Jump to content
Dogomania

Czkawka


Myszaga

Recommended Posts

Hej,
jeszcze nie udzielałam sie na forum, ale chyba czas zacząć;)
Mam pytanie, od niedawna jestem opiekunką ponad rocznej suni ze schroniska, mix, wilczasta. Otóż sunia czasem kilka razy dziennie dostaje czkawki bez powodu. Przynajmniej ja powodu nie znam i nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Wode do picia ma, odrobaczona była tydzień temu, nikt jej nie straszy?! Hm.. z jakich powodów pies może dostać czkawki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Myszaga']Dzięki :)
Jak Tika będzie miała czkawkę, to się zastosuje do porady. Zastanawia mnie tylko fakt skąd te częste czkawki? Szczeniaczkiem już dawno nie jest, choć zachowuje się jak "przylepa", ale to normalne u psia ze schroniska ;)[/quote]

Hmm, a w jakich sytuacjach one występują?

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. niech pomyślę. Dziś miała koło 18.00 jak logowałam się na [URL="http://www.szynszyle.aplus.pl"]www.szynszyle.aplus.pl[/URL] tak po prostu czknęła 3 razy, chyba bez powodu, bo leżała ciagle pod moimi nogami :) Czasem ma, jak wracam po 10 minutach do pokoju, z nią jest ten problem, że teraz ma cieczkę i siedzi w pokoju, ja razem a nią, a jak wyjde na sekundkę to wyje bidulka. Boi się, że ja zostawię samą. Może, to zapowietrzenie podczas wycia?! ,,,(Właśnie sobie łapy wyprostowała i mnie z kresłem przesunęła metr dalej od klawiatury!). A moze to nerwowe?!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Moja sunia jak miała 2 do 4 m-cy też często miała czkawkę. Pytałam o to weterynarza, ale powiedział, żeby się nie przejmować, bo to nic niezwykłego u szczeniaków i że jej przejdzie. Rzeczywiście przeszło całkiem. Nie wiem jak u starszego pieska, ale to chyba nic strasznego :) a jak by nie przeszło po pewnym czasie to spytałabym veta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...