Jump to content
Dogomania

Co to za hodowla?


Trop2011

Recommended Posts

Jeśli myślisz o zakupie psa stamtąd - ja bym się jeszcze pięć razy zastanowiła. Jeśli ludzie mają stamtąd psy z problemami zdrowotnymi, jeśli na aukcjach allegro to wyglądało jak fabryka szczeniąt - lepiej zrezygnować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trop2011']No raczej tak. Podobno tam kiedyś było dobrze, ale potem się zepsuło.
Za to psiak mojej koleżanki nie wygląda na chorego.[/QUOTE]

Miłośnikom psów chyba powinno chodzić o cos więcej niż tylko "żeby piesek był zdrowy".
Zastanów się, czy naprawdę chcesz dać zarobić ludziom, którzy źle traktowali zwierzęta, sprzedawali je chore, a więc oszukiwali nabywców...
Hodowli goldenów jest dużo, na pewno znajdziesz inną w swoich okolicach, a i pies z rodowodem, ale nie wystawowy kosztuje mniej więcej tyle, co pies bez rodowodu z byle jakiego miejsca - naprawdę nie warto brać pod uwagę miejsc o tak wątpliwej reputacji, szczególnie, że Ci ludzie nie handlują garnkami kuchennymi czy telefonami, tylko żywymi, czującymi istotami.

Link to comment
Share on other sites

Ja wcale nie zamierzam kupować psa z tamtej 'hodowli' tym bardziej, że sama mam 3 miesięcznego szczeniaka rasy również Golden Retriever, ale z rodowodem. Chciałam tylko zobaczyć jakie są reakcje na tą 'hodowle'. Nigdy nie zdecydowałabym się na kupno jakiegokolwiek zwierzęcia z niepewnego źródła, bo to może być przyczyną późniejszych problemów nie tylko fizycznych, ale też psychicznych. Kiedy wybierałam hodowlę nawet nie brałam jej pod uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...