Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

U Bajo i Szafranka wszystko dobrze. Jedynie Szafranek miał ostatnio małą niedyspozycję żołądkową ale szybko mu przeszło. Niestety w sprawie domu dla Bajo cisza. Ogłoszenia aktywne, telefon dobry i cisza jak makiem zasiał. Szkoda, że tak fajny i pozytywny pies jest nadal bezdomny.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Proponowałabym zmienić nieco tekst. Po przeczytaniu, że pies jest mniej więcej wielkości spaniela, czytający nastawia się i na wygląd zbliżony do spaniela. To już może lepiej podać, że Bajo jest wielkości mniej więcej  gładkiego foksteriera?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Sowa napisał:

Proponowałabym zmienić nieco tekst. Po przeczytaniu, że pies jest mniej więcej wielkości spaniela, czytający nastawia się i na wygląd zbliżony do spaniela. To już może lepiej podać, że Bajo jest wielkości mniej więcej  gładkiego foksteriera?

 

 

 

Wielkości spaniela (nie wygląd), to określenie opiekunki Bajo. Tekst okroiłam trochę z poprzednich ogłoszeń. Moim zdaniem wyeksponowałam zalety Bajo. Chodzi na smyczy, jeżdzi samochodem, dogaduje sie z innymi zwierzętami . Wydaje się że pies marzenie. Myślę że psuje sobie wizerunek tym że jest .....okrąglutki. Jeśli ktoś napiszę nowy tekst to ja chętnie zmienię.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U Bajo i Szafranka wszystko dobrze. Pomału szykujemy się do kolejnej zimy. Niestety zero odzewu z ogłoszeń Bajo. Ostatnio ktoś mi powiedział, że teraz będzie mniej adopcji bo ludziom nie będzie się chciało wychodzić zimą z psem. I chyba coś w tym jest. Jak widać z wątku sytuacja finansowa Bajo jest bardzo kiepska. Ostatnia wpłata na niego była we wrześniu w wysokości 100zł. Pieniądze te poszły na szczepienia i odrobaczenie Bajo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...