Jump to content
Dogomania

Liczymy podpisy!


emir

Recommended Posts

[U][SIZE=4][COLOR=blue]Białystok[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]87[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Bielsko Biała[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]21[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Bydgoszcz[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]2115[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Bydlin[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]97[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Bytom[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]102[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Chełmno[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]302[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Częstochowa[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]2394[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Dąbrowa Górnicza[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]234[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Dobre Miasto[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]105[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Dobrzewino[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]2543[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Dziuplina (woj.śląskie)[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]71[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Elbląg[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]666[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Gdańsk[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]443[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Gdynia[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]1531[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Gliwice/Świętochłowice[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]1233[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Gniezno[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]141[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Gorlice[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]540[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Gostynin[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]63[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Jastrzębie Zdrój[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]55[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Jawor[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]642[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Jeleśnia[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]87[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Kandyty[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]202[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Katowice[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]369[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Konstancin Jez.[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]56[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Kowale[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]29[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Kraków[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]5883[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Krosno Odrzańskie[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]479[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Legnica[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]216[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Leżajsk[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]266[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Lubin[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]257[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Lublin[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]43[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Łódź[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]4089[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Łańcut[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]29[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Marki[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]598[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Milanówek[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]74[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Mińsk Maz.[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]81[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Mroczków (Bliżyn)[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]76[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Niezdara (woj.śląskie)[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]458[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Nowy Sącz[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]628[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]Olsztyn[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]11666[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Opole[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]114[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Piaseczno[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]68[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Piła[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]2000[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Płock[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]2504[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Poznań[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]18221[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Puławy[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]87[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Rzeszów[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]235[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Sławno[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]155[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Sosnowiec[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]1059[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Stara Miłosna[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]22[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Stargard Szczeciński[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]796[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Szamocin[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]20[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Szczecin[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]1484[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Szczyrk/Żywiec[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]1229[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Szczytno[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]175[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Środa Wlkp.[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]182[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Św. Katarzyna[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]15[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Tarnobrzeg[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]671[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Tarnów[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]5[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Trzcianka[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]1648[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Tychy[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]15[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Warszawa[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]5432[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Węgrów[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]14[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Węgry[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]15[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Wodzisław Śląski[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]1138[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Wolin[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]19[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Wrocław[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]419[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Września[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]799[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Zabrze[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]364[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Zamość[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]1977[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Zakopane[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]647[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Ząbkowice Śląskie[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]444[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Zduńska Wola[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]452[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Zgierz[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]200[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Zielona Góra[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]745[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Zielonka[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]23[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Złotoryja[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]2011[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff][U]Żory[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]814[/COLOR][/SIZE]
[U][SIZE=4][COLOR=blue]Włochy (Italia)[/COLOR][/SIZE][/U]
[SIZE=4][COLOR=blue]40[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=blue][U]Podpisy Internetowe[/U] [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000ff]7410[/COLOR][/SIZE]

[B][U][SIZE=4][COLOR=blue]STAN NA DZIEŃ 13.12.06 -[COLOR=red] 92633[/COLOR]:Dog_run::Dog_run::Dog_run:[/COLOR][/SIZE][/U][/B]

[SIZE=4][COLOR=blue]liczenie głosów zakończone ![/COLOR][/SIZE]

[B]Emir[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='julita104']a skąd te 83 z łodzi jak ja jeszcze nie wysłałam???
ja mam ok 3 tysiecy poki co
nie wiem ile bo nadal nikt nie chce mi powiedziec które są wazne a które nie wazne[/quote]
A stąd, że przesyłka przyszła z Łodzi ; każdy miał prawo zbierać i chwała tym wszystkim , którzy robili to indywidualnie z potrzeby serca ;nie rozumiem Twojego zdziwienia ? oburzenia?
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']A stąd, że przesyłka przyszła z Łodzi ; każdy miał prawo zbierać i chwała tym wszystkim , którzy robili to indywidualnie z potrzeby serca ;nie rozumiem Twojego zdziwienia ? oburzenia?
EMIR[/quote]

no właśnie... które są ważne a które nie ważne!??? ja też zbierałam podpisy w Jastrzębiu- cały komplet mam przekazać syla00 bo to ona była głównym koordynatorem akcji w okolicach. Obiecałam że z tyłu popodliczam ważne i nieważne... ale słyszałam już 3 wersje- co do roczników branych pod uwagę... itp. no więc?? jak to zliczać??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']A stąd, że przesyłka przyszła z Łodzi ; każdy miał prawo zbierać i chwała tym wszystkim , którzy robili to indywidualnie z potrzeby serca ;nie rozumiem Twojego zdziwienia ? oburzenia?
EMIR[/quote]

