Jump to content
Dogomania

Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Wpłynęły pieniądze dla Bajo od:

15 zł wpłata od mdk, wpł. wpłynęła 03.03.2017,

10 zł wpłata od pola53, wpł. wpłynęła 03.03.2017

--------

25 zł Razem

Na dzień 21.02.2017 na koncie Bajo było minus 65 zł. 

Na dzień 07.03.2017  saldo na koncie Bajo wynosi minus  40 zł 

Dziękujemy bardzo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U Bajo i Szafranka wszystko w najlepszym porządku. Zdrowie u chłopaków dopisuje. Teraz szykujemy się do powitania wiosny :-) Byle do lata. Po zniknięciu śniegu chłopaki węszą z nosami przy ziemi. Bajo ma nową rozrywkę namiętnie goni ptaki :-) jeszcze nie wpadł na to, że jest bez szans.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, sharka napisał:

Andegawenko link do ogłoszenia na olx podam jeszcze raz bo Twój nieprzekierowuje https://www.olx.pl/oferta/bajo-wielkosci-spaniela-szuka-domku-CID103-IDcbuTx.html#7e15728e89;promoted

 

 

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,55_Uq_orig.Dzięki Sharka :). Poproszę o uwagi i podpowiedzi a nawet krytykę. Wiedziałam że jest za długi. Dwa razy go kopiowałam i był taki sam. :(

Mam problemy z moim laptopem i systemem. Wszystko mi skacze, teraz na dogo wchodziłam trzy razy . Wchodzenie i przeglądanie stron to koszmar. Podobno gdzieś można wyczyścić ten śmietnik, mam nawet ten program ale nie wiem czy on robi to automatycznie czy trzeba go poprosić.

Dopiero na jesieni będę mogła kupić nowy........chyba ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Ja również dziękuję :-) U nas wiosna chyba się zaczęła na dobre. Dzisiaj piękna pogoda, chociaż w nocy jeszcze przymrozek. Ale chłopakom to nie przeszkadza. Bajo poluje na ptaki a Szafran nie odstępuje mnie na krok. Gdy idę, jego nos czuję na swojej łydce. Szafranek już bardzo mało widzi i chyba to powoduje takie zachowanie. Ale radzi sobie super, gdyby ktoś nie wiedział, że ma problemy ze wzrokiem to nigdy by nie zgadł, że jest jakiś problem. U Szafranka problemy ze wzrokiem powiązane są niestety z wiekiem, w książeczce jako rok urodzenia jest wpisany szacowany rok ok 2003 czyli swoje lata ma, ale trzyma się dzielnie i nie wygląda na psiego staruszka :-)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wpłynęły pieniądze dla Bajo/ Szafranka od :

20 zł od mdk8, wpłata wpł. 24.03.2017,

150 zł od Teresaa118, wpł. wpł. 27.03.2017.

................

170 zł   Razem

Na koncie Bajo na dzień 07.03.2017 było minus 40 zł.Teraz mamy na dzień 29.03.2017     130 zł.

Bardzoo dziękujemy, z całego serca za pamięć i pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...