Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

hehe moje psiska też na starość dziecinnieją...choć nie...Holi nigdy nie dorosła :P

Niech się Morusek cieszy długim życiem ! Ja tam mam nadzieję, że Holunia z Maszą jeszcze będą ze mną długo ....w końcu one też 9 latki....Bardziej martwi nas Pestka...ona też 9-cio latka, ale jednak spory z niej psiur...nie wiem ile ma w kłębie, ale waży 38 kg...niby jest z nami tylko 7 miesięcy ale jakby była z nami od zawsze...i mamy nadzieje, że jeszcze kilka lat to się nie zmieni ;)

 

swoją droga też czas leci...ja wciąż pamiętam dokładnie moment, kiedy zobaczyłam Holusie - Cosia w schronisku...i pierwsze spotkanie z Maszą, a raczej z jej zębami...a to już prawie 8/9 lat mineło od tych momentów...

 

Nasza Sol też już młodziutka nie jest...ma około 7 lat - może dla kota to niewiele...mimo wszystko brana ze schroniska była jako około roczna kotka...a tu już tyle minęło...to straszne ;)

Link to comment
Share on other sites

powiem Ci że myślę dokładnie tak samo !

Po Pesteczce widzę, że nie dla mnie pies bardzo duży...dla mnie to granica 20 kg - takiego psiaka jestem wstanie podnieść/zanieść itp w razie potrzeby....A Pesteczce czasem człowiek nie wie, jak ma pomóc, jak ma gorszy dzień i pomimo tabletek ciężko się jej wstaje :(

Dlatego, choć bardzo marzyłam o użytkowym owczarku, to wiem, że to już za duży pies dla mnie...i choć doskonale wiem, że wyląduje w przyszłości znów z kundlami ze schroniska, to taki "owczarek" rasowy mi się wciąż marzy...ale w wersji mini...taki corgi np :P, albo kolejny borderek...zanim Licho nie wpadła w nasze życie czterema łapami z wielkim przytupem, nigdy bym o borderze nie pomyślała...a teraz...nie wiem, czy kiedyś bez bordera będę umiała żyć ;P

drugą rasą co zaczyna mi się bardzo podobać i z wyglądu i charakteru (a są mniejsze niż onki) do owczarki belgijskie ...ale to już bardzo przyszłościowe plany ;)

 

Morusek sporo waży...znaczy nie mówię, że jest go za dużo ! Tylko myślałam, że on troszkę mniejszy...moja Lichotka waży 16 kg ;) a Holusia po ostrzyżeniu 12 :] 

 

PS. mówiąc o dziecinnieniu....Holi dziś, jak byliśmy w górach, przegryzła do polowy swą smycz...ostatni raz gryzła smycz jakieś 4 lata temu...nie wiem, co jej dziś odbiło ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja kocham duże psy, choć zdaję cobie sprawę z minusów ich gabarytów (przeraża mnie podróż nad morze naszym leonem-z tyłu ja, Gabi i Shadow, a z przodu Łukasz z Damianem). Lokalnie Shadow jeździ w bagażniku, ale teraz niestety muszą iść bagaże) O krótkowieczności bokserów nawet się nie wypowiadam....

Link to comment
Share on other sites

Ja już mam auto spakowanie na dzisiejszy wyjazd. Akurat jak już wszystko było w bagażniku, to na rowerach podjechali znajomi. I się zdziwili, że spakowałam 4 duże torby, 2 koszyki, wózek i zostało pół bagażnika dla psa :) Dlatego właśnie kocham mojego sharana i mniejszego auta nie chcę :P

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Hahaha, ja w sumie planuję prawko tylko z myślą o psie :D Bo gdyby nie pies, to prawko nie byłoby mi potrzebne :D
I też już wiem, że chcę samochód z dużym bagażnikiem ;)

Udanego wypadu, Magdo!

też tak mówiłam, a teraz się przydaje też bez psów :p

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

To najwyżej nie zdam i udowodnię sobie, że jednak się nie nadaję :D Bo na razie wszystkim to wkoło powtarzam :D.
Mój młodszy brat właśnie teraz zdaje prawko, w sumie żałuję, że się na wakacjach nie zmotywowałam... no ale co zrobić... Głupia jestem i tyle;)

masz młodszego brata? :O

nie no, jak juz zaczniesz robić i podejdziesz do egzaminu to nie ma co :D jak zrezygnujesz to bedzie szkoda kasy..

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Mam. Starszych też mam :D Dlatego ze mnie taka chłopczyca - wychowywałam się wśród chłopów :D Lałam się z nimi na potęgę, skakałam po drzewach, grałam w nożną, boksowałam się itd :D

No właśnie o to się rozbija. Szkoda mi kasy. Boję się, że zapłacę, a nie zdam :D A ja straszna sknera jestem i nie lubię na siebie wydawać hajsów. :p

 

no ja "zapisałam" fakt, ze masz starszych braci xD 

Zdasz, też się bałam że nie zdam.. a zdałam za pierwszym :P 

Link to comment
Share on other sites

tutaj Aga się przyda w tym temacie, bo ja mimo wszystko staram sie jechać bez tabsów. Ta, jeździłam do schroniska w kryzysie alergicznym. I uczula mnie sierść kotów, jednak sama obecność nie. Dopiero jak zostawią mase kłaków na mnie, to ja kicham jak pojeb xD

Ale jak brałam tabsy, to wśrod nich była clatra. Ona serio mi pomagała. Ale bez tabsów jeszcze daje radę żyć, więc je porzuciłam bo moze serio keidyś bede ich potrzebować :p 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...