Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 16.02.2018 o 02:05, angineuuka napisał:

No.. 

Krojenie w sumie też nic nie daje.  Indyka też nie chce :p W sumie to wszystko się wyklucza, może po prostu jej nie smakuje surowe... 
No nic, wracamy w chrupki. 

Indyka też bym ci nie tknęła. Z resztą tak samo kaczki, większości wieprzowiny, gęsi, koniny, na baraninę muszę mieć dzień

Także u mnie króluje kurczak (a właściwie pierś) i wołowina (ale, że droga to rzadko) :P, więc rozumiem twoje psy

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Patikujek napisał:

Indyka też bym ci nie tknęła. Z resztą tak samo kaczki, większości wieprzowiny, gęsi, koniny, na baraninę muszę mieć dzień

Także u mnie króluje kurczak (a właściwie pierś) i wołowina (ale, że droga to rzadko) :P, więc rozumiem twoje psy

u nas jest alergia na kuraka. W małych ilościach mogę podawać, w większych nie bo zaraz się drapio. 

Kaczki i gęsi też nie lubię 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, angineuuka napisał:

Minął miesiąc od urodzin, a ja dostałam kolejny prezent :D :D 

 

Kurde, rozmyślam nad samiczkami myszy(sztuk 3-4).. mam zgodę domowników na takie sztuki. :D Ale znowu mam problę z klatką/samlą/akwa.. nie wie co lepsze.. Nagle też nic nie ma sensownego.. 

 

Ja ci nie pomogę.  Przy ostatnich szczurzydłach doszłam do wniosku że chyba wyrosłam z gryzoni 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...