Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Dopiero teraz do mnie dotarło...Morusek zjadł 18 kg ! karmy w 1 miesiąc?? To jest możliwe? 

Moje psy jedzą ok 30 kg na miesiąc...ale jest ich 5 i ważą w sumie prawie 90 kg! (Z tego Pestka zjada połowę z tego :P )

 

Mam nadzieję, że Ci plany wyjdą i zabierzesz tego kochanego Gamonia do siebie :( Szkoda, że i Kurzeła nie da rady, ale wiadomo jak to z nim...to już byś chyba na swoim musiała być, heh. Współczuje takich przebojów z babcią. 

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze się przywitam, bo dawno mnie tu nie było. Ale ja mam podobnie do Ciebie. Mam robotę do zrobienia więc wlazłam na dogo.

Po drugie, współczuję straty :((( Bardzo mi przykro Tyś :(

Po trzecie, jak to mówi nasz wet.. z babcią to jeszcze nikt nie wygrał ;) Choć mnie poniekąd się udało, ale... no tak, ja po prostu wzięłam Sonię pod swoją opiekę, ja o niej decyduję, o tym co je i gdzie mieszka. O dziwo babcia jest mi teraz wdzięczna do tego stopnia, że sama z własnej woli sponsoruje psicy karmę z górnej półki. Można? Można! Ale z początku lekko nie było, oj nie. Starsi ludzie mają to do siebie, że bardzo ciężko jest ich przestawić na inny tok myślenia. Jeśli tylko masz szansę na zabranie Morusa do siebie, bierz i nie zastanawiaj się. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.12.2017 o 21:29, *Magda* napisał:

Mój Lumpek za to ostatnio sypia na płycie indukcyjnej! Ja się pytam "dlaczego?" Ma psie legowisko, duży drapak, ciepły kaloryfer... Nie, on woli szklaną płytę kuchenną :D

Mój ostatnio uskutecznia spanie w umywalce :) No chyba, że ktoś niezbyt dokładnie spłucze pastę do zębów... wtedy umywalka jest be ;) 

 

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

To w sumie mądry jest :D


Wszyscy wstawiają zdjęcia szczęśliwych psów w śniegu, a ja... a ja nie wstawię. Gamonio po prostu nie ufa i jak już wejdzie do domu to za nic się go nie wyrzuci. Chyba, że go przyciśnie, to wyjdzie, zrobi co trzeba i za sekundę znów siedzi pod drzwiami i szczeka, by go wpuścić :D Taki z niego śnieżny pies obecnie :D 
Choć pewnie, jak pójdzie ze mną na spacer (już za 2,5tygodnia!) to będzie szał ciał :D
Nie mogę się tego zresztą doczekać. :) Zdjęć pewnie będzie niewiele, bo czarny pies na białym tle to słabe połączenie, ale... coś może mi się uda pstryknąć.
 

U nas jest śniegowe szaleństwo, jak zawsze. Ale Sońka to prawie północniak ;) , a Zeus to Zeus... Bajgle kochają śnieg prawie tak samo jak żarcie ;D

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Chesti napisał:

Mój ostatnio uskutecznia spanie w umywalce :) No chyba, że ktoś niezbyt dokładnie spłucze pastę do zębów... wtedy umywalka jest be ;)

No to u mnie by w umywalce nie pospał za często, bo starszy syn notorycznie brudzi umywalką pastą do zębów :D Czasem mam wrażenie, że więcej pasty jest na obrzeżach umywalki niż na szczoteczce do zębów :D

 

Ja tęż chcę śnieg!!! Czemu nie mam śniegu??? :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, *Magda* napisał:

No to u mnie by w umywalce nie pospał za często, bo starszy syn notorycznie brudzi umywalką pastą do zębów :D Czasem mam wrażenie, że więcej pasty jest na obrzeżach umywalki niż na szczoteczce do zębów :D

