Jump to content
Dogomania

~ klub starszych panów ~


rasowa2410

Recommended Posts

  • Replies 843
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ale ona jest taaaaka słodka!


[QUOTE]
Kapel z reguły ma krótkie łapki
[/QUOTE]
hihihi :D noooo... z reguły tak :P

to wtedy nie mam narazie pomysłów czego go nauczyć. Jakieś pomysły dla małych, leniiiiiwych piesków?

[QUOTE]
Jeśli jest łasuchem to przyklej pachnącą kiełbaskę
[/QUOTE]
A wiesz, że próbowałam? Wtedy siedzi, robi wielkiego zeza i sięga do parówki długim jęzorem ;P

Link to comment
Share on other sites

Czy potrafi śpiewać? Jak mój syn grał na fujarce (takiej szkolnej) i niestety fałszował jak diabli, moje psiaki pięknie śpiewały z jodłowaniem włącznie. Szególnie reagują na dźwięk gamy do (re,mi) tylko nie pamiętam czy dolne czy to górne?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
moje psiaki pięknie śpiewały z jodłowaniem włącznie. Szególnie reagują na dźwięk gamy do (re,mi) tylko nie pamiętam czy dolne czy to górne?
[/QUOTE]
Gratuluję zdolnych "śpiewaków"

[QUOTE]
Czy potrafi śpiewać?
[/QUOTE]
Kapselek opócz ciągłego stękania i sapania nie wydaje ŻADNYCH dźwięków... Nikt i nic go do tego nie zmusi. Nigdy nie szczeka i nie wyje.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz rasowa, wpadłam na iście genialny pomysł! (tylko nie bij). Jak chcesz rozruszać pięciolatka to zafunduj mu piękną królewnę jamniczą (wiesz jakie lubi kapulecik) tyle pięknych suczek w jego wieku lub młodszych na sosie jamniczym, że tylko wybierać. Rozrusza się basałyk w try miga.:evil_lol: No i sprawdzisz czy jest gentelmenem. I powiem Ci w tajemnicy , że jamniki w parkach lepiej się czują (choć wysterylizowane) zobaczysz jakie są lojalne wobec siebie i jak kocha psiak przygarnięty dorosły. Pomyśl, to tylko 1 miseczka więcej a ile ciepełka i radości dla Was i dla Kapselka.:eviltong::lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Z Miką miałam podobny problem, aż kiedyś, jak już odpuściłam i w ogóle o tym zapomniałam, zauważyłam, że próbuje strącić z pyska jakąś nitkę. No i za pomocą nitki się udało 8)

Yunona, rasowa z pewnością adoptowałaby jakąś sunię, gdyby mogła. W schronisku na codzień styka się z wieloma potrzebującymi psiakami... ;)

Link to comment
Share on other sites

Moja też się z początku tylko gapiła jak ją uczyłam wstydzenia, no ale w kocu skumała :) Trzymam kciuki żeby Kapselek też w końcu załapał, bo to na prawdę świetnie wygląda

Widzę że Kapsel też strasznie kocha deszcz :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]yunona - [/B]ja bym przygarnęła nie tylko jedną ślicznotkę... Ja bym wzięła całe ich stado! Nakłoń do tego tylko moją mamę... Powiedziała, że jedyny pies, jaki by mógł być jeszcze w naszym domu to... (o Boże!) WYŻEŁ!!! Kocha wyżły, setery itp a innych psów nie chce ;(

[QUOTE]
Widzę że Kapsel też strasznie kocha deszcz
[/QUOTE]
Kocha! Całą drogę idzie z zamkniętymi oczami bo nie chce, żeby krople wpadły mu do oczu :D UWIELBIAM GO!!! Ale wiem, że nie każdy by z jego marudzeniem wytrzymał ;) Widziałam na spacerku jak [B]Mika, Kamilki[/B] prawie zasnęła, gdy patrzyła na Kapsla. Myślała sobie "ale nuda"

No i próbowała go oczywiście trochę rozruszać. Biegała za nim (myśląc, że to uciekający zając) a Kapulet uciekał bo bał się tej wariatki

Link to comment
Share on other sites

po pierwsze - Kapsel na 100% nie zgodziłby się z wyżłem w jednym domu, po drugie... ja CHCĘ JAMNIKA I JUŻ!

a po trzecie, nawet gdy jestem w schronisku, to nie zajmuję się dużymi psami - mam o nich znikome pojęcie. Nawet nie wiem ile jedzą, jakie kupki robią, jakie muszą mieć posłanie... Poprostu chcę jamnika i koniec :D

Link to comment
Share on other sites

Ale ile można?
1. Kapsel idzie ładnie na spacerku
2. Kapsel spogląda na mnie z nienawiścią
3. Kapsel bierze głęboki wdech...
4... i siada w połowie drogi
5. Pani bierze Kapselka pod pachę i idzie albo dalej, albo do domu

