Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

Przed chwilą, angineuuka napisał:

no tez sie musze zmuscic,, ale z checia bym spac poszla, jakas faze mam na sen. po poludniu zasnelam i spalam 2,5 h.. :P 

Mi rozum tez podpowiada żebym poszła spać , kocham spać a mam wczesne pobudki :[ ale też mi szkoda wolego czasu :/ zwlaszcza ze w tym tygodniu nie będe go miała w ogóle bo mam popołudniówki :[

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

Mi rozum tez podpowiada żebym poszła spać , kocham spać a mam wczesne pobudki :[ ale też mi szkoda wolego czasu :/ zwlaszcza ze w tym tygodniu nie będe go miała w ogóle bo mam popołudniówki :[

idz zaraz i sie wyspij, zgadamy sie na snapie :D ja w sumie mam juz wakacje :D 

dobra, ide kapac :P zegnam :D 

Link to comment
Share on other sites

hejo :D

Klawiatura  w lapku cos mi odwala, wiec pisze z klawiatury od Agi ;p nie mam checi jakos  na nowe fotki.. zawsze cos i jakos potem nie chce mi sie robic fot nowych :) 

prawdopodobnie za trzy tygodnie jade nad morze - króciutki wypad. :))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.06.2017 o 23:58, angineuuka napisał:

hejo :D

Klawiatura  w lapku cos mi odwala, wiec pisze z klawiatury od Agi ;p nie mam checi jakos  na nowe fotki.. zawsze cos i jakos potem nie chce mi sie robic fot nowych :) 

prawdopodobnie za trzy tygodnie jade nad morze - króciutki wypad. :))

ona jeszcze żyje ? :D

poka obroże i szele :P

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, łamAga napisał:

ona jeszcze żyje ? :D

poka obroże i szele :P

no żyje :D 

już widziałaś :P

więc oficjalnie - 16.-19.07 jestem w trójmiescie :D jeszcze nie wiem czy z obiema sukami, ale Misia na pewno. Coma się wody boi, więc nie wiem czy ten wyjazd by jej psychicznie nie zabił :P a 20-23.08 jestesmy nad znanym już nam jeziorem - tutaj już jadę dwie suki, bo to wyjazd rodzinny można by powiedzieć. :D nie, nadal nie mam nowych fot xD

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, łamAga napisał:

obróżkę tylko widziałam :P

a morza zazdraszczam :/ 

bo nic innego nie ma ciekawego do pokazania :D żadnych szelek przeciez nie było, nie wiem co se ubzdurałaś hahah

Nad morze jedzie tylko Misia - to już pewne. Coma tam umrze psychicznie zapewne, nie chcę jej męczyć.. wystarczy, ze nad jeziorem będzie miała stres.

A, jeszcze w sierpniu gdzieś (jak nic nie stanie na przeszkodzie.) jedziemy w góry...

a ja się bardzo mocno nie umiem tego morza doczekać :<< 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...