Jump to content
Dogomania

Proszę pomóżcie ukarać sadystę


Miawko

Recommended Posts

Witam,

zaczynam nowy wątek z prośbą o przyłączenie się do petycji o wymierzenie najwyższej możliwej kary (2 lata więzienia) dla człowieka, który ZAGŁODZIŁ swojego psa, a jego zwłoki pozostawił przypięte do kaloryfera w kuchni żeby zgniły...

[URL]http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-o-wymierzenie-kary-bezwzglednej-mezczyznie-ktory-zaglodzil-swojego-psa/238[/URL]

Moim zdaniem człowiek dopuszczający się tego typu czynów powinien być odseparowany od zdrowej części społeczeństwa...

Link to comment
Share on other sites

Już to dziś widziałam i petycje też już podpisałam. Jak się ogląda coś takiego to wstyd być człowiekiem! :angryy::angryy: Obawiam się ,że gdybym teraz spotkała tego mordercę to sama trafiłabym do więzienia!!!!
Najgorsze jest to ,że w każdej chwili gdzieś w Polsce jakieś zwierzątko jest albo męczone albo maltretowane a my dowiadujemy się o tym dopiero po fakcie jak już jest za późno!! :placz::placz:
To jest dla mnie niewyobrażalne jakim trzeba być potworem aby tak krzywdzić bezbronne i całkowicie od nas zależne zwierzątko??!!!
achhhhhh ryczeć się chce!!!!:placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...