Jump to content
Dogomania

sklepy z ubrankami dla psów


weszynoska

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmm... ja nie jestem za ubieraniem psów ale jeśl chodzi o zwykły płaszczyk i buty to jak najbardziej ale tylko na zime.
Boje się, że w mrozie Scotty'iemu będą przymarzały poduszki :(

A drogie są takie buciki? bo skafnderek wiem gdzie kupić ^.^

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Znalazłam dla was piękne ubranko dla pieska można też kupić torbę na psa i miseczki wszystko w stronce poniżej (na samym dole) :
[url=http://www.tchibo.pl/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/pl/-/PLN/TdPlBrowseCatalog-Start;sid=OSgB-Zn_Xu0B_NDF_28LnZpg8vCJQi7IrrI=?CategoryName=preview&source=NAVI]Tchibo - Wyszukane akcesoria oraz l

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

wszystko zależy jakie są wobec takiego ubrania wymagania właściciela. Jeśli mają być praktyczne i trwałe to ja sobie chwalę chabę, której spory wybór i różne rozmiary mają w krakvet.pl , a jeśli ma to być coś ekskluzywnego i ładnie wyglądać a' la psina-modnisia z wybiegów mody to można zajrzeć do [url=http://www.ubrankadlapsow.com/]Ubranka dla psów Legowiska dla psów[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B][COLOR=green]Witam.[/COLOR][/B]

[COLOR=green][B]Przypominam o Regulaminie Forum:[/B][/COLOR]

[B]5. POSTY[/B]

a) [B]Zabrania się pisania postów o treści:[/B]
- obraźliwej
- niecenzuralnej
- niezgodnej z prawem
-[B] stanowiących reklamę,[/B] ofertę matrymonialną, [B]oraz ofertę kupna–sprzedaży [/B]– nie dotyczy ofert znajdujących się w dziale Bazarek.


[COLOR=green][B]Pozdrawiam.[/B] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A ja ZDECYDOWANIE ODRADZAM ubrankadlapsow.com !!!
Zamówienie złożyłam 2 tygodnie temu, przelew wyszedł w poniedziałek i na 1000000% powinien być. Jednak na stronie nadal jest, że czeka na wpłatę ;/ Dzisiaj dzwoniłam, to pan się tłumaczył,że oni coś tam mają, że jakieś 10 dni się czeka bla bla bla. I dopiero w poniedziałek zaczną szyć! Szycie pewnie kolejny tydzień jak nie dłużej, więc jak dobrze pójdzie będę miała ubranko dla psa ZA MIESIĄC!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Vini.']A ja ZDECYDOWANIE ODRADZAM ubrankadlapsow.com !!!
Zamówienie złożyłam 2 tygodnie temu, przelew wyszedł w poniedziałek i na 1000000% powinien być. Jednak na stronie nadal jest, że czeka na wpłatę ;/ Dzisiaj dzwoniłam, to pan się tłumaczył,że oni coś tam mają, że jakieś 10 dni się czeka bla bla bla. I dopiero w poniedziałek zaczną szyć! Szycie pewnie kolejny tydzień jak nie dłużej, więc jak dobrze pójdzie będę miała ubranko dla psa ZA MIESIĄC![/QUOTE]

A tutaj ubranka od ręki i nawet bez kosztów przesyłki :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 10 months later...

W okresie zimowym raczej powinno się postawić na techniczne parametry ubranka. Istotną kwestią jest fakt czy chroni przed zimnem, wodą i wilgocią. Oczywiście należy także zwracać uwagę na wizualne aspekty tak by pupil wyglądał ciekawie ale na pierwszym miejscu należałoby mieć na uwadze ochronę psa przed zimnem i wodą :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='omry']A czy ktoś wie, gdzie można dostać ubranko na zimę dla doga niemieckiego? Mam na myśli może jakiś polarek, ale taki stylowy. Np. jakąś bluzę? :)
Pozdrawiam.[/QUOTE]

może takie ubranie nieprzemakalne z polarem pod spodem, dla doga rozmiar XXL [URL]http://allegro.pl/ubranie-ortalionowe-ocieplane-dla-psa-dl-65cm-xl-i1365224927.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='puli']Buty z Karuska (Trixi) wystarczyły na dwa dni. Potrzebuję buty na ok.4 km dziennie a nie na krótkie sikanko:shake:

[IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f291/laurendoug/lala.jpg[/IMG]

Ja dokładnie takie buty dla psów specjalnie sprowadziłam z Czech i każdemu polecam.Są w 7 rozmiarach,dostosowane do psiej anatomii,suwak z przodu pozwala na zapięcie buta na b.futrzaną łapę.Mieszkam w centrum miasta i wyjście zimą to była katorga.Przed solą jeszcze można zabezpieczyć łapy,ale w Krakowie ulice polewane są chlorkiem wapna z sodą kaustyczną.W temperaturze -25 stopni była ciapa i kałuże.Psy jak wdepnęły to skowyczały z bólu.W butach szły w miejsce gdzie mogły pobiegać i tam je zdejmowałam.
Z przodu jest suwak,jest luźna gumka nad piętą i taśma z rzepami,tak,ze trzymaja sie świetnie.Wada,to to,ze zamki są delikatne i jeden sie juz zepsuł. Poza tym przydałyby się dłuższe cholewki. Przetrzepię stoiska w Poznaniu to moze znajdę. A o p.Firman będę pamiętać - dziękuję.[/QUOTE]

Ha u mnie są takie buty ;-) :-) :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja na bulteriera miniaturowego przymierzałam dużo rzeczy na ulicy Śniadeckich w Warszawie - [url]www.e-hotdog.pl[/url] :) W galerii trochę*zdjęć. Kiedyś też mierzyłam tam kurtkę na suczkę*schroniskową rozmiarów belga mniej więcej, rzadko na duże psy są*na stanie, ale można domawiać na pewno różne rozmiary i wzory :)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...