Jump to content
Dogomania

Dorosła yorczyca sika na dywany..


MakeBelieve

Recommended Posts

Make Believe problem przykry , może po sterylce , lub jakieś zapalenie , albo polubiła sikanie w domu .
Jest preparat Bio-Stalfris Holland usuwa zapach uryny rozkładając amoniak na bezwonne składowe .
Pakiet startowy 0,5 + rozpylacz - 50 zł.
Uzupełnienie 1l -55 zł.
lub 5l - 225 zł .
Można kupić w Germapol.pl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']Zazwyczaj hmm nie krzykne, ale zareaguje głosem. I wtedy automatiko psa na rece i na dwór. O ile nie wali grad ;) Gorzej, że moja siostra i mama reagują gorzej, tzn. krzyk i zaraz po dupie, chociaż im już tlumaczyłam, żeby nie bic za to;/[/QUOTE]
przeciez biciem nic sie nie uzyska!
Moze to siusianie jest na tle nerwowym ,albo z protestu.
Przekaz ,ze jak mozna psa bic? Powinny stanowczym slowem powiedziec pfuj i wyjsc z psem na dwor czy to deszcz ,pada czy sypie grad.

Bic psa to jest duze PFUJJ:angryy::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

MakeBelieve-ja w swoim pierwszym poście tylko zasugerowałam błędy wychowawcze , może to jednak jest również problem zdrowotny. Wskazywałoby na to popuszczanie kropelek po długich spacerach. Na problemy zdrowotne są skuteczne leki, nawet na posterylkowe. Ale i tak bym niwelowała zapach już naznaczonych miejsc , środkami o których piszą dziewczyny. Nie cały dywan , tylko te plamy (dobrze widoczne od spodu). zbadaj koniecznie mocz suni, proponowałabym już na pierwszą wizytę iść z moczem. Jak się sunia przymierzy na spacerze do sikania podstaw spodeczek i przelej potem do pojemnika.Zawsze to szybciej będzie diagnoza.

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko zasugeruję, że preparaty typu Repelex, Akyszek itp nie rozwiązują problemu sikania. Są to odstraszacze z danego miejsca, są dla psa nieprzyjemne w zapachu przez co pies nie chce[B] przebywać [/B]w miejscu spryskanym preparatem. Sprawdza się to w momencie gdy pies załatwia się np wyłącznie w jednym kąciku w domu. Gdy spryskamy tym pół domu to pies nie będzie na to reagował lub będzie cały czas w stresie.
Lepiej sprawdziłby się preparat typu Urine Off, Vitopar, etc.
Są to preparaty enzymatyczne które rozkładają pozostałości moczu. Oba mam przetestowane i są super. Po użyciu mocz jest dla zwierzęcia niewyczuwalny (a co za tym idzie człowiek może odetchnąć)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='iskra_wroc']Ja tylko zasugeruję, że preparaty typu Repelex, Akyszek itp nie rozwiązują problemu sikania. Są to odstraszacze z danego miejsca, są dla psa nieprzyjemne w zapachu przez co pies nie chce[B] przebywać [/B]w miejscu spryskanym preparatem. Sprawdza się to w momencie gdy pies załatwia się np wyłącznie w jednym kąciku w domu. Gdy spryskamy tym pół domu to pies nie będzie na to reagował lub będzie cały czas w stresie.
Lepiej sprawdziłby się preparat typu Urine Off, Vitopar, etc.
Są to preparaty enzymatyczne które rozkładają pozostałości moczu. Oba mam przetestowane i są super. Po użyciu mocz jest dla zwierzęcia niewyczuwalny (a co za tym idzie człowiek może odetchnąć)[/QUOTE]
Dokładnie.. najlepiej sprawdzają się takie preparaty jak UrineOff- usuwają zapach moczu a nie odstraszają psy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...