Jump to content
Dogomania

Pokaz psich umiejętnośći Charytatywny


cohota

Recommended Posts

[7 minut temu]
Szczecin psy

Hej jestem ze wsi pod Szczecinem Nie dawno się tam przeniosłam i od tamtej pory chcę zmienić lost tutejszych psów. Zbieram osoby z dobrze wytresowanymi psami które chciały by wziąć udział w pokazie pracy z psami bądź psich sztuczek w jednej z naszych szkół . Przydałaby się też osoba która poprowadziła by prelekcje dotyczącą współpracy psa z człowiekiem i sposobu traktowania psa . Wszystko odbyło by się na specjalnym placu bądź na boisku szkolnym Chciałbym aby uczesniczyłą w tym cała szkoła . Potrzebni też są artyści którzy zgodzą się wykonać pracę w tematyce zwiazanej ze zwierzętami . Sama zajmę się organizacją gdyż nie mam psa aby wystapić w pokazie , często wyjeżdżam więc szkoda krzywdzić zwierzaka . Jeśli byłby ktoś chętny prosze pisać na maila [email][email protected][/email] lub dzwonić pod numer telefonu 507935086 Potrzebujemy grupę minimum 5 osób

W ramch imprezy odbędzie się aukcja i zbiórka pieniędzy na rzecz polepszenia warunków wiejskich psów łańcuchowych , lekarstwa dla nich , budy itd..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...