Jump to content
Dogomania

mieso z krolika


nane

Recommended Posts

czy ktos z was karmil barfem z krolika ? u mojej babci na wsi sasiad hoduje kroliki i tak sobie pomyslalam czy nie kupic jednego na sprobowanie na barfa ? co o tym myslicie ? pewnie te kroliki sa duzo zdrowsze niz te ze sklepu, czy powinnam to mieso przebadac? czy raczej nie ma sensu badac miesa z krolika ?

Link to comment
Share on other sites

Królik ogólnie jest bardzo lekkostrawnym, odżywczym, chudym mięsem, polecanym dla alergików. Sama bym dawała gdybym miała tanie źródło - cena króliczego mięsa w sklepie mnie przerasta.
Czy na coś badać - szczerze mówiąc nie wiem co miałoby w tym króliku być, czym zaraziłby się pies.

Link to comment
Share on other sites

bardzo dziekuje za odpowiedz w sumie to tez nie wiem jaka choroba moze byc u krolikow ale ludzie jedza to mieso i sie nie boja czyli generalnie wszystko powinno byc ok
ja mam yorka wiec wiadomo ze tutaj nawet drozsze mieso wychodzic taniej a wole dac krolika niz kurczaka nafaszerowanego antybiotykami ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Od kilku dni BIOSK z królika jest już dostępny w sprzedaży wysyłkowej w wyjątkowo atrakcyjnej cenie ;) [url=http://www.sklep.miesodlapsow.pl/product/Krolik-1kg-%28B%29,3.0][COLOR="#2e8b57"][B]BIOSK królik[/B][/COLOR][/url]. Dostawy 24 h w całej Polsce. Zapraszamy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='BIOSK']Od kilku dni BIOSK z królika jest już dostępny w sprzedaży wysyłkowej w wyjątkowo atrakcyjnej cenie ;) [URL="http://www.sklep.miesodlapsow.pl/product/Krolik-1kg-%28B%29,3.0"][COLOR=#2e8b57][B]BIOSK królik[/B][/COLOR][/URL]. Dostawy 24 h w całej Polsce. Zapraszamy :)[/QUOTE]
Dzisiaj moje koty wyjadały psu królika, który się rozmrażał. Bardzo im pasuje ze względu na konsystencję. Odważyłam się i dałam mięso kociakowi, który u mnie tymczasuje (normalnie jest na suchym, w dodatku świeżo po odrobaczeniu więc dziać się mogło). Spodziewałam się, że będzie luźniejsza koopa albo coś - nic, żadnych skutków ubocznych.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ja kupiłam głęboko zamrożonego, a takiego mięsa mój pies nie je - o dziwo. Wcześniej kaczkę zjadł ze smakiem, teraz, też głęboko mrożoną, nie chciał ruszyć - więc będę musiała spróbować jeszcze królika "świeżego" kupić. 25zł/kg to dobra cena, tyle mniej więcej u nas kosztuje... mój królika jadł chętnie, ale dopiero po sparzeniu wrzątkiem... ale jak mówiłam z kaczką było to samo - wniosek piesek musi dostać świeże, albo mrożone przeze mnie w zwykłym zamrażalniku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

właśnie weszłam sprawdzić, czy psiaki mogą jeść mięso królika, bo mój brat przynosi mi za darmo świeże całe króliki (oczyszczone, z pozostawioną wątróbką) i jakoś dopiero teraz wpadłam, że mogłabym tym karmić sunię :D tak to dostawała kurczaka, indyka, kaczkę i nawet jelenia zdarzyło jej się jeść. Dzisiaj jej trochę dałam tego królika to wcinała chętnie :)
[B]Sachma[/B] powiem Ci, że moja suka też kiepsko je mięso głęboko mrożone..przykładowo kupię jej indyka w sklepie i dostanie świeżego albo zamrożonego przeze mnie (przed podaniem oczywiście rozmrażam :D) to zje ze smakiem, a kupiłam jej kilka razy takiego głęboko mrożonego i naprawdę kręciła nosem..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...