Jump to content
Dogomania

Przygotowanie do Prob pracy wyzlow


jula&czaga

Recommended Posts

[quote name='ursa81']Poszukuję namiarów na osoby z okolic Olsztyna, które pomogą mi w przygotowaniu wyżełki do prób polowych. :)[/quote]

Ula, ja na razie jestem uziemiona. Miałam mały wypadek, no i w efekcie samochód chwilowo nie na chodzie :-( Poza tym mój "materiał szkoleniowy" postanowił się ewakuować i wybrał wolność. Psy doszły co prawda kurę, ale siedziała na drzewie, i nie udało mi się jej złapać. No, a kogut przepadł...:-( Także na razie jest wszystko "pod górkę"...
Ale damy radę, w końcu my też na te próby się wybieramy..;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka']Ula, ja na razie jestem uziemiona. Miałam mały wypadek, no i w efekcie samochód chwilowo nie na chodzie :-( Poza tym mój "materiał szkoleniowy" postanowił się ewakuować i wybrał wolność. Psy doszły co prawda kurę, ale siedziała na drzewie, i nie udało mi się jej złapać. No, a kogut przepadł...:-( Także na razie jest wszystko "pod górkę"...
Ale damy radę, w końcu my też na te próby się wybieramy..;)[/quote]

Kochana! Spoko, na razie Ala ma problemy z łapką. Czekamy na RTG. To przesądzi o wszystkim więc o jej dalszej karierze też ;) chociaż to nie jest najważniejsze - liczy się przede wszystkim zdrówko... Żałuję, że jednak nie zrobiłam jej zdjęć wcześniej. Jeśli będzie to możliwe to zgłoszę ją na wystawę do Bydgoszczy. Mamy czas do konca stycznia. Ale to nie jest ważne, ważne, że Alutka to kofana niuferka i ma być zdrowa! :)

Wypadek? Ale ty jesteś cala?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...