Jump to content
Dogomania

~~~Splacamy mega dlug za pszczynskie psy...BUDRYSEK sama nie da rady...pomozmy~~~


monika083

Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a chciałam jeszcze tylko dodac, że BUDRYSEK słuzy nam wszystkim nieustająco transportem i grosza za paliwo nie bierze, więc uważam, że jej sie zwyczajnie ta nasza pomoc należy - bo jak transport potrzebny, to wiadomo do kogo dzwonic, zatem czas na naszą pomoc dla niej za te bezdomniaki , co im pomogła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Pisałam w innym wątku - dam sporo rzeczy dla Budryska, ale proszę o info, czy mam je konkretnej osobie wysłac - czy jest ktoś z Krk - mogę z nimi podjechać.
Dużo nowych, część nie ale wszystkie w bdb stanie.
proszę o info na pw[/QUOTE]


a moglabys zrobic fotlki tych rzeczy i wyslac na maila? ja bym wystawila bazar, a Ty zajelabys sie wysylka?

Link to comment
Share on other sites

Witam, jestem nowa na dogo i nie bardzo jeszcze umiem się tu poruszać. Chiałaabym dorzucić kilka rzeczy na bazarek, tylko nie wiem jak:) mam porobione zdjęcia ale nie wiem co dalej:) także jeżeli ktoś mógłby jakoś mnie oświecić byłabym wdzięczna:) pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sillann']Witam, jestem nowa na dogo i nie bardzo jeszcze umiem się tu poruszać. Chiałaabym dorzucić kilka rzeczy na bazarek, tylko nie wiem jak:) mam porobione zdjęcia ale nie wiem co dalej:) także jeżeli ktoś mógłby jakoś mnie oświecić byłabym wdzięczna:) pozdrawiam:)[/QUOTE]

wyślę CI Prywatną Wiadomość (PW) nt co dalej :)

Link to comment
Share on other sites

Witam :)
Psiak dla którego organizowałam bazarek bransoletkowy znalazł szczęśliwy domek i (odpukać) nie potrzebujemy już pieniążków na hotelowanie go :multi:
Stanęłam przed trudną decyzją zmiany celu bazarku, ale wybrałam pomoc w spłacie długu w lecznicach.
Jak na razie nie jest tego zbyt sporo, taka kropelka w morzu. Mam nadzieje, że się przyda :roll:

Bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209882-Bransoletki-.-I-lt-3-MY-DOG-.-I-lt-3-MY-LAB-.-dla-mix-labka-DO-8.07[/url]


Proszę (najlepiej) o licytacje lub podbijanie wątku. Z góry dziękuję :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajzera']Witam :)
Psiak dla którego organizowałam bazarek bransoletkowy znalazł szczęśliwy domek i (odpukać) nie potrzebujemy już pieniążków na hotelowanie go :multi:
Stanęłam przed trudną decyzją zmiany celu bazarku, ale wybrałam pomoc w spłacie długu w lecznicach.
Jak na razie nie jest tego zbyt sporo, taka kropelka w morzu. Mam nadzieje, że się przyda :roll:

Bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209882-Bransoletki-.-I-lt-3-MY-DOG-.-I-lt-3-MY-LAB-.-dla-mix-labka-DO-8.07[/url]


Proszę (najlepiej) o licytacje lub podbijanie wątku. Z góry dziękuję :multi:[/QUOTE]


jeszcze raz slicznie dziekuje!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...