Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

U Szafranka wszystko w najlepszym porządku. Jedynie zima nam się nie podoba. Ale damy radę również temu. Szafranek to już dziadek ale niestety dalej chaarakterek ma okropny. Poza tym jest uroczy i każy kto go widzi jest nim zachwycony, niestety wcześniej lub później jego charakter daje się we znaki. 

Link to comment
Share on other sites

Prezentów moc Wszystkim życzę a Bajusiowy domku. k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,11_nl_orig.

 

Ula, właśnie dostałam na odnowienie ogłoszenia Szafrankowi, ale to chyba nie ma sensu może. Bo tak naprawdę to ogłoszenie już w samej treści nieaktualne. Co o tym sądzisz?

Pozostałe ogłoszenia dla Bajo odnowiłam 20 listopada i dostałam tylko jedno zapytanie po którym nastąpiła cisza.k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,47_DQ_orig.

Link to comment
Share on other sites

U mojego staruszka charakter tez sie zmienil. Wyciem zmusza nas do szybkiego pojscia do lozka(papilion i wilcze zawodzenia!), podsikuje najczesciej lazienke, jak sie szybko nie otworzy drzwi na werande, wali koope w salonie. Niereformalny. Krzyczec i zawstydzac tez nic nie da, bo...gluchy! Sama radosc, ale cieszymy sie, ze skonczyl 16 i oczekujemy nastepnych jego urodzin!

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, teresaa118 napisał:

U mojego staruszka charakter tez sie zmienil. Wyciem zmusza nas do szybkiego pojscia do lozka(papilion i wilcze zawodzenia!), podsikuje najczesciej lazienke, jak sie szybko nie otworzy drzwi na werande, wali koope w salonie. Niereformalny. Krzyczec i zawstydzac tez nic nie da, bo...gluchy! Sama radosc, ale cieszymy sie, ze skonczyl 16 i oczekujemy nastepnych jego urodzin!

Staruszek terrorysta :)? Chyba jak (prawie) każdy ludzki staruszek ;) Maluchy dłużej żyją. Moja skończyła 11 lat a śmiga jak szczeniak.

O Szafranka, pytano, ale trzeba powiedzieć prawdę że chłopak nie da sobie założyć nawet obróżki i o spacerze mowy nie ma. Na posesję nikt nie pytał.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dziewczyny dziękuję bardzo za pomoc w ogłaszaniu. Bez Was byłoby naprawdę ciężko. Skupmy się na adopcji Bajo. Myślę, że Szafranek jest u mnie szczęśliwy i przenoszenie go jest bez sensu. Co innego Bajo, nie rozumiem dlaczego pomimo tylu ogłoszeń nikt go nie chce. Ale ciągle wierzę, że gdzieś jest jego człowiek tylko jeszcze się nie odnaleźli.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...