Jump to content
Dogomania

Wrażenia po wizycie u wilków...:)


Manu

Recommended Posts

[quote name='Tośka_m']Dostałam się na specjalizację do profesora Bereszyńskiego. Po egzaminie (na którym rozprawialiśmy o psach, szkoleniu psów, CSach i jeszcze o mnóstwie rzeczy związanych z psami, wilkami i końmi) powiedział, że ma nadzieję, że będę udzielać się w Stobnicy. Mało nie umarłam z radości :multi:[/quote]

Gratulacje i ....ale ci zadroszczę:cool3: :multi: :eviltong: ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE] Gratulacje i ....ale ci zadroszczę:cool3: :multi: :eviltong: ;-)[/QUOTE]
Dziękuję za gratulacje. Zazdrość :razz:
Profesor Bereszyński poza tym, że jest niesłychanym fachowcem i moim idolem, to jeszcze jest naprawdę miłym i kontaktowym człowiekiem. Mam nadzieję, że będę mogła z nim współpracować i działać aktywnie w Stobnicy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośka_m']Dziękuję za gratulacje. Zazdrość :razz:
Profesor Bereszyński poza tym, że jest niesłychanym fachowcem i moim idolem, to jeszcze jest naprawdę miłym i kontaktowym człowiekiem. Mam nadzieję, że będę mogła z nim współpracować i działać aktywnie w Stobnicy :loveu:[/quote]

ale masz fajnie Tośka:eviltong: będziesz z nimi na co dzień:multi: kiedy zaczynasz jeśli mogę zapytać? czy będziesz tu zdawać relacje? z ogromną chęcią obejrzałabym zdjęcia i już teraz zamawiam subskrycję na foty;) marzę by tam się wybrać-to wspaniałe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']ale masz fajnie Tośka:eviltong: będziesz z nimi na co dzień:multi: kiedy zaczynasz jeśli mogę zapytać? czy będziesz tu zdawać relacje? z ogromną chęcią obejrzałabym zdjęcia i już teraz zamawiam subskrycję na foty;) marzę by tam się wybrać-to wspaniałe[/quote]

Specjalizację zaczynam w przyszłym semestrze i chyba od razu mam zajęcia z profesorem Bereszyńskim. Mam nadzieję, że uda mi się w Stobnicy być jak najczęściej i że będę miała tam coś ciekawego do roboty :cool3:
Wszelkie relacje, zdjęcia i wrażenia na pewno tu zamieszczę. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośka_m']Specjalizację zaczynam w przyszłym semestrze i chyba od razu mam zajęcia z profesorem Bereszyńskim. Mam nadzieję, że uda mi się w Stobnicy być jak najczęściej i że będę miała tam coś ciekawego do roboty :cool3:
Wszelkie relacje, zdjęcia i wrażenia na pewno tu zamieszczę. :loveu:[/quote]

no to pięknie-zaczyna się najpiękniejszy dział w Twoim życiu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośka_m']Dostałam się na specjalizację do profesora Bereszyńskiego. Po egzaminie (na którym rozprawialiśmy o psach, szkoleniu psów, CSach i jeszcze o mnóstwie rzeczy związanych z psami, wilkami i końmi) powiedział, że ma nadzieję, że będę udzielać się w Stobnicy. Mało nie umarłam z radości :multi:[/QUOTE]
[B]MOJE GRATULACJE !!! [/B] No to rzeczywiście zaczyna Ci się wspaniały etap w życiu... :loveu:

Proszę, załóż osobny topik na okolioczność Twojej nauki u prof. Bereszyńskiego i "praktyk" w Stobnicy :razz: - będziemy z wielkim zainteresowaniem śledzić Twoje relacje :loveu:

A o bezpieczeństwo się nie bój - Jacek Więckowski jest ostrożnym człowiekiem, przebywa tam niemal non-stop i nie pozwoli, abyś znalazła się w niebezpiecznej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Ależ moja droga edukacji wzbudza emocje :cool3: :lol:

[U]Manu[/U] - założę odpowiedni topic i będę się z wami dzieliła wrażeniami, ale to dopiero po wakacjach. Na razie jedyne co mam do powiedzenia to to, że studiuję ochronę środowiska na AR w Poznaniu i wybrałam specjalizację "ochrona żywych zasobów przyrody" u prof. Bereszyńskiego. No i jeszcze nieskromnie dodam, że po dwustopniowym egzaminie na ową specjalizację jestem pierwsza na liście :multi:

[U]Bellatriks[/U] - dzięki :oops:

