Jump to content
Dogomania

Nivalin, odkryłem (duuużo) tańszy zamiennik


larek

Recommended Posts

Drodzy, wielu z Was, w przypadku problemów z kręgosłupem aplikuje psu nivalin. Jak wiadomo jest to doskonały środek poprawiający przewodnictwo nerwów obwodowych, a w rezultacie zmniejszający skutki porażań czy też niedowładów.
Jak wszyscy wiemy, środek ten jest bardzo drogi, kiedy ostatni raz kupowałem, płaciłem za paczkę ponad 100 zł.

Odkryłem jednak środek, który działa bardzo podobnie, zaś pudełko zawierające 10 ampułek kosztuje mniej niż 10 zł. Oczywiście zachęcam przed podjęciem decyzji o wypróbowaniu do konsultacji z vetem.
Ja dawałem z niezłym skutkiem 2 razy dziennie po 1ml psu o masie 60 kg. Jak łatwo policzyć koszt to niecałe 30zł miesięcznie, a skutek odnosiliśmy podobny do nivalinu.

Środek ten nazywa się polstygmina
[url]http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=1758[/url]

Jeszcze raz zachęcam do uprzedniej konsultacji z weterynarzem. Przede wszystkim ważne jest ustalenie właściwej dawki. Lek powinien być podawany w dawce podzielonej - okres działania pojedynczego zastrzyku to maks kilkanaście godzin.

Pozdrawiam serdecznie
Marek
P.S. W razie pytań (mogę wskazać aptekę która sprowadzi każdą ilość) proszę na priv.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...