Jump to content
Dogomania

hodowle shih tzu


mortiza

Recommended Posts

:loveu: od niedawna poruszam się po forum więc wybaczcie jeżeli moje pytanie jest w złym temacie lub jak popełnie jakąś gafe
poszukuję hodowli shih tzu-pomyślałam sobie że jeśli ktoś ma namiary podzieli się ze mną .Z góry serdecznie dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortiza']:loveu: od niedawna poruszam się po forum więc wybaczcie jeżeli moje pytanie jest w złym temacie lub jak popełnie jakąś gafe
poszukuję hodowli shih tzu-pomyślałam sobie że jeśli ktoś ma namiary podzieli się ze mną .Z góry serdecznie dziękuję[/quote]

zajrzyj tu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=7251&page=650"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=7251&page=650[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortiza']Dzięki że się odezwałaś.
Jestem z Kielc - nie chodzi mi o wygodę,żeby ktoś za mnie szukał[po prostu nie wiem jak się do tego zabrać]proszę o radę jak mam to zrobić, żeby znaleść dobrą hodowlę[/quote]

Tak jak mowiłam napisz tutaj [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=7251&page=650"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=7251&page=650[/URL], a napewno ktoś powie Ci gdzie jest najblizsza hodowla.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

W hodowli Dotyk Anioła są śliczne maluchy. Są też u pani, która wystawiała w tym sezonie sunię I WANT YOU Bohemia Acro, ale nie mam namiarów, może ktoś podpowie? Są albo za chwilę będą szczeniaczki w Łodzi. Jakieś mioty są też we Wrocławiu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortiza']ja też poszukuję shih i marnie to idzie.Niektórzy podają bardzo wysokie ceny.W Poznaniu będzie wystawa można tam się popytać.
Shih tzu jeśli coś znajdziesz daj znać na pw[/quote]Mortiza dobre hodowle maja i tak dobre ceny.Za granica shih-tzu kosztuje o wiele drożej:cool3:Jeżeli nie chcesz wystawiac to chyba to nie jest problem znaleśc szczeniaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortiza']jak dla mnie powyżej 1500 za szczenię to dużo!:crazyeye:
wydaje mi się że to przesada.
Cały czas mam na myśli rasę shih tzu.
pozdrawiam[/quote]Mylisz się.mortiza czy ty masz pojecie ile kosztuje utrzymanie shih-tzu?!:cool3:Dobrz karma,wetwrynarz,dobrze kosmetyki,krycie dobrym reproduktorem.Czy ty myslisz że jak piesek ma tytuły to na wystawach kase hodowca dostaje?!O tuz nie ,sam wydaje kase za wystawe i dojazdy,hotel.A ile trzeba czasu poświecic pielegnacji i wychowaniu?! To wszystko niestety kosztuje.I to nie mało.Na szczeniakach i tak nie da się zarobić.Powtorze się ale powiem ci że w Polsce shih-tzu i tak drogo nie kosztuje.Popatrz soebie ile zagranicą kosztuje ,nie mówiąc jusz o pieski zapawiadajace się dobrze na wystawy.Oczewiście żę możesz kupic taniej,nikt nikogo nie zmusza do kupienia za taka cene.