[U]Oktawia [/U]- oj, to będę się musiała z tymi procentami ograniczyć :razz: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośka_m']
studiuję ochronę środowiska na AR w Poznaniu i wybrałam specjalizację "ochrona żywych zasobów przyrody" u prof. Bereszyńskiego. No i jeszcze nieskromnie dodam, że po dwustopniowym egzaminie na ową specjalizację jestem pierwsza na liście :multi:

[/quote]

No to kolejne gratki :klacz:

Link to comment
Share on other sites

boszzz, nadal sobie wyobrażam jak tam wejdziesz do wilków-jakie będziesz miała emocje, o rety-one nawet na fotach widziałam całują:lol: są ponoć bardzo silne:crazyeye: zaprzyj się jakby co nogami-w tym przypadku lepiej mieć trochę nadwagi:razz: jesteś prawdziwą szczęściarą:smilecol: :lilangel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6'] są ponoć bardzo silne:crazyeye: zaprzyj się jakby co nogami-w tym przypadku lepiej mieć trochę nadwagi:razz:
[/QUOTE]Iiitam... ;) Ja jestem chudzielec, a ani razu mnie nie przewróciły :eviltong: To tylko kwestia, żeby nie dać się zaskoczyć :cool1:

A tak w ogóle to wspomnienia powróciły, na nowo zaczynam silnie tęsknić. Już dobrze ponad rok minął, a obiecaliśmy sobie co roku jeździć - mamy w planie w te wakacje pojechać, oby wypaliły... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jak mi się marzy wizyta w Stobnicy:loveu: ...pewna byłam ,że wstęp tam mają tylko pracownicy naukowi i studenci.Ale z tego co tutaj przeczytałam rozumiem,że każdy może obejrzeć wilki.wystarczy tylko zadzwonić pod numer podany na stronie i umówić się na wizyte?

[B]Tośka_m[/B] gratulacje:p Zazdroszcze Ci tej specjalizacji u prof.Bereszyńskiego...marzą mi się studia na AR w Poznaniu;) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośka_m']Wiem, że jest kierunek biologia stosowana. Nie słyszałam z kolei o takim kierunku jak biologia stosowana zwierząt [/quote]

Biologia stosowana zwierząt to specjalność na biologii.Ale teraz chyba połączyli ją ze stosowaną roślin,czyli jest mniej o zwierzętach:roll: .
Ale spytaj tej koleżanki jak bys mogła;) bardzo mnie interesuje ten kierunek.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='oktawia6']nie wiedziałam, że nie można się bawić z Wilkami-od dzisiaj marzę :sleep2:by pojechać do Stobnicy -i co więcej-by dostać takie buziaki:calus: jak na tych zdjęciach-niesamowite[/quote] No, teraz już dużo bardziej uważają na to, komu pozwalają się z nimi bawić ;)

[quote name='Tośka_m']Dostałam się na specjalizację do profesora Bereszyńskiego. Po egzaminie (na którym rozprawialiśmy o psach, szkoleniu psów, CSach i jeszcze o mnóstwie rzeczy związanych z psami, wilkami i końmi) powiedział, że ma nadzieję, że będę udzielać się w Stobnicy. Mało nie umarłam z radości :multi:[/quote] Gratuluję! I zielenieję lekko z zazdrości.
Bardzo chciałam pisać magisterkę z behawioru wilków, byłam w związku z tym dwa razy w Stobnicy, ale okazało się, że moja "najlepsza uczelnia w kraju" z jej najfantastycznniejszym wydziałem ma takie przepisy, że g.... z tego wyszło :(
No ale byłam tam dwa razy, poznałam kilka niesamowitych osób, wyjechałam pełna wrażeń, których nikt (poza sklerozą) mi nie zabierze. Porobiłam też zdjęcia, ale szlag trafił komputer i nie mam :angryy::placz::bigcry:
Profesor Bereszyński zrobił na mnie ogromne wrażenie (a sądząc z tego co mówił, to z wzajemnością :evil_lol:), podobnie Jacek Więckowski. W sumie najmniejsze wrażenie zrobiły na mnie... wilki :eviltong:
Mogę się nawet pochwalić, że przez chwilę oprowadzałam po stacji wycieczkę przedszkolaków :p

[quote name='Manu']A tak w ogóle to wspomnienia powróciły, na nowo zaczynam silnie tęsknić. Już dobrze ponad rok minął, a obiecaliśmy sobie co roku jeździć - mamy w planie w te wakacje pojechać, oby wypaliły... :roll:[/quote] I jak? Trzymam kciuki, żeby wyszło (i wróciło ze zdjęciami :razz:)

PS
[B]Manu[/B], właśnie dostałam zakupioną przez allegro pierwszą wilczą książkę :D
A jak dostanę już ocenę to może wstawię na forum mój referat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...