a ja wcale nie odebrałam posta julity jako zdziwienia czy oburzenia - ale sam doskonale powinienes EMIR wiedziec ze w Łodzi zbierała nie tylko ta osoba która przysłała te osiemdziesiąt pare podpisów tylko cała chmara ludzi nad ktorymi czuwała Julita - i ona w tej kwestii jest zorientowana bardziej niz kazdy pojedynczy zbieracz :)

Dlatego uwazam ze PRZYKLADOWE wyliczenie zmieni się nie tylko raz ale tysiąc piecset sto dziewięcset razy bo o ile duze partie przyjda pocztą od koordynatorów to jeszcze za pewne sposo osob dolse podpisy ktore zbierało indywidualnie.

Czy uwazasz ze julita nie robiła tego z potrzeby serca ?? i ze ci ktrorzy wspolpracowali z julita tak samo mechanicznie bez potrzeby to robili ??

Z twojej odpowiedzi zlosliwi mogli by sie wlasnie tego dopatrzec.( nie jestem zlosliwa ale spostrzegawcza wiec mam nadzieje ze twojej wypowiedzi przyswiecal inny cel)

WYdaje mi się ze jest za wcześnie by wpiswac poszczegolne rankingi - bo albo będziesz siedział non stop przy kompie i dopisywal nowe ilosci za kazdym razem jak zapuka listonosz - albo te rankingi beda niemiarodajne, bo podpisy splywac beda jeszcze pare tygodni znajac zycie i juz wszyscy się pogubia bo nie beda wiedziec ile juz wpisali a ile jeszcze nie a ile czeka na uwzględnienie.

Szacunkowo moze tylko koordynator poszczegolnego miasta podac wyniki.

A CENTRUM DOWODZENIA powinno podac juz oficjalne i ostateczne rezultaty a nie cząstkowe - takie jest moje zdanie.

Troche mi sie rozpisało, ale poczułam się urazona twoja wypowiedza skierowana do Julity, która miała prawo poczuć sie zaskoczona takimi wynikami.

Dziwię się tobie ze zdecydowales się publikowac tak "czastkwe" wyniki doskonale zdając sobie sprawę ze poki co to tylko niewielki % podpisów bedzie spływał. Czym kierowałes się wpisując te cyfry ? Bo nie bardzo rozumiem.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']no właśnie... które są ważne a które nie ważne!??? ja też zbierałam podpisy w Jastrzębiu- cały komplet mam przekazać syla00 bo to ona była głównym koordynatorem akcji w okolicach. Obiecałam że z tyłu popodliczam ważne i nieważne... ale słyszałam już 3 wersje- co do roczników branych pod uwagę... itp. no więc?? jak to zliczać??[/quote]

Więc najlepiej przekaż koordynatorowi wszystkie podpisy a koordynator w razie wątpliwości niech przekaże je do fundacji bez żadnego wykreslania i zmazywania - tak było pisane w temacie "koordynatorzy-informacje".
Skoro jednak wazne sa podpisy osob pelnoletnich to mozna by np. podliczyc ile jest waznych a ile nie (podpisow) i dodac taka kartke do list i wyslac.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myszol88']Więc najlepiej przekaż koordynatorowi wszystkie podpisy a koordynator w razie wątpliwości niech przekaże je do fundacji bez żadnego wykreslania i zmazywania - tak było pisane w temacie "koordynatorzy-informacje".
Skoro jednak wazne sa podpisy osob pelnoletnich to mozna by np. podliczyc ile jest waznych a ile nie (podpisow) i dodac taka kartke do list i wyslac.
pozdrawiam[/quote]

co do obliczenia które roczniki są pełnoletnie nie mam z tym problemów. pytam bo gdzieś wyczytałam że 89 rocznik już będzie brany pod uwagę... Jest przełom roku- dziś mają 17 lat ale za 1,5 mies. będą pełnoletni...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']Jest przełom roku- dziś mają 17 lat ale za 1,5 mies. będą pełnoletni...[/quote]

Ale w chwili składania podpisu pełnoletni nie byli.

