Jump to content
Dogomania

FRODO wita :)


kavala

Recommended Posts

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='visNK']też dziś widziałam :smile: pedigree się chwali, że kavala wzięła udział w ich akcji.[/QUOTE]
To ja tytlko nic nie wiem, a tymczasem jestem sławna! :)

[quote name='lora']Byliśmy w Toruniu i zdobyliśmy sreberko lok 2 na 3 ocena dosk
A teraz 4.09 jedziemy do Włocławka
A wy macie jakieś plany wystawowe?[/QUOTE]
To gratki dla was! Przegapilismy termin wystawy, która się miała odbyć blisko nas. Muszę popatrzeć do kalendarza i jeśli coś będzie niedaleko, to może się zapiszemy :)

[quote name='Aleksandra95']ooo a ja nie mam tej gazety. :)[/QUOTE]

Ja też nie, biegnę jutro do sklepu :)

Link to comment
Share on other sites

Hehe, dzięki wszystkim za gratki. jako ciekawostkę zacytuję wam moją całą wypowiedź z dogo i wytłuszczę zacytowaną w gazecie część. sami zobaczcie jak wybiórcze cytowanie może zmienić sens całej wypowiedzi.

[quote name='kavala'][B]Właśnie byłam na przeglądzie. Weterynarz był bardzo miły i przy okazji kompleksowo zbadał Froda a nawet wyczyścił mu uszy. Okazało się, że szczeniorowi już odkłada się osad, co nie jest ponoć normalne w tym wieku, więc już zakupiłam pastę i szczotkę.[/B] Podobno promocyjne przekąski nie są aż tak skuteczne jak tradycyjna metoda czyszczenia zębów :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Wycięli najważniejszą część obalającą tezę, że przekąski pedigree czyszczą zęby, no ale przecież to była akcja pedigree, więc jak by mogli inaczej.

Pusiakowa, wakacje minęły... za szybko. A teraz mam urwanie kapelusza w swojej pracy i w dwóch szkołach dzieci (bo każde chodzi do dwóch) stąd brak wpisów i zdjęć. Jak się ogarnę to mam nadzieję, że to się zmieni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Urlop się skończył i czasu już nie mam tyle. Poza tym, aż wstyd się przyznać, wciągnęła mnie pewna strategiczna gra internetowa.:diabloti: Ale obiecuję wkrótce porobić jakieś nowe zdjęcia.
Z nowości to mogę tyle powiedzieć, że odebrałam już rodowód Froda i że ten łobuz ... od razu go zjadł.:shake: To była chwila nieuwagi, już żadnych papierów nie możemy zostawiać na stole. Z Froda zrobił się straszmy złodziej.
Nie wiecie czy muszę wyrabiać od nowa, czy może mi dadzą jakiś duplikat?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...