Jump to content
Dogomania

Kolejna pseudo spojrzcie na te zdjecia :(


shila1404

Recommended Posts

[quote name='Atomowka']Niestety pewnie oleją

Tu też jakąs chora kobita Sprzedaje 5 tygodniową sunie, czy go poj..o? Reszta już poszła do znajomych, ciekawe w jakim wieku je oddał 3-4 tygodnie?
No i sunia zaszczepiona na farbowirozę cokolwiek to jest. Aż mam ochotę zadzwonić tam
[URL]http://tablica.pl/oferta/suczka-bokser-5-tygodniowa-prazkowana-cudna-IDawgw.html[/URL][/QUOTE]
Jeżeli zadzwonisz, proszę, napisz co to jest ta FARBOWIROZA:roll: Czego to rozmnażacze nie wymyślą... Mój westik z pseudo miał całą książeczkę zdrowia podrobioną...

A co do interwencji- niestety dobrze to nie wygląda- kilka lat temu- ok 3-ech, dzwoniłam żeby coś zrobili z pseudo z której pochodził mój własny pies- szczylki były tam nie rozmnażane, tylko synek przywoził je zza wschodniej granicy, tak po 2 z każdej "modnej" rasy- 2 yorki, 2 westiki, 2 buldożki, grzywacz, 2 chihuahua(w akwarium na dachu samochodu). Sprzedawali je pod w-wskimi Łazienkami w weekendy- być może interes kręci się do tej pory... Kilka rzeczy później nt tej "fabryki" ustaliłam "własnymi kanałami" udając zainteresowaną, no, różne cuda robiłam, ale pełnego adresu nie uzyskałam- mam za to miasteczko- małe, w którym kwitnie proceder. Dzwoniłam do TOZ-u, Straży dla Zwierząt- nikt nie był zainteresowany... Gdyby kogoś to interesowało- psiaki przetrzymywane są w Kazimierzu Dolnym, prawdopodobnie w koszmarnych warunkach- Pako do dzisiaj ma straszną klaustrofobię, pierwszy odgłos wydał z siebie mając pół roku :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='arielka186']Jeżeli zadzwonisz, proszę, napisz co to jest ta FARBOWIROZA:roll: Czego to rozmnażacze nie wymyślą... Mój westik z pseudo miał całą książeczkę zdrowia podrobioną...

A co do interwencji- niestety dobrze to nie wygląda- kilka lat temu- ok 3-ech, dzwoniłam żeby coś zrobili z pseudo z której pochodził mój własny pies- szczylki były tam nie rozmnażane, tylko synek przywoził je zza wschodniej granicy, tak po 2 z każdej "modnej" rasy- 2 yorki, 2 westiki, 2 buldożki, grzywacz, 2 chihuahua(w akwarium na dachu samochodu). Sprzedawali je pod w-wskimi Łazienkami w weekendy- być może interes kręci się do tej pory... Kilka rzeczy później nt tej "fabryki" ustaliłam "własnymi kanałami" udając zainteresowaną, no, różne cuda robiłam, ale pełnego adresu nie uzyskałam- mam za to miasteczko- małe, w którym kwitnie proceder. Dzwoniłam do TOZ-u, Straży dla Zwierząt- nikt nie był zainteresowany... Gdyby kogoś to interesowało- psiaki przetrzymywane są w Kazimierzu Dolnym, prawdopodobnie w koszmarnych warunkach- Pako do dzisiaj ma straszną klaustrofobię, pierwszy odgłos wydał z siebie mając pół roku :([/QUOTE]
Masakra!
Bez komentarza...

Link to comment
Share on other sites

brak słów....co to za zdjęcia.....i co w ogóle za debil za przeproszeniem nie potrafi pomyśleć miesiąc z wyprzedzeniem, że będzie likwidował "hodowlę", więc nie należałoby kryć suki......Ale być może zrobił to specjalnie, może suka szczenna kosztuje więcej niż "normalna"....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fafenkufen']Tyle, że nie jest napisane jakim psem pokryta i nie wiadomo jakie mieszanki sięurodzą. Bo np. na fotkach to są szczenięta z poprzedniego miotu...

