Jump to content
Dogomania

Legowisko dla nowofundlanda.


bobroska.

Recommended Posts

Kopiuję moje pytanie z molosowego forum:

[QUOTE]Słyszałam, że niufy nie korzystają z legowisk, bo za gorąco. Ale jak sobie myślę, że maleństwo będzie spało na samym kocyku... brr. W związku z tym mam pytanie, jakie Wy macie legowiska? Polecacie jakieś? Interesuje mnie legowisko z kodury lub ekoskóry (albo jakiegoś innego łatwopiorącego materiału), całkowicie rozmontowywalne, bez podnoszonych krawędzi, wypełnione grubą gąbką, najlepiej taki materac. Nie wiem też, czy jest sens kupować ogromne legowicho biorąc pod uwagę to, że dorosły pies nie będzie chciał mieć mientko tylko chłodno no i będzie duży, czy na razie kupić średnie, miłe legowisko, tak, żeby Zosiek miał się w co wtulić i nie było szkoda, jak pożre? Będzie na nim spał pewnie tylko jak ojciec będzie patrzył (obiecałam, że Zośka nie zepsuję pod względem spania w łóżku ) i jak będzie mu za gorąco ze mną, no ale dobre legowisko musi mieć. Jakbyście mieli co polecić, to cena raczej nieważna, Mela się ostatnio zaczęła ze swojego legowiska podnosić strasznie połamana, więc będziemy kupować dwa, może będzie taniej.. Ale żeby jakaś kosmosowa nie była. O, i chciałabym jednak, żeby dorosły Zosiek też miał wysokie gąbczaste legowisko, bo to zdrowiej na stawy chyba.

Najważniejsze pytania to:

1. Kupować od razu duże czy na razie małe?
2. Jaki rozmiar?
3. Z czego zrobione?
4. Jakiego typu (materac, ponton, kanapa?)?
[/QUOTE]


Z góry dziękuje za odpowiedzi. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Polecam zapoznanie się z ofertą polskiej firmy Empets z Częstochowy. Odkryłam ich legowiska przypadkowo, ale mają naprawdę duży wybór różnego typu legowisk. Szyte są z kodury, więc są mocne. Ładna kolorystyka i różne rozmiary, polecam większe legowisko dla Nowofundlanda, bo przecież tak duży pies potrzebuje przestrzeni.
Kanapa albo oponka się sprawdzi. Mają różne typy legowisk poduchy, oponki prostokątne i kwadratowe, zwykłe legowiska. Polecam:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...