czy nie?
[IMG]http://www.kociswiat.org.pl/www/images/animal/ptys-bialozlote/Pty%C5%9B1.jpg[/IMG]
Poza tym niedawno rozmawiałam z Panią od Ptysia więc jakby nawiał to dałaby mi znać.

[COLOR=red][B]To na 200% nie Ptyś - obecnie Ptyś przebywa w Gdańsku na wczasach - właśnie rozmawiałam z Państwem pieska.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy!

Osa, psiak niestety gdzieś nam zwiał, szukamy go od rana. Gdy go znajdziemy, załatwiamy transport i pewnie jutro jedziemy do Uleczki, która zdecydowała się go obciąć. Może stamtąd od razu przyjedziemy do Was, ale oczywiście wcześniej dam znać, może dziś wieczorem. Na szczęście był widziany więc z tą łapką daleko zajść nie mógł.
Teraz lecę szukać go dalej.

Link to comment
Share on other sites

O rany ależ się zmartwiłam ..
Szukajcie go dziewczyny oby mu się nic nie stało!
Trzeba będzie go zwieść bezpośrednio do naszej wetki - Dorota go zbada, osłucha, zaopatrzy i zadecyduje co i jak robimy dalej.
Oby się tylko znalazł!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=owczarek'ab;17364503]Futerko dalej się nie znalazło... Ale szukamy, pytamy!

Osa, wysyłam Ci mój numer kom, ale rzadko mam przy sobie telefon.[/QUOTE]
Dobra mam ten numer zapisany.
Normalnie płakać mi się chce...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...