Jump to content
Dogomania

Fryzjer na Slasku


sota36

Recommended Posts

No i jeszcze jedno .. jak to jest wszędzie nie wszyscy muszą być zadowoleni ze wszystkich .Fakt - specjalizuję się w trymowaniu , ale yorków tez mam trochę.
W każdym razie przykro mi że Ci sie nie podobało i mam nadzieję że znajdziesz odpowiedniego fryzjera dla swojego psa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nitencja - komentarz "Nie wiem czy dobrze pamiętam ale czy to nie był ten pies w typie yorka co miał lichy włos" i cala reszta ponizej pewnego poziomu, nieprofesjonalnie
Nawet jesli to co pisze Andzia jest nieprawda to nie powinnas "obrazac" jej psa :/ :roll::shake::mad:

Z dobrych fryzjerow w zabrzu - naprzeciw Zusu jest jeden, znajomi chwala i wybieram sie tam w srodku maja z moja suczka bardzo " w typie yorka" (rasowy, rodowodowy, czy kundel to i tak MOJ kochany piesio !! )
Wpisz sobie w googlach "psi fryzjer zabrze ul.szczesc boze" i napewno znajdziesz kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli był w typie yorka, to widocznie był. Nikt nie pisze, że właściciel ma go nie kochać:diabloti: Nie widzę nic obraźliwego w takim sformułowaniu. To jeden z lepszych psich fryzjerów, ale nie każdemu musi odpowiadać, więc życzę szczęścia

Link to comment
Share on other sites

Nitencjo - jak sama napisałaś pisanie prawdy to nie obraza.
I prawdą jest, że na pierwszy rzut oka byłam zadowolona, a że zmieniłam zdanie po dokładnym obejrzeniu... Trudno było ocenić obcięcie w ciągu paru minut. Oczywiście słyszałam pozytywne opinie od znajomych (pieski innej rasy) i dlatego zdecydowałam się na wizytę u Ciebie.
Twoje pytanie: gdzie obraziłaś psa pozostawiam bez komentarza...
Nadmieniam, iż nie była to pierwsza wizyta mojego psa u fryzjera i już nie ostatnia :).
Vasilio - trafna pinia i dzięki ale znalazłam juz salonik w Paniowach (niedaleko Mikołowa), bardzo miła Pani i fachowe obcięcie "lichego włosa mojego psa w stylu yorka" -polecam! No tak yorki bez rodowodu to kundle. Kupując moją psinkę byłam świadoma takich opinii ale w niczym mi to nie przeszkadza ją uwielbiać i za nic nie zamieniłabym jej na inną :)
Miłego dnia życzę....

Link to comment
Share on other sites

[B]vasilia - [/B]ja osobiście nigdy nie byłam na szczęść boże ale same złe opinie słyszałam i to od kilku osób

osobiście mojego małego strzygę w mikulczycach, młoda dziewczyn a niedługo po kursie salonik może od roku ma, ale ma świetne podejście do mojego okropnie strachliwego psa (za co ma dużego plusa) oprócz tego nigdy mnie nie zawiodła, i stosuje się do wszystkich moich sugestii, w sumie znam też jeszcze kilku jej klientów i też są zawsze zadowoleni:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzia33']Nitencjo - jak sama napisałaś pisanie prawdy to nie obraza.
I prawdą jest, że na pierwszy rzut oka byłam zadowolona, a że zmieniłam zdanie po dokładnym obejrzeniu... Trudno było ocenić obcięcie w ciągu paru minut. Oczywiście słyszałam pozytywne opinie od znajomych (pieski innej rasy) i dlatego zdecydowałam się na wizytę u Ciebie.
Twoje pytanie: gdzie obraziłaś psa pozostawiam bez komentarza...
Nadmieniam, iż nie była to pierwsza wizyta mojego psa u fryzjera i już nie ostatnia :).
Vasilio - trafna pinia i dzięki ale znalazłam juz salonik w Paniowach (niedaleko Mikołowa), bardzo miła Pani i fachowe obcięcie "lichego włosa mojego psa w stylu yorka" -polecam! No tak yorki bez rodowodu to kundle. Kupując moją psinkę byłam świadoma takich opinii ale w niczym mi to nie przeszkadza ją uwielbiać i za nic nie zamieniłabym jej na inną :)
Miłego dnia życzę....[/quote]
I słuszne podejście do psa :lol:, ale jakby na to nie patrzeć to i tak kundelek.

