Jump to content
Dogomania

Dwa Gordony w dobre rece z rodowodem!!!


Recommended Posts

Witam,
W naszej stajni pojawilo sie ogloszenie o oddaniu w dobre rece dwoch seterow gordonow.
Dzis mialam okazje rozmawiac z ich wlascicielka.
Psy tak naprawde naleza do jej rodzicow. Poniewaz starsza Pani ma ostra oseoporoze nie moze zajmowc sie dluzej tymi psami mimo iz maja do dyspozycji caly dom z ogrodem.
Jej corka z ktora rozmawialam ma ponoc alergie i astme wiec takze nie jest w stanie wziac tych dwoch psow pod swoj dach.
Nie wiem na ile mowila prawde wiadomo jest jednak ze psy szukaja pilnie domu.
Zdjec nie posiadam ale podaje dane psow i nr pod ktory nalezy dzwonic.

Suczka: Kasta 4-letnia, wystawiana, figuruje jako suka hodowlana, raz miala szczenieta, obecnie wysterylizowana

Pies: Dino 1,5 roku, niewystawiany, syn Kasty

Niestety nie znam przydomkow hodowlanych. Wiem tylko ze psy moga isc osobno ale dla nich byloby lepiej gdyby znalazly wspolnie jeden dom. Lagodne w stosunku do dzieci. Psy mieszkaja kolo Krakowa w okolicach Wrząsowic - niedaleko stajni w ktorej jezdza konno dzieci tej pani. Kontakt w sprawie psow: 508-10-11-22.

Ja tylko zamieszczam informacje a o wszelkie szczegoly nalezy pytac wlascicielke telefonicznie.
Wlascicielka nie jest zorientowana gdzie umieszczac tego typu ogloszenia wobec tego ja wyreczylam.

Z tego co wiem wlascicielom zalezy na dobrych domach dla psow, psy sa wychowane w ogrodzie ale moga isc do mieszkania - wazne aby zajac sie nimi wlasciwie wedlug wymagan rasy. Mam nadzieje ze oba znajda swoje domki albo jeden wspolny :)

Pozdrawiam
Marta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...