Jak poczekamy 10 lat to ośmiolatkowe też będą pełnoletni, a ci co byli pełnoletni mogą już nie żyć i co wtedy? Które głosy będą ważne?
Na powyższe pytanie nie odpowiadajcie, szkoda miejsca w bazie na jałowe dyskusje. 16 XI za tydzień, a z tego co czytam to jedynie część petycji została wysłana do Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciemny']Ale w chwili składania podpisu pełnoletni nie byli.

Jak poczekamy 10 lat to ośmiolatkowe też będą pełnoletni, a ci co byli pełnoletni mogą już nie żyć i co wtedy? Które głosy będą ważne?
Na powyższe pytanie nie odpowiadajcie, szkoda miejsca w bazie na jałowe dyskusje. 16 XI za tydzień, a z tego co czytam to jedynie część petycji została wysłana do Fundacji.[/quote]


jałowa dyskusja i ciągły brak odpowiedzi... ktoś kompetentny -zajmujący się petycjami informował mnie raz że liczymy tylko od 88 rocznika a niedługi czas po tym że 89 też jest brany pod uwagę! nie miej pretensji do mnie- pytam bo jest chaos. raz tak, raz tak... czy ktoś w ogóle wie od którego rocznika ??? nie wyssałam sobie tego z palca- ale widzę że nikt nie orientuje sie do końca!
szkoda, że ktoś chce pomóc a ktoś traktuje go jak wrzód na du...
narka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']jałowa dyskusja i ciągły brak odpowiedzi... ktoś kompetentny -zajmujący się petycjami informował mnie raz że liczymy tylko od 88 rocznika a niedługi czas po tym że 89 też jest brany pod uwagę! nie miej pretensji do mnie- pytam bo jest chaos. raz tak, raz tak... czy ktoś w ogóle wie od którego rocznika ??? nie wyssałam sobie tego z palca- ale widzę że nikt nie orientuje sie do końca!
szkoda, że ktoś chce pomóc a ktoś traktuje go jak wrzód na du...
narka![/quote]

A wszystko to, że nie chce sie poczytać. Kim jest ten tajemniczy "kompetentny"? Sama robisz "haos", nie rozumiesz co oznacza słowo "pełnoletni" ??.
[B]Filonek[/B]: skąd te "święte" oburzenie?? cyt:" cała chmara ludzi nad ktorymi czuwała Julita - i ona w tej kwestii jest zorientowana bardziej niz kazdy pojedynczy zbieracz" - jak widać nie do końca skoro pyta, ona też z tych leniwych co czytać nie chcą lub po prostu nie rozumieją co czytają.
[B]Nie podawać infromacji - źle, podać informację- też źle.[/B]
Odpowiedź była do Julity, a Ty kto - obrońca uciśnionych?? Że juz nie wspomnę że nawet nie wiesz do kogo tak naprawdę piszesz. Och życie, ale wybacz, CENTRUM DOWODZENIA wie co i kiedy ma podać.
Cyt: "bo te rankingi beda niemiarodajne, bo podpisy splywac beda jeszcze pare tygodni" , termin przesyłki ustalony- dalszych przesunięć nie bedzie. Za parę tygodni kolejne listy mozna będzie sobie oprawić w ramkę i zawiesić na ścianie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']a ja wcale nie odebrałam posta julity jako zdziwienia czy oburzenia - ale sam doskonale powinienes EMIR wiedziec ze w Łodzi zbierała nie tylko ta osoba która przysłała te osiemdziesiąt pare podpisów tylko cała chmara ludzi nad ktorymi czuwała Julita - i ona w tej kwestii jest zorientowana bardziej niz kazdy pojedynczy zbieracz :)

Dlatego uwazam ze PRZYKLADOWE wyliczenie zmieni się nie tylko raz ale tysiąc piecset sto dziewięcset razy bo o ile duze partie przyjda pocztą od koordynatorów to jeszcze za pewne sposo osob dolse podpisy ktore zbierało indywidualnie.

Czy uwazasz ze julita nie robiła tego z potrzeby serca ?? i ze ci ktrorzy wspolpracowali z julita tak samo mechanicznie bez potrzeby to robili ??