Link to comment
Share on other sites

W Piekarach Śląskich na ulicy Kalwaryjskiej jest sklep zoologiczny, którego właścicielka/ babeczka,która tam pracuje/ dba o wygląd psiaków i kotów.

Tuż po tym jak Kędzior u mnie zamieszkał- poszłam tam po karmę.Pani gdy sie dowiedziała,że mam zwierzaka ze schronu-zrobiła mu szybki przegląd/ wyczyściła uszka,ostrzygła brzuszek i przycięła pazurki/ZA DARMO!!

Szykujemy sie teraz na normalną wizytę,bo widziałam u niej ludzi,który wychodzili ze swoimi psiakami bardzo zadowoleni :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gorąco polecam SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY DLA PSÓWI KOTÓW
PIEKARY ŚLĄSKIE ul.Bytomska 111A.
Pani Aneta pięknie przygotowuje pudle wg, wzorca FCI (i pewnie inne rasy też).

Natomiast nie polecam "Bobik" Brynów właścicielom pudli (tam mojego zepsuli)

Pani Aneta w rok zrobiła z mojego Championa:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

witam,jestem tu nowa
nie rozumiem jak możecie pisać o ludziach coś co nie sprawdziliscie sami.Posiłkujecie się tym co mówią wam inni o fryzjerach,np.[B]vasilia - [/B]ja osobiście nigdy nie byłam na szczęść boże ale same złe opinie słyszałam i to od kilku osób

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='cockermanka']A na czym polegało "zepsucie" ?[/QUOTE]
Napiszę tak,był to mój pierwszy wystawowy pies.Niewiele wiedziałam o pielęgnacji,strzyżeniu i przygotowaniu tej rasy do pokazów.W związku z powyższym zaufałam właścicielowi zakładu fryz."Bobik"Fryzjer właściwie trymował mojego pudla twierdząc,że musimy się pozbyć szczenięcego puchu,co wtej rasie jest niedopuszczalne.Ale o tym uświadomiono mnie na jednej z wystaw,naktórej sedzia stwierdził,że musiałam się bardzo napracować zeby doprowadzić szatę psa do takiego fatalnego stanu.
Na tym właśnie polegało zepsucie psa przez doświadczonego groomera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EFMAN']Napiszę tak,był to mój pierwszy wystawowy pies.Niewiele wiedziałam o pielęgnacji,strzyżeniu i przygotowaniu tej rasy do pokazów.W związku z powyższym zaufałam właścicielowi zakładu fryz."Bobik"Fryzjer właściwie trymował mojego pudla twierdząc,że musimy się pozbyć szczenięcego puchu,co wtej rasie jest niedopuszczalne.Ale o tym uświadomiono mnie na jednej z wystaw,naktórej sedzia stwierdził,że musiałam się bardzo napracować zeby doprowadzić szatę psa do takiego fatalnego stanu.
Na tym właśnie polegało zepsucie psa przez doświadczonego groomera.[/QUOTE]

Nie wiem jak twój pies wyglądał po wizycie w Bobiku ale znam właściciela i nigdy nie uwierzę, ze wytrymował pudla;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='canis1']Nie wiem jak twój pies wyglądał po wizycie w Bobiku ale znam właściciela i nigdy nie uwierzę, ze wytrymował pudla;)[/QUOTE]
Może żle mnie zrozumiałaś napisałam "właściwie wytrymował",co nie znaczy,że faktycznie to zrobił.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam !!!:lol: czytam i płacze,czytam i śmiech mnie ogarnia !!!:placz:! nie bede komentowac żadnego wpisu podam tylko salon który według mnie cieszy sie bardzo dobrą opinią jest to salon w Bytomiu na ul.Skłodoskiej Curie CZTERY ŁAPY,włascicielką jest doswiadczona hodowczyni sznaucerów olbrzymów obecnie zajmuje sie jamnikami dł.wł króliczymi,salon cieszy sie ogromna popularnoscia i zaufaniem,polecam ze szczerego serduszka !!!!pozdrawiam namiary na włascicielke na pw jak cos !!!:razz:

