Jump to content
Dogomania

Gdzie z psem nad morze ?


Natalia&Cody

Recommended Posts

[quote name='Bibulec']Wróciliśmy z wczasów - jak już pisałam we wcześniejszych postach - byliśmy w CAiS Alga w Mrzeżynie. W ofercie "Powitaj lato nad morzem" i "pożegnaj lato nad morzem" są bardzo atrakcyjne ceny (niecałe 900zł za 2 tygodnie z pełnym wyżywieniem). Byliśmy z mężem i dwoma dzikusami :) w tym jeden 25 kg ast. Żadnych problemów właściciele nie robią (oczywiście pewne zasady obowiązują - na terenie ośrodka smycz, sprzątanie po pupilach, nie niszczenie, nie hałasowanie w czasie ciszy nocnej - ale odpowiedzialni właściciele z tym chyba problemów nie mają) co ważne pisaki przyjmowane są bezpłatnie, super tereny na spacery (las, plaża prawie pusta szeroka, 10 km dzikiej plaży). Nie polecam wyjazdu autokarem - jedynie własny transport z uwagi na to, że do centrum Mrzeżyna jest około 3 km i osoby bez samochodów narzekały, że daleko. Jeśli ktos nastawia się na wypoczynek z psem - spokój i ciszę - polecam. Plażowanie z psami bez problemu, ścieżki leśne cudowne. Nie polecam jeśli ktoś chce się bawić i lansować na miejskich deptakach :) My już nastawiliśmy się na przyszłoroczne wakacje na "TAK".[/QUOTE]

My też już prawie "na walizkach". Wyjazd w sobote. Wprawdzie tylko na tydzień, ale pamiętając przepyszne drożdżówki - Fidel też je uwielbia - wystarczy wakacyjnych przyjemności. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Bibulec']Wróciliśmy z wczasów - jak już pisałam we wcześniejszych postach - byliśmy w CAiS Alga w Mrzeżynie. W ofercie "Powitaj lato nad morzem" i "pożegnaj lato nad morzem" są bardzo atrakcyjne ceny (niecałe 900zł za 2 tygodnie z pełnym wyżywieniem). Byliśmy z mężem i dwoma dzikusami :) w tym jeden 25 kg ast. Żadnych problemów właściciele nie robią (oczywiście pewne zasady obowiązują - na terenie ośrodka smycz, sprzątanie po pupilach, nie niszczenie, nie hałasowanie w czasie ciszy nocnej - ale odpowiedzialni właściciele z tym chyba problemów nie mają) co ważne pisaki przyjmowane są bezpłatnie, super tereny na spacery (las, plaża prawie pusta szeroka, 10 km dzikiej plaży). Nie polecam wyjazdu autokarem - jedynie własny transport z uwagi na to, że do centrum Mrzeżyna jest około 3 km i osoby bez samochodów narzekały, że daleko. Jeśli ktos nastawia się na wypoczynek z psem - spokój i ciszę - polecam. Plażowanie z psami bez problemu, ścieżki leśne cudowne. Nie polecam jeśli ktoś chce się bawić i lansować na miejskich deptakach :) My już nastawiliśmy się na przyszłoroczne wakacje na "TAK".[/QUOTE]


Bibulec, czy psy mogą się tam kąpać w morzu? Czy, jeśli nie wykupi się wyżywienia w ośrodku, to jest możliwość zjedzenia posiłku gdzieś blisko? Jest tam w pobliżu jakaś restauracja?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']A wie ktoś jak jest z plażą koło Ustki (Rowy chyba)?
W sierpniu jedziemy całą rodziną + pies i myślimy gdzie...

Może ktos ma jakieś informacje na ten temat...[/QUOTE]
O widzisz, ja sobie też w tym roku wymyśliłam wyjazd do Rowów :)
nigdy tam nie byłam, jakbyś znalazła jakiś fajny namiar to daj znać ;)

Ja z kolei mogę polecić [URL]http://kotki2.com.pl/o-nas/[/URL] w Grzybowie - ok. 5 km od Kołobrzegu, spokojnie plażą mozna piechotką się wybrać
bylismy tam we wrzesniu 2011 z Irą i Merlinem
fajny ośrodek, psy mile widziane bez dodatkowej opłaty
blisko do plaży, z której nas nikt z psami nie wyganiał

Link to comment
Share on other sites

My udaliśmy się do Sarbinowa (na trasie Kołobrzeg-Mielno). Mieszkaliśmy w pokojach gościnnych, którego właścicielem jest Pan od willi [I]Adria[/I] bodajże. Sami właściciele posiadają psa, zgadzają się na przyjazd z własnym czworonogiem. Na plaży, jak i w samym mieście było pełno psiarzy. Dużo psów pływało w morzu, nawet w godzinach plażowego szczytu i nikt nie miał o to pretensji. Dodatkowo nigdzie nie zauważyłam zakazu kąpieli psów - czy to na plaży strzeżonej, czy niestrzeżonej. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do ośrodka Ibiza Willa przy Plaży w Rowach, bo przeczytałam, że akceptują psy - mieli tą opcję odhaczoną. Niemniej, dzwonie i się upewniam, czy tak jest. Pan zaczął się jąkać, a następnie stwierdził, że akceptują tylko małe pieski i kotki...właściwie tylko yorki i jamniki;)))) : [URL]http://www.ibiza-rowy.pl/kontakt,4,pl.htm[/URL]
No to chyba NIE POLECAM. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']O widzisz, ja sobie też w tym roku wymyśliłam wyjazd do Rowów :)
nigdy tam nie byłam, jakbyś znalazła jakiś fajny namiar to daj znać ;)