Z twojej odpowiedzi zlosliwi mogli by sie wlasnie tego dopatrzec.( nie jestem zlosliwa ale spostrzegawcza wiec mam nadzieje ze twojej wypowiedzi przyswiecal inny cel)

WYdaje mi się ze jest za wcześnie by wpiswac poszczegolne rankingi - bo albo będziesz siedział non stop przy kompie i dopisywal nowe ilosci za kazdym razem jak zapuka listonosz - albo te rankingi beda niemiarodajne, bo podpisy splywac beda jeszcze pare tygodni znajac zycie i juz wszyscy się pogubia bo nie beda wiedziec ile juz wpisali a ile jeszcze nie a ile czeka na uwzględnienie.

Szacunkowo moze tylko koordynator poszczegolnego miasta podac wyniki.

A CENTRUM DOWODZENIA powinno podac juz oficjalne i ostateczne rezultaty a nie cząstkowe - takie jest moje zdanie.

Troche mi sie rozpisało, ale poczułam się urazona twoja wypowiedza skierowana do Julity, która miała prawo poczuć sie zaskoczona takimi wynikami.

Dziwię się tobie ze zdecydowales się publikowac tak "czastkwe" wyniki doskonale zdając sobie sprawę ze poki co to tylko niewielki % podpisów bedzie spływał. Czym kierowałes się wpisując te cyfry ? Bo nie bardzo rozumiem.
Pozdrawiam[/quote]
Filonku! do szkół się chodzilo? to wypadało doczytać tekst:" [B]stan na[/B] [B]dzień....[/B]
podpisy będą liczone skucesywnie w miarę napływania i podawane z kolejnymi datami;
Ostatni dzień to 16.XI. i juz nie będzie żadnych prolongat tego terminu.
Skoro Julita jeszcze zebranych przez siebie podpisów nie wysyłała to chyba oczywiste dla niej powinno być, że są to podpisy zebrane i przysłane przez kogoś innego także z Łodzi;
Czekam na kolejne przesyłki
EMIR

Link to comment
Share on other sites

Kochani czytajcie uważnie. Na wątku informacyjnym zostało podane, że zliczaniem podpisów zajmuje się EMIR oraz petycje można wysyłać do dnia 16 listopada br. Dyskusja na ten temat jest raczej bezprzedmiotowa.
My w Olsztynie nie obraziliśmy się, że nie ma nas na przedstawionej przez EMIRA liście, gdyż jeszcze swoich list nie wysłaliśmy. Osobiście bym się ucieszyła widząc, że jeszcze ktoś z Olsztyna zbierał podpisy i wysłał listy, tak jak ucieszyła mnie lista EMIRA z podawaniem ilości podpisów w poszczególnych miejscowościach. Jasne, że ilość tych podpisów będzie rosła, mam nadzieję z dnia na dzień i będzie to świadczyło o tym, że wykonaliśmy (wszyscy) dobrą robotę. Proszę o trochę więcej wyrozumiałości dla innych, a i dla nas samych.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Na jaki adres w Krakowie mogę jeszcze wysłac listę z podpisami. Wcześniej zebrane podpisy przekazałam osobie, która sie tym zajmowała, ale teraz nie spotykamy sie w parku na spacerach i nie wiem komu mogę to przekazać. Proszę kogoś z Krakowa o informację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']A stąd, że przesyłka przyszła z Łodzi ; każdy miał prawo zbierać i chwała tym wszystkim , którzy robili to indywidualnie z potrzeby serca ;nie rozumiem Twojego zdziwienia ? oburzenia?
EMIR[/quote]

nie oburzenia tylko zdziwienia
dopiero pare dni temu było powiedziane ze wszystko am trafiac najpierw do koordynatora zeby policzyc, posprawdzac itp
ja latam wszedzie, zbieram, ludzie mnie przesyłaja zeby dalej wysłac itp
stad moje zdziwienie ze chyba szkoda było czasu i zachodu wszystkich bo trzeba było indywdualnie wysyłac do warszawy.
Organizowanie [U]wielu[/U] spotkan, wysyłanie listów miedzy sobą itp itd. Nie żałuję poświęconego czasu, ale w takim układzie my robilismy bez sensu umawiając sie i zbierając to do kupy, każdy mógł wysłać indywidualnie. Szkoda było tego zachodu tak byteraz wynikało.

Nie mam żalu ale załamuje mnie brak jakiegoś jednego planu działania, tak jak to że nei jestem w stanie powiedzieć ile mam podpisów bo od tygodnia nikt nie może mnie oswiecic które są wazne a które nie.

