Jump to content
Dogomania

Bulldog Amerykański BARON szuka domu- obecnie w fundacji MFOZ


Vesper

Recommended Posts

Baron jest Bulldogiem Amerykańskim, który został okrutnie potraktowany przez los. Od kilku lat przebywa pod opieką MFOZ- a ma tych lat już 7. Baron jest biało-rudy, jego zdjęcia są w Galerii, z podpisem "psy z MFOZ". Nie toleruje innych psów i zwierząt, stąd niestety na wybiegu jest sam, nie może się też bawić z innymi fundacyjnymi psami. W nowym domu (ze względu na agresję w stosunku do psów nie nadaje się do bloku) musiałoby być wysokie ogrodzenie, gdyż jest to pies bardzo sprawny fizycznie i skoczny. W stosunku do ludzi- grzeczny, trochę uparty pieszczoch, potrzebuje zdecydowanego opiekuna i jasno wydawanych poleceń. Jestem pewna, że przy boku ukochanego człowieka Baron zmieniłby się nie do poznania- obecnie stoi smutny w swoim boksie i czeka... To pies pełen młodzieńczego wigoru, werwy, energiczny, doskonały dla ludzi aktywnych. Lubi zabawy z opiekunami- uwielbia głaskanie. Baron jest wykastrowany. Czy dasz mu szansę?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bradzo dziękuję za pomoc- będę szukać i ogłaszać gdzie się da, ale jeszcze-oprócz Barona, mam do ogłaszania ok.5 innych psów... Prawie wszystkie z Fundacji MFOZ, mają wątek zbiorczy, i tam chyba powsadzałam ich zdjęcia (bo to też amstaffowate). Sprawdziłam i mam jedno zdjęcie Barona.

[IMG]http://i53.tinypic.com/10nssh0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Baronek to ten biało-rudy, obok kojec Duszka, mieszańca w typie hmmm... no chyba możnaby go pod ASt-a podciągnąć. Postaram się o więcej zdjęć Barona.[/QUOTE]

Jak dasz radę to się postaraj, bo zdjęcia to zawsze coś dają... Śliczny on jest ! A Duszek, to raczej w typie asta.
Na każde forum gdzie się da trzeba go wsadzić. Szkoda, że tutaj nikt nie zagląda...

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, czekam na dosłanie zdjęć fundacyjnych psiaków- żeby je poogłaszać muszą być dobre dobre fotki. A propos Duszka, Diana mówiła że on już raczej do adopcji nie pójdzie- będzie mieszkał w fundacji- niemłody i choruje (dokładnie nie wiem na co, ale dostaje specjalną, weterynaryjną karmę). Za to wyadoptowali Perełkę- rottweilerkę (inna sprawa że na jej miejsce trafiły dwa samce rottki).

Link to comment
Share on other sites

Założyłam im wątek w Psach w potrzebie- tam jest nt Fundacji, czym się dokładnie zajmuje, wymieniona jest część psów do adopcji- będę aktualizować, tylko na fotki psiaków czekam. A dwa rottki są, i to z interwencji... :(

Link to comment
Share on other sites

To jest link do zbiorczego/ogólnego wątku fundacji MFOZ:

[URL="www.dogomania.pl/threads/206271-MFOZ-Mazowiecka-Fundacja-Opieki-nad-Zwierzętami"]www.dogomania.pl/threads/206271-MFOZ-Mazowiecka-Fundacja-Opieki-nad-Zwierzętami[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja już powoli tracę cierpliwość... Za kilka dni napiszę coś więcej- w tej chwili nie wiem czy dobrze że podjęłam się szukania domów dla psów komuś, kto nawet fotek mi nie dosyła...
Farba miała być na odnowę budynku dla psów (kupiła ją moja mama)- wyszło, że do nowego miejsca zamieszkania właścicielki fundacji...
Był dom dla Ziomala- Ziomal ma dom (?) u jednej dziewczyny- która nota bene sama nie ma gdzie mieszkać. I co wy na to?
Było OK, gdy oferowałam pomoc finansową. Dopóki to się nie wyjaśni, proszę o czas żeby wyjaśnić na jakich zasadach działa fundacja...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...