Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

Kurcze, u Ciebie co chwilę jakiś zwierzaki! Współczuję, że Morus tak tęskni, Funia jest bardziej do rodziców przyzwyczajona jednak, bo odkad ja mamy ja z nia przebywałam w sumie tydzień i rodzice siłą rzeczy więcej czasu z nią spędzają. Takze wziecie jej do Krakowa odpada. Na szczęście mi M. obiecał, że jak się urodzi pies taki jaki chcemy w hodowli, to mi kupi z okazji ukończenia licencjatu xD

W ogóle urodziła się suczka, ale chcieliśmy początkowo samca i już nie wiemy  :<

 

Link to comment
Share on other sites

super, że Twój zwierzyniec zdrów :) 

a jak Twoje zdrowie poza alergią?

 

najlepszy sposób na odchudzenie psa? maszynka do strzyżenia :D

tak wyglądała moja Holusia:

-zjtVI_DtbMSDYMyNrmsnophfjx2XDVH9sKXXeB3qL47h7fqiwWRdeasMrEmoQSim_Z83btQhBQzfDxmFC1kkjv5ELjUiPUfGKtxr_cDaIgOP_nV_VrRIs8kOnJ6qkQSWFlk3uJguP89M4hSQpKEqRvb6cild-1l4hfJuVtaCRNfz4FNp7dw0tMdEET_7RnIFROGYHDml-zB8fQhN0he5-q7nX9f45Kp96YeLKAb3-fydMxvsyvEOGaZkum-s6C4qFsZYZg9N19k5oE0RSV1iAq0toMaKfm4br-Z4l8oSqMTn3Gj8gE6D0n5XwNMw_pCxJlfTil1LkMBqL2gv_DiXeC3spUamjJfxoMloTGVad56T1yt6nwXxWdtnGWrOPcMfNFA_FMXPCEpMx1tIOhCV6z1TrfP7atJDjtaPvBoyQF7gDcmmgQIf5zatd2C-YhL09aTqUWsUMp878eh1ddjE75f1N6MXb3_GCm6Ai83kEwJSXGytQcfjhpfzUPZccEI2GVMa0IWgvbHQBMnjfwVgyI4zZIes1qsUEzEuzqdHeSnXg0b6zVLL8zkfNZ2tHFAu0tckfAE367PaVhOONbeK41jfnV9MeiNTzHOrBlo_VXDrCcG__JhOg=w1019-h679-no

 

a tak wygląda teraz :D

Zdjęcie użytkownika Marzena Bremer.77

 

Zdjęcie użytkownika Marzena Bremer.

 

nie dość że wizualnie jest dwa razy mniejsza....to jeszcze jej się takie dłuuugie łapki zrobiły :D tylko no...my ją obstrzygliśmy, a pogoda zrobiła nam psikusa :( spadł śnieg i jest 4 stopnie na dworze ...no ale nagle się okazało, że stare ubranko, które było już na Holusie za małe, znów na nią pasuje ;)

Link to comment
Share on other sites

A aparat do 1000 zł kompakt mogę polecić Sony DSC HX 60 :) Mój Patryk ma takiego i naprawdę da radę nim fajne zdjęcia zrobić, jest lekki, dosyć szybki, ja tez mojego soniaka długo sobie chwaliłam, ale go już w sprzedaży nie ma chyba...bo to starszy model (DSC HX 20 V) :) 

Ja jak nigdy nie byłam za lustrzanką, to teraz nie wyobrażam sobie jej nie mieć :D więc już nie śledzę kompaktowych "nowości"

No ale kompakt ma jednak sporo plusów...lustra np. nie wszędzie chce mi się nosić ^^ 

Link to comment
Share on other sites

Co do kleszczy też próbowaliśmy bravecto.  Działało super. Teraz kupiłam na próbę obrożę Foresto. Jednak tabletka to na 3 miesiące i 100 z portfela,  a obroża na 8 mies.

Jeżeli o maszynach mowa. To też niewiele się znam, ale kupiłam kiedyś taka za 50 zł z Lidia.  Miała być głównie dla mojego Baksa (mało sierści więc nie miałam obaw że padnie), ale okazało się,  że przetrzymala strzyżenie psów połowy moich znajomych łącznie z pekinczykiem i colakiem włącznie i ciągle żyje.  Fakt trochę się grzeje,  ale jak ktoś nie zamierza 3 niufków pod rząd ciąć to myślę, że jest fajna 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...