Medar - tak ja z tych leniwych, 2 miesiace ciezkiej pracy, nie tylko mojej ale i wielu osób a jedyne co słyszymy na koncówce to ciągłe pretensje, wytyki i przykrości. szkoda, bo i ja i wiele osób duzo pracy włożylismy w ta akcje a niestety odczucia osób z łodzi są takie jak i moje.
w poniedziałek wysyłam podpisy priorytetem. Za akcje wszystkim podziekuje (szkoda ze nie było wzoru do druku podziekowan).
Mam nadzieje ze nasza pomoc sie przyda, na przyszłosc chetnie pomoge w jakiejs akcji ale koordynatorem napewno juz nie bede.
Nie mam do nikogo pretensji ale po prostu zbyt wiele niemiłyh słów usłyszałam przez cały czas akcji tylko za to ze sie o cos spytałam (np o to czy ktoś musi byc pełnoletni, albo kto wysłał podpisy).
[B]Clockwork świete słowa[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']nie oburzenia tylko zdziwienia
dopiero pare dni temu było powiedziane ze wszystko am trafiac najpierw do koordynatora zeby policzyc, posprawdzac itp
ja latam wszedzie, zbieram, ludzie mnie przesyłaja zeby dalej wysłac itp
stad moje zdziwienie ze chyba szkoda było czasu i zachodu wszystkich bo trzeba było indywdualnie wysyłac do warszawy.
Organizowanie [U]wielu[/U] spotkan, wysyłanie listów miedzy sobą itp itd. Nie żałuję poświęconego czasu, ale w takim układzie my robilismy bez sensu umawiając sie i zbierając to do kupy, każdy mógł wysłać indywidualnie.
Nie mam żalu ale załamuje mnie brak jakiegoś jednego planu działania, tak jak to że nei jestem w stanie powiedzieć ile mam podpisów bo od tygodnia nikt nie może mnie oswiecic które są wazne a które nie.[/quote]

Nadchodza też listy od osób , które ściągnęły materiały z internetu i zbierały na własna rekę bez udziału koordynatorów; trudno,zeby szukaly w tej syt. koordynatora !
pozdrawiam i ciągle czekam na przesyłki
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']Nadchodza też listy od osób , które ściągnęły materiały z internetu i zbierały na własna rekę bez udziału koordynatorów; trudno,zeby szukaly w tej syt. koordynatora !
pozdrawiam i ciągle czekam na przesyłki
EMIR[/quote]

no i dobrze ze to teraz napisałaś
bo ja wczoraj zostałam zasypana górą listów jak to jest ze ktos dał mi 100 podpisow a na liscie widnieje ze ja wysłałam tylko 80. I o to mi chodziło w moim poscie. Po prostu znow wczoraj sie ansłuchałam ze jakies oszustwa itp ze listy pogineły jak to ze Łodź ma tylko 80
teraz jak co poniektorzy poczytaja to zrozumieja

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Filonku! do szkół się chodzilo?[/QUOTE]

ojj tak
do szkół się chodziło ( przynajmniej ja ) i szkoły się pokończyło (przynajmniej ja)
[QUOTE]Skoro Julita jeszcze zebranych przez siebie podpisów nie wysyłała to chyba oczywiste dla niej powinno być, że są to podpisy zebrane i przysłane przez kogoś innego także z Łodzi;[/QUOTE]
Od ciebie EMIR wymagam profersjonalizmu i rzetelności - a koro podajesz takie nformacje to licząc że profesjonalnie prowadzisz statystyki cała ta sprawa mogła wydać się delikatnie mówiąc "magiczna".
[QUOTE]Filonek: skąd te "święte" oburzenie?? cyt:" cała chmara ludzi nad ktorymi czuwała Julita - i ona w tej kwestii jest zorientowana bardziej niz kazdy pojedynczy zbieracz" - jak widać nie do końca skoro pyta, ona też z tych leniwych co czytać nie chcą lub po prostu nie rozumieją co czytają.[/QUOTE]
no wlaśnie jest zorientowana bardziej i tego typu "szczątkowe" informacje jakie przedstawił EMIR maja prawo ja zaskoczyć !!!
A po drugie - jasno i wyraźnie napisałam, ze czuje się jeynie [U]urażona[/U] a nie oburzona.
[SIZE=1][oza tym uważam ze aluzja na temay lenistwa czy nieumijętności czytania jest zupełnie nie na miejscu, i ma jedynie wywołac po raz kolejny tylko całkiem niepotrzebne pyskówki. Nie wiem komu mają służyć takie wtrącenia w rozmowę alena pewno nie swiadczą dobrze o osobie któa takie sady wydaje na temat innych)[/SIZE]

