Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

Deklaracje:
20 zł. - Poker dekl. stała,
20 zł - motyleqq, dekl. stała,
20 zł. - szafranekm - dekl. stała + 50 zł na transport,
5 zł. - Eva2406 - dekl. stała,
20 zł. - Nooks - dekl. stała,
10 zł - grzenka - dekl. stała,

RAZEM: 95 ZŁ.

Brakuje jeszcze nam.
Napiszcie, jeżeli może kogoś nie ujęłam lub pomyliłam i wpisałam deklaracje stałe zamiast jednorazowych.
nie ukrywam, że każda, nawet najmniejsza wpłata na rzecz szafranka będzie naprawdę pomocna.Liczy się każdy dzień dla niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Szafranekm, wiem, ze jest bardzo trudno znaleźć nawet na dzień psu dach nad głową. Sama nieraz borykam się z tym problemem na miejscu...nagle wszyscy nie mają czasu, miejsca, chęci i tak, jak chyba pisałaś juz tutaj, zaczynaja traktować mnie jak osobę z kosmosu...
Moze jeszcze dowiesz się od kogoś, ze jednak znajdzie ten kawałeczek dachu i podłogi dla biedaka. Pytaj...coż moge innego doradzić na odległość.[/QUOTE]

Pytam i będę pytać, trzymajcie kciuki cioteczki.

Link to comment
Share on other sites

Pobiegnę na wątek transportowy zobaczyć, co tam słychać.
Gdybyśmy miały kasę na DT..ale i tak jest juz dużo jak na taki krótki okres zbierania.
Nie moge mysleć o tym biedaku samotnym i chorym na ciemnym cmentarzu. Dziwne, ze Szafranek tak usilnie pilnuje cmentarza i nie wychodzi nawet na przyległą ulicę. To nawet dobrze, bo tam jeszcze czyhają na niego niebezpieczeństwa i może się zgubić. On pilnuje czegoś tam. Moze tam go ktoś zaprowadził i podstępem zostawił samego. Teraz czeka z psią wiernością.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/176436-Oferuję-transport-za-zwrot-kosztów-(Warszawa-dowolne-miejsce-w-Polsce-Warszawa)/page27[/URL]
Znalazłam taki wątek transportowy. Ajli z Warszawy. Zdecydujcie, czy pisać tam prośbę o informacje. Koszt, termin...

Link to comment
Share on other sites

Na transportowym jest super propozycja

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206814-oferuję-transport-Nasielsk-Warszawa-Radom-Starachowice-1-3-maja[/URL]!!!!

3 Maja - powrot ze Starachowic przez Radom do Wwy, czyli czy to Starachowice czy Radom to juz rzut beretem do Opola Lub. Moze ta droga zalatwicie transport?

Nie chce nic sugerowac, ale jesli do 3 Maja musialby psiak czekac, to jednak warto by bylo zapewnic mu do tego czasu bezpieczny kat. Juz nieraz bywalo,ze transport byl a pies przepadl.

Marki sa pod Warszawa wiec znow rzut beretem.

Napisalam PW do Ss z prosba o zajrzenie tutaj i wrzucenie go na forum kolakow dr Lucy no i dalam znac na podforum dogo na sheltikach.

Moze warto zmienic tytul na [B]mix shelti,[/B] bo psiak ma wiele z niego... a nawet wiecej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']dziękuję za zaproszenie. zapisuję sobie małego. na razie moge zadeklarowac jednorazowo 20 zł.[/QUOTE]
Dziękujemy za odwiedziny u Szafranka i deklarowaną pomoc.

[quote name='dusje']Na transportowym jest super propozycja

[B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/206814-oferuję-transport-Nasielsk-Warszawa-Radom-Starachowice-1-3-maja[/URL]!!!![/B]

[B]3 Maja - powrot ze Starachowic przez Radom do Wwy, czyli czy to Starachowice czy Radom to juz rzut beretem do Opola Lub. Moze ta droga zalatwicie transport?[/B]

Napisalam PW do Ss z prosba o zajrzenie tutaj i wrzucenie go na forum kolakow dr Lucy no i dalam znac na podforum dogo na sheltikach.

Moze warto zmienic tytul na [B]mix shelti,[/B] bo psiak ma wiele z niego... a nawet wiecej :lol:[/QUOTE]
[B]Dzięki dusje za zainteresowanie i pomoc[/B]. Ja sama nic nie będę decydować. Dopiero weszłam na wątek i staram się ogarnąć to wszystko. Myślę, ze nalezy zapewnic psu jakiś nawet prowizoryczny ale bezpieczny kąt ,tym bardziej, ze jest chory.
W sprawie transportu tez nie wypowiadam się, bo nie znam tak dokładnie połozenia tych miejscowości.
Szkoda, ze teraz nie ma nikogo z osób bezpośrednio związanych z psem, bo masz rację...czasem tak bywa, ze transport jest, a pies zniknął. Nie chce krakać, ale trzeba by podjąć szybką decyzję.
No coż, musimy poczekać pewnie do rana...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinKa030894']Witam, przeglądałam tak tutaj wątki na dogo i bardzo mnie to wzruszyło ..
Samotny piesek na cmentarzu..
Niestety jestem osobą niepełnoletnią i nie mam stałych dochodów a w tym momencie jestem zupełnie spłukana więc nie mogę nic się dorzucić ale porozsyłam zaproszenia na FB :)[/QUOTE]
Dzięki Paulina za zainteresowanie. Oczywiście porozsyłaj zaproszenia na FB; podaj link do wątku pieska. Moze porozsyłasz też zaproszenia na Dogo. Proponowałam kilka postów wcześniej, ze podeślę tekst do rozsyłania, ale jakoś nikt nie zainteresował się, a jedna osoba nie zrobi tego szybko. Pies nie ma czasu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Dziękujemy za odwiedziny u Szafranka i deklarowaną pomoc.


