Jump to content
Dogomania

LEONBERGER (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


adda

Recommended Posts

No po prostu za kazdym razem jak pytałam to mi mówili domowe imię psa, a że jest z hodowli Cavis Leonis, to połaczyłam jedno z drugim, a tu się okazało, ze w papierach pies ma HEROS, a BOSS go w domu wołają... no ja tez się ciesze, ze juz się wyjasniło, jak to się mówi "do trzech razy sztuka"-bo tyle razy musiałam pytac, żeby się prawdy dowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik']Nie rozumiem co ma swpólnego moja wiedza na temat molosów z informacjami jakie otrzymałam na temat rodziców Zirmy.[/quote]

hmm..
są takie dokumenty, które nazywają się RODOWODY
a nie jakieś plotki, informacje otrzymane z niesprawdzonych źródeł, imiona domowe , itp.itd...

Link to comment
Share on other sites

A Ty Rycho co za jeden? Co chwila jakies nowe loginy tu powstają i każdy kozakuje. Ja się swojego IP nie bałam podać bo podałam chyba jako pierwsza nawet i klika dni juz tu było, kto się miał napatrzeć to się napatrzył i więcej nie ma potrzeby, żeby tu widniało.. i prosze więcej mnie z nikim nie porównywać czy takie inne w celu prowokacji, bo ten wątek się zaczyna żenujący robić.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']A Ty Rycho co za jeden? Co chwila jakies nowe loginy tu powstają i każdy kozakuje. Ja się swojego IP nie bałam podać bo podałam chyba jako pierwsza nawet i klika dni juz tu było, kto się miał napatrzeć to się napatrzył i więcej nie ma potrzeby, żeby tu widniało.. i prosze więcej mnie z nikim nie porównywać czy takie inne w celu prowokacji, bo ten wątek się zaczyna żenujący robić.........[/quote]

watek jest zenujacy za sprawa jednej osoby. mam nadzieje ze admin w koncu jej podziekuje tak jak na molosach.
kochanii forumowicze: krol jest nagi. czas by nazywac rzeczy po imieniu. jeden pokraczny człowieczek nie moze szkalowac wszystkich. w jednosci siła. prosze byscie nie uniakli nazwania rzezczy po imieniu. jest wiele osob przegladajacych ten watek a mało bioracych w nim udział. napiszcie co sadzicie o całej sytuacji. nie ma co sie bac ze Pan Jacek tyłek wam za to obrobi. On czyni to cały czas i bez tego!!!

Link to comment
Share on other sites

A mi z drugiej strony ciężko w to uwierzyć.. na wystawach takim miłym człowiekiem się wydawał, serio! Mamy 100% pewności, że nikt się nie podszywa? Ja nie wiem jaka sytuacja była na molosach, bo tam nie bywam za często, może z 10 postów tam napisałam od kiedy się zalogowałam, a było to jakiś czas temu.. tylko.. ehh no brakuje mi jakiegoś usprawiedliwienia od pana Jacka, czemu się nie broni?

Link to comment
Share on other sites

A tego to już zupełnie nie rozumiem. Psia Psota ma drugi login Psia Psota? Szok no nie spodziewałam się, ale wyznam Wam skoro już tyle wyszło na jaw - mam drugi login - McDzik! Tak więc są dwa Mcdziki, dwie Psie Psoty, 70 Toresów, jeden Rychu, etc, a niedługo dołączy tu Ździchu, Stachu i trzech Belzebubów. :???::-?

Link to comment
Share on other sites

IP psiej psoty padło dwa dni temu tu na forum :lol:
[quote name='psia psota']A to nasze [B]87.96.73.127 = public-gprs18815.centertel.pl[/B][/quote]
i ujawniło się jeszcze kilka innych osób do mnie na priv

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Boshhh co się tutaj dzieje...[/I][/B]
[B][I]Znam Dagmarę osobiście i wiem,że jest to osoba która kocha swoje psy i zrobi dla nich wszystko...ma piękne i grzeczne psy...[/I][/B]
[B][I]Udziela się z nimi w różnego rodzaju akcjach jak np "ratuję życie" :loveu:[/I][/B]
[B][I]Jest osobą, która doskonale zna się na rasie i znajduje swoim szczeniakom wspaniałe i kochające domy.[/I][/B]
[B][I]Wieć Tores,teddy i jeszcze inni puknijcie w głowę zanim zaczniecie oczerniać ludzi :angryy:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...