Link to comment
Share on other sites

Efman mam nadzieje ze wiesz co robisz oddajac swojego pupila w rece p.Anety !!!!!nie polecam bo widziałam nie jednego ani nie dwa psy z wypanietymi oczami bo piesek spadł ze stołu,albo z obcietm uchem bo sie piesek ruszał !!!masakra po prostu !!!! p.s kazdy psi fryzjer obcina psa na wyrazne życzenie klienta i na sposób jaki klient sobie zyczy a na wystawy to chyba normalne ze obcinamy według norm FCI prawda?pozdro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozolina']Efman mam nadzieje ze wiesz co robisz oddajac swojego pupila w rece p.Anety !!!!!nie polecam bo widziałam nie jednego ani nie dwa psy z wypanietymi oczami bo piesek spadł ze stołu,albo z obcietm uchem bo sie piesek ruszał !!!masakra po prostu !!!! p.s kazdy psi fryzjer obcina psa na wyrazne życzenie klienta i na sposób jaki klient sobie zyczy a na wystawy to chyba normalne ze obcinamy według norm FCI prawda?pozdro[/QUOTE]
To co piszesz jest przerażające!!!
Wtym temacie wypowiadamy się o fryzjerach ich umiejętnościach(lub braku) bazując na własnych doświadczeniach.
Natomiast Ty piszesz znam,widziałam,a byłaś przy tej "masakrze"?
Skąd masz pewność,że to prawda?
To bardzo mocne zarzuty,na które trzeba mieć równie mocne dowody,aby w ten sposób oskarżać na ogólnodostępnym forum.pozdro

Link to comment
Share on other sites

Heh...wiem ze to przerażjące ale niestety to prawda przez pewien czas uczyłam sie w salonie kosmetycznym dla psów i przychodzili własciciele którz sami to opoowiadali,mówili gdzie jak i kiedy wiec widziałam na własne oczy te psy !!!! uwierz mi ja nie poszłabym za żadne skarby do salonu który ma tak okropna opinie ,sprawdzona poodkreslam !!!! p.:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

ORZESZE/ ORZESZE ZAWIŚĆ
ALEKSANDER TABACKI.


NIE POLECAM.

Do Weta nic nie mam, ale osoby, które zajmują się obcinaniem psów.... koszmar.
mój pekińczyk wrócił dziś WYGOLONY i cały w RANACH...
jest wygolony przt samej skórze...
oddaliśmy spa do strzyżenia, wrócił łysy na kuracji antybiotykowej- antybiotki, bu nic mu się nie stało od uszkodzeń skóry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mieszkam w Tychach i tu też korzystam, a właściwie moje 2 flaty;) z usług p. Bożeny- studio przy ul Młodzieżowej.
chodzimy regularnie przed wystawami i jesteśmy bardzo zadowoleni- cała trójka:))
Czysto, schludnie, profesjonalnie, wizyty umawia się z dużym wyprzedzeniem. No i można skorzystać z dużej wiedzy behawioralnej i szkoleniowej na miejscu:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Ja korzystam z psiego uroku maja salon w Chorzowie na 3-go Maja i w Będzinie tam też byłam z psem i kotem strzyże ta sama Pani ,dziewczyna z powołania naprawde POLECAM telefon do nich to 697553614:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='katik']Oke, gdzie znajduje się ten salon w Będzinie?[/QUOTE]

Hej ja mogę polecić salon Karusek.com.pl- mają sklep i salon groomerski w Parku Rozkówka w Będzinie, ja natomiast korzystam z ich usług tutaj w Krakowie.
W Będzinie pracuje pani Maja- wcześniej obcinała w Krakowie, bardzo dobra groomerka. Tutaj link do salonu [URL]http://salon.karusek.com.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...