Może się "puściła" i dlatego należy hodowlę zlikwidować :roll:

szkoda gadać....[/QUOTE]
a no racja, nie pomyślałam. ogłoszenie jest być może specjalnie tak "skonstruowane". pokazane krycie, napisali że suka w ciąży....ale nie napisali czy to to krycie ostatnie, czy jakieś wcześniejsze......a suka może być teraz i kundelkiem przypadkowym pokryta.....

Link to comment
Share on other sites

ale jest różnica między kundelkami po rodzicach mocno w typie labradora, a po rodzicach matka labrador i ojciec mieszanka wszystkich ras.....
chociaz pewnie przeciętny kupiec na giełdzie nie rozpozna jednego i drugiego, kupi sobie "labka" za 200zł i będzie zadowolony.

Link to comment
Share on other sites

Komentarze z allegro labradorki mnie rozwaliły:

[QUOTE]Wszystko OK gdyby nie to,że szczeniak jest chory na parwowirozę i zamiast pieska jest suczka.Gdyby się nie sprawdziło na miejscu,zostałabym oszukana.Takich rzeczy się nie robi.Pozytyw,bo chciałam mieć psa i będę dbać o niego trochę lepiej[/QUOTE]

[QUOTE]z opóźnieniem , przepraszam ,komentarz pozytywny MIX mopsa i jamnika jako experyment-udany, jest słodki i kochany choć z małym kosztownym felerem ale kto wie co siedzi w człowieku a co dopiero w psie .dziękuję i pozdrawiam.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

zamiast pieska suczka........................................
wiecie co, mnie bardziej wkur**ia w takich przypadkach kupujący, a nie ten pseudohodowca. Nie wiem czemu, ale tak już mam. Nie szkoda mi tych ludzi co zostali "oszukani", bo trzeba być totalnie głupim i nieodpowiedzialnym żeby dać się tak oszukać, jak można kupić psa i nie sprawdzić nawet jakiej jest płci? już nie mówiąc o tym, że psa się z takich miejsc nie kupuje....ale o tym już było wiele razy.

kiedyś czytałam że ktoś został oszukany, bo kupił yorka i po rozwinięciu go z koca w domu okazało się że to pies a nie suczka, i że ma problemy z łapka i kuleje. Czy li kupili psa zawiniętego w kocyk gdzieś na giełdzie, i nawet nie zadali sobie trudu żeby go odwinąć i obejrzeć w jakim jest stanie. Nie żal mi takich ludzi. Żal mi psa który trafił w ich ręce, czyli jak z deszczu pod rynnę...

Link to comment
Share on other sites

" Mam do sprzedania śliczne szczeniaczki Rasy BERNARDYNY OLBRZYMY po bardzo ładnych potężnych rodzicach" - cytat z tej aukcji - to są bernardyny miniaturowe???:crazyeye: to teraz jakiś szał z prawie każdej rasy robić podział miniatury, średnie, olbrzymy...

Link to comment
Share on other sites

Typowa masówka, masakra! A najgorsze jest to,że my jedynie możemy sobie pisać na forum jakie to okropne a tym s...om i tak nic nie zrobią
Napiszę do niego maila czy przez ten czas chociaż trochę nie związał się z psami,że traktuje je jak towar

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']To niestety wina sędziów - są oceny "dobre" i niżej, i powinny być stosowane jeśli pies/suka na to zasługują. Ocena bardzo dobra to ocena wysoka. Ale oburzenie wystwców że moj pies nie jest idealny???? robi swoje, nie zgłaszamy do ostrego sędziego, nie zapraszamy sędziów którzy ostro oceniaja :([/QUOTE]

ano :-(:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza271089']Możliwe że się tak splątały po prostu ale kto wie....
A zobaczcie to: [url]http://allegro.pl/bernenski-pies-pasterski-dorosle-i1686348160.html[/url] masakra jakaś :angryy:[/QUOTE]

inna suczka tego kogoś: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/14041693_dorosla_suczka_b_angielskiego_1000zl.html[/url]

co to za szczeniak yorka jest na jednym zdjęciu- jakaś mieszanka z jamnikiem chyba....ma przekrótkie łapki......york powinien mieć DŁUGIE łapy, być w kwadracie. a pseudo lansują "yoreczki na krótkich łapkach"...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...