Jump to content
Dogomania

2 miesiace!albo mnie ktos wezmie albo smietnik!


ChromosomekX

Recommended Posts

pod lublinem czeka szczeniak,2 miesiace ,piesek wielkosci szynszyla,facet powiedzial,albo zabieramy do piatku albo wywalam na smietnik,w najlepszym razie sprzeda na targu byle by sie pozbyc psa :(

[URL=http://img94.imageshack.us/i/doadopcji1.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4279/doadopcji1.jpg[/IMG][/URL]

Chłopak,Lucky :( 2 miesiace :( nie wiadomo co z niego wyrosnie bo rodzice prawdopodobnie tez mieszance :( poslijcie gdzie sie da jesli chociaz tyle pomoc mozecie :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ladySwallow bierze tymczasy mikro, mieszka w Lublinie.

Nie możecie z facetem jakoś ugrać sprawy - np. weźmiecie szczenię jeśli on wysterylizuje sukę? Co to ma być w ogóle? Postawa roszczeniowa - "weźta, bo wyrzucę!" - co za jakaś parszywa kreatura :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=magenta]kochani![/COLOR][/B]
napisałam do Chromosomekx, odpisała, że ma strasznie dużo na głowie i podała [B]nr gadu[/B], z którym trzeba się kontaktować w sprawie psiaka: [B]24896954 Krzysiek - czy ktoś może się teraz odezwać[/B]? ja nawet z gadu nie korzystam i nie mam zainstalowanego na komie, poza tym muszę zaraz wyjść; ewentualnie zainstaluje je i sie odezwe do niego ale bede dopiero pozniej chyba....
zresztą wklejam wiadomość od Chromosomekx:

facet to ojciec dziewczyny ktora chce tego psiaka uratowac bo jej ojciec chce go wywalic w najlepszym razie sprzeda go na targu :-( facet nie ma pojecia w ogole o psach chyba bo szczeniak ni szczepiony ni opiekowany jedyne co ta dziewczyna sie o niego troszczy ale zwierzaka zatrzymac nie moze,jesli do jutra nie znajdziemy chetnego na dom to nie wiem co juz/adresu dokladnego nie znam bo z kolega co mnie o tym wszystkim powiadomil a jest chlopakiem tej dziewczyny mijamy sie w godzinach pracy i tyle co dostane od niego na gg troche wiadomosci,nie znam tu ludzi nie bardzo wiem do kogo o pomoc prosic prosilabym kontakt moze na gg podam gg do tego chlopaka on ma informacje z pierwszej reki 24896954 Krzysiek i podała mi nr gadu

Link to comment
Share on other sites

sytuacja jest patowa :placz:

rozmawiam z dziewczyna - suczka (bo to suczka!) zasadniczo powinna zabierać się już stamtąd dzisiaj, ona robi co może, ale nie mieszka tam gdzie pies Facet to facet mamy-mama i tak ubłagała, żeby jej nie topił (typowa polska wieś...:angryy:) , poza tym w miocie było 6 ale pozostałą piątkę zjadła kuna, bo wcześniej mieszkały gdzieś na dworze!!!
ogólnie dla mnie to jakaś masakra-dziewczyna ma wyprosić jeszcze kilka dni,a le ja bym nie zostawiała tam psa, bo p. myśliwy (o tak!) na pewno sobie w razie co poradzi jak mu się nie spodoba, że jeszcze jest...
poradziłam jej schron lubelski w ostateczności-lepsze to niż targ..:( chce dzisiaj tam podjechać i wypytać co i jak (chyba studiuje w lublinie, a pies jest trochę dalej)

zaraz wrzucę zdjęcia ona jest boska po prostu- może ktoś pomoże - weźmie na DT błagam!!!
ja mogę po świętach do Warszawy przywieźć!

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img851.imageshack.us/img851/6201/img0580b.jpg[/IMG]


[IMG]http://img198.imageshack.us/img198/6894/img0585q.jpg[/IMG]

[B][SIZE=3][COLOR=magenta]

Filmik:[/COLOR][/SIZE][SIZE=3] [/SIZE][/B]
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=OyCL5FmzOSA[/URL]

[COLOR=magenta][B]Jeśli chodzi o transport dziewczyna jest w stanie jeszcze dzisiaj dowieźć psa do Lublina czy nawet Warszawy![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Jestem Agnieszka. Nie wiem co doradzić, a ten facet z gg. Rozmawialaś z nim. A może jeszcze do Lady Swallow spróbować? Napiszę do niej[/QUOTE]

dzięki handzia, napisz do niej może weźmie, ja dzwonie gdzie mogę. ten facet z gg to narzeczony dziewczyny-podał mi nr bezpośrednio do niej:) ma zapytać, czy go jeszcze przetrzymają choć trochę, ja w ostateczności już dzwoniłam do domu, że bym z maluchem przybyłam tylko byłby to wielki problem bo moja suka nie akceptuje psów na swoim terenie...
ale może dziewczynie uda się jeszcze ubłągać choć trochę czasu-czekamy na odpowiedz, mama ma błagać faceta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celebrinfea']Hej Aga jestem. A Agata? Proponowała DT?[/QUOTE]

dzięki :)

Ola (dziewczyna od sunki) już do niej napisała maila - czekamy - słuchajcie no najgorsze że teraz swieta i jak tu kogoś złapać, kto by wziął :(

a taki słodki maluszek szybko znajdzie dom!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...