Jump to content
Dogomania

Przepisanie przydomka na członka rodziny


Foxowa

Recommended Posts

Mam takie pytanie, bo na stronie w komunikatach istnieje informacja:
[quote]Ustalono również, że każdą zmianę przy przydomku hodowlanym (dopisanie współwłaściciela lub jego wykreślenie) Oddział pobierać będzie od właściciela i współwłaściciela przydomka opłatę tak jak za jego rejestrację, czyli 65 zł.[/quote]

I tu jest informacja o dopisaniu lub wykreśleniu współwłaściciela. A o zmianie właściciela nie ma informacji i nie wiem czy też obowiązuje taka opłata.

Bardzo proszę o odpowiedź, bo nie wiem czy jest sens na razie przydomek rejestrować.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Ustalono również, że[B] każdą[/B] zmianę przy przydomku hodowlanym. Ja tak to rozumiem. Bo musisz siebie wykreślić i wpisać nowego właściciela. Z tym że nowy właściciel musi być członkiem związku, więc musi uiszczać opłatę... wiesz, tą raz w roku co się płaci. Ostatnio byłam w zk, żeby zapytać o założenie przydomka i żeby ustalić współwłaściciela. Raczej płaci się za wszystko, bo oni muszą to wysyłać, rozpatrywać itd. Ale jak wiadomo najlepiej zapytać w związku do którego należysz. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...