Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

No to my po ocenie :) sędzia przesympatyczny! super podejście do psa :) nie boi się ich, lubi wygłaskać i ogólnie widać że bardzo lubi psy :) W ocenie dokładny zarowno opisujac w statyce jak i sprawdzajac w ruchu. Tak samo odnosnie podejscia do wystawcy - usmiechniety, sympatyczny - ogolnie bardzo na plus :)

Zauwazylam ze lubi niskie, mocne psy/suczki :) przynajmniej w amstaffach :)

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam, że sędzia bardzo sympatyczny. Dokładnie maca, nic się pod futrem nie ukryje i lubi dłuuugo porównywać w ruchu ;)
Co do preferowanego typu, to niestety nie wiem, bo wyniki w mojej rasie były dość łatwe do przewidzenia. Odniosłam jedynie wrażenie że ważne jest dla niego kątowanie frontu i wypełnienie klatki piersiowej

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Sędzia bardzo sympatyczny, nic się przed nim nie ukryje ;-) Zwraca uwagę zarówno na statykę jak i ruch. Przywitał się z psem, dokładnie wymacał, sam sprawdzał zęby. Bardzo dokładny opis. U nas oceniał CC w klasie młodzieży... świetna znajomość wzorca rasy, zwracał dużą uwagę na kształt głowy.  W stosunku do wystawcy również bardzo kulturalny.

Dotychczas najlepszy sędzia, u jakiego miałam okazję wystawiać psa :)  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...