Hahahah bo pewnie tak jest :D

2 godziny temu, *Magda* napisał:

Ja tęż chcę śnieg!!! Czemu nie mam śniegu??? :(

Łap ;) Nie będę świnia, podzielę się :P

2.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dzisiaj dotarłam do domu... z przygodami...
Zwierzęta jednak żyją. Obskoczyli mnie chłopcy totalnie, zaburzyłam ich rutynę. Czują przymus dreptania za mną krok w kro.
Jeden włazi mi na kolana i drugi też. ;) Kurzełek aż się wkurzył i zaatakował pieseła. Natychmiastowa interwencja i pieace&love.

Przed świętami mam w planach wykąpać pana psa - w końcu się zrobił łóżkowy :-)
Kocurr właśnie wchodzi do pudełka z butami. Był też w donicy, w której jutro będzie stała choinka (tak, tak...)

Będa zdjęcia, ale dajcie mi się ogarnąć.

 

Jakie to przygody zafundowała Ci Polska komunikacja ? ;)

 

Mi się psów kąpać nie chce :D u nas to całodniowe zajęcie...póki nie są czymś ufafrane, to obędą się bez kąpieli :D

 

Szalona jesteś...choinka :D żywa i do tego na podłodze...ja bym nie ryzykowała...no ale na tą chwilę mam w domu "przedszkole" bo zarówno Jack, Lalka jak i Fanta zachowują się jakby miały po 4-5 miesięcy (ok Jack ma 4 miesiące jest rozgrzeszony), a nie rok :D

Link to comment
Share on other sites

czyli typowe Polskie podróżowanie :D Dobrze, ze udało Ci się do domu dojechać ! :)

 

Morisek po kąpieli wyglądał ślicznie ;) Moje psiury mam zamiary tylko porządnie wyczesać (jak zawsze w sobotę...dziś się może lepiej postaram :P) Poza Lalką...ona na szczotkę reaguje strasznie :( - rzuca się jak narowisty koń...panikuje i potem od nas ucieka i się chowa do kąta...

 

Lichotka z resztą ferajny życzy Wam WESOŁYCH ŚWIĄT! 

FeImHNk-uyVuCPoIH56x0uHv7cdthVzzPiMdrjX5Wq2GozLN8aRAKabq4YqgbD7Up9yQpQx-Dffed_PR26lyltFNJOPIrb9TETNnpL4oW272d3gbOORuwVxaJwPJlTYTLEmIm3KSMshMzyXP22BOY654abEi5B3gZ3MpFHnYT993-qE7cJH_2daXJ8vl2EoMszPVVvDSPflI98JclWws2lP-T7cX6jprvZ0zuoCQCPBpoD2iuV_eQIHd40fj9VQUagRrA_22_J3THVYrb6brrMHVHmiZIO1sGEgG9XYqGjbrbTmkF0ApDdcp-hGGzqGD3DTtFa8UEzsI21SSJzmG0ulKckhzZf-xTDxRf2BzqC3hp4yZQUPphF9JdIhHEXZdoFDAmoOD_X3e0U03B3HYEauFZ-wE2ZATZiQQuVuXKQPgH3_O36UYAoiyWqPSSRvB7MaaAbTIimjmS9utDQwEFOP_JRSIKADLghmIlajpXDQyjiB0T3GhOK-1hzY6URwJPM_qaiBkgbfGBQeGcgeslhFpjpFAB1zzqpasLjQK2VWVUs-szzi_cx8RU2mfXBSsh52fqfxoac5EkEmL8GKksU8w9TDDXQYhM41OnyvL8dH3NlAjE7KtWGGQAnW6_om_mlyDTV9_Zm6GpS4htid9YEHrDKj5xz_zBQ=w862-h575-no

 

a ja się biorę za porządki ;) po 6 psach podłoga co 3-4 godziny wygląda, jakby w życiu nie była myta ...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...