Sami piszecie na jaki dzień są to wyniki - ale nie rozumiecie ze to są wyniki na dzień "jakiś tam" u EMIRA. Wszyscy ci którzy wierzą ze EMIR trzyma piecze nad podpisami mogą poczuć się zupełnie zdezorientowani kiedy emir nagle przedstawił tak „niewielkie” wyniki.
Skoro EMIR przedstawia wyniki to jako autorytet przedstawia wyniki które odebrał przynajmniej w większości od koordynatorów miast a dopiero teraz będzie dodawał podpisy te które od pojedynczych osób spływaj.
W tym przypadku mamy jednak całkowicie odwrotną sytuację dlatego może być to szok (nawet po przeczytaniu ze są to wyniki na dzień np. 09.11.2006r) .
Dlatego bardzo dobrze że Julita napisała że ona nie dosłała „łodzkich” podpisów – bo patrząc na to co napisał EMIR mając na względzie ze ma tylko na konkretny dzień wyniki była bym szczerze rozczarowana. ( i nie tylko ja )
Nie jestem adwokatem Julity - bo ona zrobiła tyle w Łodzi i okolicy ze nie potrzebuje niczyjej pomocy bo jej zasługi same potrafią się obronić.

Dla mnie wszystko w poście było jasne - dla mnie tylko jest "mało odzwierciedlająca prawidłowy stan wiedzy" ta cała informacja o ilości podpisów.
Dlatego, że:
1. podpisy są liczone
2. podpisy nadal „się zbierają”
3. podpisy jeszcze nie wiadomo jakie są ważne a jakie nie
4. podpisy NADAL są u koordynatorów (czyli największe ilości podpisów nadal nie dotarły do centrum dowodzenia)

a tutaj ciach bach - informacje na dzień .....Owszem może i na dzień” taki a taki” one są ok, ale tylko u EMIRA bo i koordynatora Pcimia DOlnego , Łodzi, Warszawy, Świnoujscia one są rożne.

Nie chodzi o to by się kłócić ile jakich podpisów i na który dzień zostało zebrane - ale chodzi mi tylko o jakieś PRZEJZYSTE RZETELNE SKRUPULATNE I WIARYGODNE wyniki.
W przypadku tego rankingu miała bym wątpliwości czy aby wszystkie te przymiotniki mogą mieć zastosowanie.([SIZE=1]poza tym uwaga EMIRA w 3 poście która co prawda była skierowana do JUlity naprawde bardzo mnie zakoczyła, że ktoś takie jak EMIR w taki sposób odpowiedział Julicie, robiąc z niej niedoinformowaną osobę)[/SIZE]

Nie jestem po to zeby wpychać szpilki i szukać niepotrzbenych niedomówień ale naprawde postarajmy się choć na sam koniec zrobić to tak jak na dojrzałych ludzi przystało. Cały zapał, i dobre chęci i wielkie serce pęka jak bańka mydlana gdy czyta się informację z podtekstami. Nawet najmniej zoriwentowani potrafią odczytać między wierszami dziwne aluzje na temat lenistwa , braku chęci i braku otwartch serc. I tym bardziej jest to zaskaujące gdy słyszy się od tych którzy są tutaj jak GURU.

Dla mnie ( ani dla koordynatora) nie jest rzeczą zdumiewającą, że są osoby indywidualnie zbierające podpisy( sama pamiętam jak osoby do mnie podchodziły i informowąły mnie o swoich poczynianiach).

Macie rację rozmowa jest bezprzedmiotowa - ciesze się ze juz tyle jest i ze pewnie jeszcze kilka razy więcej podpisów dotrze dlatego TRZYMAM KCIUKI i będę codziennie sledzia wyniki. Jeśli uda się nam teraz pokazać klase to z inicjatywą ustawodawczą powinniśmy sobie dać spokojnie radę majac już doświadczenie w takiej akcji.

Prosze nie robić ze mnie rozhisteryzowanej panny "z nikąd" która pojawiłą się by siać zamęt - nie takie było moje zamierzenie. Jeśli ktoś poczuł się urażony [U]przepraszam ze dość ostro zareagowałam,[/U] ale naprawde nie sposób puszczać wszelkich uwag mimo uszu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...