[B]Dzięki dusje za zainteresowanie i pomoc[/B]. Ja sama nic nie będę decydować. Dopiero weszłam na wątek i staram się ogarnąć to wszystko. Myślę, ze nalezy zapewnic psu jakiś nawet prowizoryczny ale bezpieczny kąt ,tym bardziej, ze jest chory.
W sprawie transportu tez nie wypowiadam się, bo nie znam tak dokładnie połozenia tych miejscowości.
Szkoda, ze teraz nie ma nikogo z osób bezpośrednio związanych z psem, bo masz rację...czasem tak bywa, ze transport jest, a pies zniknął. Nie chce krakać, ale trzeba by podjąć szybką decyzję.
No coż, musimy poczekać pewnie do rana...[/QUOTE]

Jasne,niemniej jednak warto pamietac o tym transporcie ;) A co do bezpieczenstwa - chuliganerii nie brakuje, na cmentarzach tez potrafia nabroic :shake:

Moze hotelik zgodzi sie na 1 wplate za okres 2 tygodni i pies moglby juz niebawem jechac.Byloby nieco wiecej czasu na szukanie kasy no i juz bez nerwow.

Link to comment
Share on other sites

Jestem, wczoraj rozłączyło mnie z internetem, rano jest mnie przeciążony.Znam firmę Ajlii, miałam korzystać z jej usług w marcu, ale osoba z DT, sama przyjechała po sunię.Zadzwonię do niej i zapytam o koszt i termin, chyba że ktoś mnie już uprzedził.
Nadal nie mamy nawet połowy pieniążków na ewent. DT u Tattoi, nie mówiąc o kosztach leczenia.Rozsyłam cały czas, ale cisza.Zbieram się zaraz do wyjazdu. Zajrzę do szafranka i odezwie się po przyjeździe z pracy wieczorkiem.

Link to comment
Share on other sites

jestem na zaproszenie Paulinki, zapisuje biedaczysko bo nie mam nawet kiedy przeczytać - przeleciałam po łebkach wątek i widzę, że pojawiła się propozycja hoteliku u Tattoi - byłoby mu tam super, czy ktoś już rozmawiał z Gosią? a i hotelik jest w Józefowie, k. Otwocka, nie w Markach;)

podajcie mi na pw nr konta to jakiś malutki skromny grosz przeleję szybko przed wyjazdem, mam nadzieję, że jakoś uda mu się pomóc, bo mam juz przed oczami wizję meneli chlejących na cmentarzu - to nie jest miejsce dla takiego malutkiego psa...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Na transportowym jest super propozycja

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206814-oferuję-transport-Nasielsk-Warszawa-Radom-Starachowice-1-3-maja[/URL]!!!!

3 Maja - powrot ze Starachowic przez Radom do Wwy, czyli czy to Starachowice czy Radom to juz rzut beretem do Opola Lub. Moze ta droga zalatwicie transport?

Nie chce nic sugerowac, ale jesli do 3 Maja musialby psiak czekac, to jednak warto by bylo zapewnic mu do tego czasu bezpieczny kat. Juz nieraz bywalo,ze transport byl a pies przepadl.

Marki sa pod Warszawa wiec znow rzut beretem.

Napisalam PW do Ss z prosba o zajrzenie tutaj i wrzucenie go na forum kolakow dr Lucy no i dalam znac na podforum dogo na sheltikach.

Moze warto zmienic tytul na [B]mix shelti,[/B] bo psiak ma wiele z niego... a nawet wiecej :lol:[/QUOTE]

Dziękuje za zaproszenei na wątek.
Dusje - od razu pomyslałam o tej samej propozycji wyjazdu...
Śliczny maluszek; oby udało się mu pomóc.

Link to comment
Share on other sites

ja będe jeszcze miała dla malucha pieniądze z bazarku zbierane na znalezionego przeze mnie psiaka. pele ma juz dom i prawie wszyscy kupujacy zgodzili sie na przekazanie pieniążków szafrankowi. czekam jeszcze na odpowiedz ostatniej "klientki". wszystkich pieniedzy jest cos kolo 140 zł.

Link to comment
Share on other sites

nie ma nikogo co by do 2 maja przetrzymal pieska?az strach pomyslec ,co moze sie stac , jak zblizy sie sobota niedziela i ile bedzie pijanych ludzi .Nawet ,to pieska moga przegonic ,albo zrobic mu krzywde.Taki maluch nie ma mozliwosci sie bronic.

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem za bardzo na bieżąco w wątku,ale jutro ze Starachowic (świętokrzyskie) jest wyjazd do Warszawy.W razie potrzeby kontakt: Nadja89 (lub ew.aga38 ).
To wprawdzie 100km od Was,ale koszty nie są wysokie chyba tego dowozu,bo jedzie sporo zwierzyńca;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...