Link to comment
Share on other sites

Poświęcony czas na pielęgnację i wychowanie tosama przyjemność dla miłośnika psów a nie duży koszt - tu chyba troszkę przesadziłaś?? Wydajemi się że roczny koszt kosmetyków weta szczepień i doobrej karmy zamknie się spokojnie w cenie jednego może dwóch szczeniaków. Wystaw jest do koloru do wyboru w pobliżu miejsca zamieszkania - więc koszt także nie przekroczy dwóch szczeniaków w roku. Mioty bywają różne - przy dużym to chyba już tylko zarobek-nieprawdaż???? A koszt szczeniaka w w przedziale 3-4 PLN to już przesada, na szczęście nie mieszkam za granicą i oczekiwałbym cen przystępnych na nasze warunki. Jak znacie jeszcze jakieś mioty to proszę na priva - dzięki i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shih tzu']Poświęcony czas na pielęgnację i wychowanie tosama przyjemność dla miłośnika psów a nie duży koszt - tu chyba troszkę przesadziłaś?? Wydajemi się że roczny koszt kosmetyków weta szczepień i doobrej karmy zamknie się spokojnie w cenie jednego może dwóch szczeniaków. Wystaw jest do koloru do wyboru w pobliżu miejsca zamieszkania - więc koszt także nie przekroczy dwóch szczeniaków w roku. Mioty bywają różne - przy dużym to chyba już tylko zarobek-nieprawdaż???? A koszt szczeniaka w w przedziale 3-4 PLN to już przesada, na szczęście nie mieszkam za granicą i oczekiwałbym cen przystępnych na nasze warunki. Jak znacie jeszcze jakieś mioty to proszę na priva - dzięki i pozdrawiam[/quote]Ja mam pytanie czy masz shih-tzu?Bo ja mam 3.To sobie policz kosmetyki-szampon 1/2 litra -50 zl,odzywka -50 zl,olej -około150zł.To tylko podstawowe.a gdzie dobra szczotka i to nie jedna ktora kosztuje okolo 80 zl a grzebienia.Na wystawy inne odzywki.Ubranka.Karma dobra to ile kosztuje?!Zeby zrobic naprzykład mlodziezowego czempiona to z 3 wystaw musisz miec wniosek.A intera to myslisz że palcem po mapie ludzi robia .Wiesz ile kosztuje jedna wystawa?!A dojazd?Pewnie do koloru do wyboru ale czy zawsze obok miejsca zamieszkania.Jak kupisz shih-tzu i pojezdzisz po wystawach to wtedy mozesz mówic ile to kosztuje:cool3:A jak chociasz wypielegnujesz psiaka z długim wlosem to wtedy możesz napisać mi osobiscie że to pestka.

Link to comment
Share on other sites

Pisałem nie po to abyś mnie atakowała ale raczej aby pochamować twoją rozrzutność - chyba szczotek nie kupujesz codziennie ani co miesiąc?? Rozmawiam ze znajomymi hodowcami i jakoś mają inny pogląd na temat kosztów i mają psy z długim włosem. Pojawiam się na wystawach i wiem jaki jest koszt wystawiania - 80-100 lub nawet mniej to dla hodowcy mającego kilka piesków to chyba nie jest duży koszt.Natomiast 3,5tys,PLN za szczeniaka to lekka przesada niesądzisz??? Ale ja nadal poszukuję szczeniaka hodowcy z cenami rozsądnymi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shih tzu']Pisałem nie po to abyś mnie atakowała ale raczej aby pochamować twoją rozrzutność - chyba szczotek nie kupujesz codziennie ani co miesiąc?? Rozmawiam ze znajomymi hodowcami i jakoś mają inny pogląd na temat kosztów i mają psy z długim włosem. Pojawiam się na wystawach i wiem jaki jest koszt wystawiania - 80-100 lub nawet mniej to dla hodowcy mającego kilka piesków to chyba nie jest duży koszt.Natomiast 3,5tys,PLN za szczeniaka to lekka przesada niesądzisz??? Ale ja nadal poszukuję szczeniaka hodowcy z cenami rozsądnymi[/quote]Dziwnie to traktujesz:crazyeye:Tylko jak możesz pisac o kosztach skoro pojecia nie masz ile utrzymanie i pielęgnacja shih-tzu kosztuje skoro sam nie masz.Skoro masz znajomych hodowców którzy tanio potrafia utrzymac shih-tzu to czemu od nich nie kupujesz.Jeżeli chodzi o wystawy to ja osobiscie nawet majac szczeniaki jakoś ten koszt sie nie zwrócil:shake:A na wystawy jezdże za swoje zarobione z pracy pieniadze:roll:
A jeżęli którys hodowca za tyle sprzedaje to uważam że to jego osobista sprawa.On na to pracuje.tylko zastanów się dlaczego sprzedaje nawet za taka cene.Dziewne co?

Link to comment
Share on other sites

Znajomi mają pieski a nie hodowlę i tylko wystawiają tak i jak ja bym chciał pozatym skończmy z tym skakaniem sobie do gardeł. Ty masz swój pogląd a ja swój i niech tak zostanie. W tym temacie tylko szukam szczeniaków w cenach które ja jestem w stanie zapłacić czyli do ok.1,5 tys

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...