Ja z kolei mogę polecić [URL]http://kotki2.com.pl/o-nas/[/URL] w Grzybowie - ok. 5 km od Kołobrzegu, spokojnie plażą mozna piechotką się wybrać
bylismy tam we wrzesniu 2011 z Irą i Merlinem
fajny ośrodek, psy mile widziane bez dodatkowej opłaty
blisko do plaży, z której nas nikt z psami nie wyganiał[/QUOTE]

Byłam w Rowach z psem, są bodajże 3 wejścia na plażę, w tym jednaz psami bez problemu. Pozdrawiam i miłego pobytu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JJD']Dzwoniłam do ośrodka Ibiza Willa przy Plaży w Rowach, bo przeczytałam, że akceptują psy - mieli tą opcję odhaczoną. Niemniej, dzwonie i się upewniam, czy tak jest. Pan zaczął się jąkać, a następnie stwierdził, że akceptują tylko małe pieski i kotki...właściwie tylko yorki i jamniki;)))) : [URL]http://www.ibiza-rowy.pl/kontakt,4,pl.htm[/URL]
No to chyba NIE POLECAM. :)[/QUOTE]

no to widzę że nie jestem sama z problemem - wielokrotnie słyszałam że z psami oczywiście przyjmują ale.... tylko z małymi bo dzieci są, bo osoby starsze, szkoda że nie piszą tego na stronach człowiek spędziłby mniej czasu i pieniędzy na dzwonieniu do takich miejsc...
ja w ogóle mam problem gdzieś pojechać więc mam swoje sprawdzone miejsca w całej Polsce i raczej się z nich nie ruszam ( mam dość dziwnych spojrzeń właścicieli jak nas widzą z trójką psów i do tego dużych... )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JJD']Bibulec, czy psy mogą się tam kąpać w morzu? Czy, jeśli nie wykupi się wyżywienia w ośrodku, to jest możliwość zjedzenia posiłku gdzieś blisko? Jest tam w pobliżu jakaś restauracja?[/QUOTE]

Psy mogą się kąpać i szaleć do woli - jak pisałam jest to 10 km plazy wzdłuż byłej jednostki wojskowej więc mały ruch plązowiczów. Jeśli chodzi o wyżywienie - najbliższy sklep spożywczy to 2 km, natomiast jakieś knajpki to 3,5 km więc daleko, spokój na plaży wiąże się też z "daleko do centrum".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aśka Belkowska']Dokładnie tak samo jest w Mrzeżynie. Zaliczyliśmy właśnie powtórny wypoczynek na powojskowej plazy. Psy mile widziane. Bibulec powyżej pisze więcej.[/QUOTE]

A pieczywko smakowało jak zawsze? Drożdżóweczki i jagodzianki??? :)

Link to comment
Share on other sites

Pychota!!! Znajomym zawieźlismy rożki w prezencie. I tym razem odkryliśmy wyśmienite lody w "amerykańskiej" lodziarni!!!

PS. Gdyby ktoś wątpił w smakowitość drożdżówek. :loveu:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/76/67b99250db663745med.jpg[/IMG][/URL]

Edited by Aśka Belkowska
ilustracja łakomstwa
Link to comment
Share on other sites

Ja byłam w Kołobrzegu... plaża dla psów w Radzikowie... Schodząc zejściem na końcu ulicy Jedności Narodowej w Kołobrzegu plażą szłam w lewo do trzeciego stanowiska ratowniczego dochodząc do dzielnicy Radzikowo....
Można też podjechać sutobusem, ale dla psa trzeba kupić bilet normalny. Czasem podjeżdżałam, jak Gus był zmęczony - ma przecież takie krótkie łapki....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A my ostatecznie byliśmy w Karwii. Na plażę jest sporo zejść, przy większości ustawiony zakaz wstępu z psem, jednak przy kilku nie było tego zakazu. Niemniej ludzie z psami schodzili każdym zejściem, na plaży były psiaki luzem i na smyczy, kąpiące się i opalające:) i nikt nikomu z tego powodu wyrzutów nie czynił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bimi']A dużo ludzi jest na tej plaży? Może wybralibyśmy się w przyszłym roku tam skoro nikt problemów nie robi :) a to się rzadko zdarza :)[/QUOTE]

Teraz już była końcówka sezonu, więc miejsca na plaży było dużo, a plaża piękna, szeroka, dojście przez lasek sosnowy. W sezonie na pewno jest więcej ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...