Tak ma się nasza sytuacja spacerkowa ;)
[INDENT][QUOTE]
[INDENT]To to taki leń?
[/INDENT][/QUOTE]
Jak w temacie - śmierdzący leń...

przykład: (jestem taaaaaki słodki - daj mi więc spokój)
[IMG]http://i53.tinypic.com/11rvjwn.jpg[/IMG]

w krzaczorkach coś się poruszyło...
[IMG]http://i54.tinypic.com/2lbz19t.jpg[/IMG]

aż go zatkało :P :

[IMG]http://i56.tinypic.com/1z69k4k.jpg[/IMG]

[IMG]http://i55.tinypic.com/2rxi59h.jpg[/IMG]

tymi zdjęciami kończymy na razie galerię. Zamykamy ją do odwołania (czyli, jak wrócimy z wakacji). Dzięki za komentarze i do zobaczenia

PS
[RIGHT][B][COLOR=red][SIZE=5]Gorąco polecam suczkę w typie jamnika długowłosego do adopcji z bydgoskiego schronu. [U]Idealna dla rodziny z dziećmi[/U]. [U]Godna zaufania, spokojna i nieuciążliwa. Pilnie potrzebuje kontaktu z człowiekiem[/U], bo na wybiegu ma go baaaaardzo malutko. ---> Patrz sygnaturka. kontakt: [COLOR=darkred]506990706[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/RIGHT]


[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rasowa2410']Kocha! Całą drogę idzie z zamkniętymi oczami bo nie chce, żeby krople wpadły mu do oczu :D UWIELBIAM GO!!! [/QUOTE]

Więc z tego wynika ze jeszce nia znam psa lubiącego deszcz :-o Moja przyjmuje taktyke jak najszybszego ulotnienia sie spowrotem do domu

A lenistwo Kapsla mnie totalnie rozbroiło :evil_lol: Usiadł Ci kiedyć na ulicy?

[URL]http://i56.tinypic.com/1z69k4k.jpg[/URL] Uroczo wygląda w bandamce :loveu:

Życzę udanej drugiej części wakacji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada i Fanta']Więc z tego wynika ze jeszce nia znam psa lubiącego deszcz :-o Moja przyjmuje taktyke jak najszybszego ulotnienia sie spowrotem do domu[/QUOTE]
Moja przyjmuje taktykę 'w ogóle nie wychodzenia z domu' ;)

Bo jak zacznie padać, jak już jesteśmy na spacerze, to jest jej wszystko jedno :)

Link to comment
Share on other sites

Witamy się:):)

Kapsel jest uroczy! Też mam psa lenia tylko w troszke większej wersji niż Kapselek heh... Mój Falko lubi wyjść na spacer ale jemu to by pasowało, żeby do miejsca docelowego np. nad rzekę czy psi wybieg go zanieść na rękach albo ewentualnie zawieźć samochodem....
pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rasowa2410'][B]yunona - [/B]ja bym przygarnęła nie tylko jedną ślicznotkę... Ja bym wzięła całe ich stado! Nakłoń do tego tylko moją mamę... Powiedziała, że jedyny pies, jaki by mógł być jeszcze w naszym domu to... (o Boże!) WYŻEŁ!!! Kocha wyżły, setery itp a innych psów nie chce ;(
[/QUOTE]
A próbowałaś wejść na stronę eadopcje jamniki (banerek w moim podpisie) i zawołaj mamę, pokaż- jest dużo zdjęć, fajne artykuły o jamnisiach, daj poczytać no i próbuj uzasadnić, że to dla dobra Kapselka itp. Może wzruszysz mamusi serduszko?:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Kapselos jest boski :loveu:
moja jamniczka kocha deszcz ;) deszcz, błoto, kałuże i wszelką wodę ;)

jakbyś chciała jamnisia merlaczka, takiego jak mój to wiesz.... moja mała będzie miała dzieciaczki w przyszłym roku ;) :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
moja mała będzie miała dzieciaczki w przyszłym roku [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/207515-Kapsel-mój-mały-dżentelmen-śmierdzący-leń-i-pies-cyrkowiec/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/207515-Kapsel-mój-mały-dżentelmen-śmierdzący-leń-i-pies-cyrkowiec/images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
[/QUOTE]

Jaga, witam się i życzę powodzenia w hodowli merlaczków ;* Słodziaki będą!

[B]Kapuśniak nauczył się "wstydź się"!!!!! NARESZCIE!!!! i rzeczywiście miał za krótkie łapki żeby je położyć na mordce (albo nie chciało mu się ich podnosić). "wstydź się" według Kapsla:[/B]

[IMG]http://i56.tinypic.com/20iyl9j.jpg[/IMG]

Było ciężko, ale efekt jest cudny! Więcej zdjęć ze sztuczek prześlę jutro/w najbliższych dniach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...