Jump to content
Dogomania

AKITA INU - cała prawda o rasie


SAIKO

Recommended Posts

Witam,
Dla próby nawiązania rzeczowych dyskusji zapraszam Hodowców i Posiadaczy tej pięknej rasy w sprawie ukazania prawdy (całej prawdy) o Akitach...Jako, że wielu przyszłych właścicieli jak i tych, którzy mają kilkumiesięczne kulki w domu nie znajdą zbyt wielu rzeczowych informacji w internecie a zwłaszcza w książkach, bo ich zwyczajnie nie ma na Polskim rynku. Sam osobiście podczas zbierania info o rasie i rozmów z Hodowcami nie chciałem zadawać zbyt wnikliwych pytań o tej gorszej stronie, ponieważ na takie osoby z reguły krzywo się patrzy...Na forum Molosy dość rzeczowo jest opisana Tosa dlatego pomyślałem, że dobrze byłoby aby na Dogo też były tego typu informacje....Z reguły "MY MŁODZI" niewiele potrafimy powiedzieć (szerzej) o charakterze naszych pupili, nie mamy wiedzy na co tak naprawdę stać Akitę, jak reagować w ekstremalnych sytuacjach itd, (informacje jakie są dostępne to niestety same ogólniki). Myślę, że nie zostanę zlinczowany za założenie takiego tematu i nikt nie powie, że kogoś kręcą krwawe sporty...chodzi mi o rzetelny zbiór wiedzy, waszych doświadczeń i także rad, które będą dla początkujących bardzo cenne...

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...