• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Sign in to follow this  
Followers 0
WojCciech

Grzywacz Chiński

5 posts in this topic

Witam serdecznie... Jestem nowy na forum i proszę o wyrozumiałość. Otóż mam do was pytanie. Moja Ciocia posiada Grzywacza Chińskiego - Suczkę owłosioną. Ma akurat ostatni moment gdzie może zostać dopuszczona aby mieć szczeniaki i poszukujemy dla niej partnera i pytanie moje jest takie czy można dopuścić SUKĘ z Bratem? Ja osobiście uważam, że nie, ale moja ciocia się upiera abym sprawdził czy w tej rasie można bo jest taka sytuacja, że znajomy mojej ciotki ma PSA z tej samej matki co jej pies. Proszę was nie zbesztajcie mnie za takie pytanie tylko odpowiedzcie spokojnie.

Pozdrawiam.

Nie jestem hodowczynia ,ale mysle ,ze to nie jest dozwolone laczyc suczke z bratem to jest kaziroctwo ,inzes.Podobne jak by twoja mama miala mezaliansz ze swoim bratem.ojej jakie to ulomne dzieci moglyby sie urodzic!
Ile ta suczka ma lat?Czy suczka ma rodowod i metryke?

Ten temat to chyba prowokacja... Nie chce mi się wierzyć, że ktoś byłby tak głupi, aby kryć sukę bratem...

przecież to mogą się urodzić szczeniaki martwe. Jeśli byś tak zrobił to mogły by mieć deformację genetyczne, szybciej zdychać, urodzić się martwe.

Zwierzęta to by na pewno zrobiły bo one tak nie przestrzegają tych zasad ale narażasz się na bardzo wiele kłopotów, i wizyt u weterynarza być może.

To tak jak u ludzi brart z siostrą to potem bardzo ciężko chore są ich dzieci, nierób tego.