Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

O Krakowskim Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami oraz wspieranym przez niego hoteliku u Leona w Węgrzcach Wielkich Anety Sosin (nick makila) można poczytać tu:

https://web.facebook.com/events/433410960156243/permalink/538598312970840/

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

A ja wkleję link do wydarzenia kotów z Zamościa (po zmarłej waścicielce) które u mojej wetki są leczone i czekają na dom. Niestety dług rośnie mimo wpłaty, jaką wczoraj uiściłam. a przecież trzeba na operację ucha uzbierać. Jesli ktoś może pomóc, to zapraszam na fb https://web.facebook.com/events/1087318741320600/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
O 25.04.2016o01:00, zachary napisał:

AgaG, staruszek z zaćmą....jejku...wymieniony na nowszy model?...Może starsza osoba zapomniała o nim....i poszła do domu?...

Myślę, że niestety tak, że wyrzucony :( dziś robilismy akcję plakatowo-informacyjną na Wielickiej. Opis tuhttps://web.facebook.com/Krakowskie-Stowarzyszenie-Obrony-Zwierz%C4%85t-1660927157457516/

Nikt dziadka nie szuka.:(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 25.04.2016o01:20, mar.gajko napisał:

Trzeba powiesić ogłoszenia. Może faktycznie jakas staruszka go zapomniała.

Gdzie on teraz, u Ciebie Ago?

Wiszą plakaty, ogłoszenia. Jutro mam rzmawiać z facetem od monitorongu pod tesco.

Dziadek jest u mnie. Bardzo chory na serce :( i wątrobę. W piątek idę z nim na echo serca do retiny (do dr Rudnickiego) szukam sponsora jego echa serca :) 180 same echo, a pewn bez lekw nie wyjdę z gabinetu. Ciężka sprawa jak ja mu dom znajdę? :( 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

3 lipca zaginął pies rasy Beagle.

Miał na sobie czerwoną obrożę firmy Hunter.

Wari widziany był  przy ul. Dziewiarzy w Krakowie ale może być wszędzie bo pies bez oporów wsiada do środków komunikacji miejskiej.

Tatuaż na uchu: 679J.

Proszę o kontakt na numer 508 655 367 lub ze schroniskiem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Duży czarny pies z biała krawatką znaleziony w okolicach Krakowa - Mogilan czeka na dom  w domu tymczasowym w Krakowie. Tel. 501-801-553 lub mail [email protected]

Szukamy jego właściciela, a jeśli się nie znajdzie dobrego domu. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej z Krakowskim Stowarzyszeniem Obrony Zwierząt oraz wcześniejsza wizyta przedadopcyjna

Znaleziony 1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś wie coś na temat hotelu piesiprzyjaciele.pl? Ul. Kąpielowa, Swoszowice

Muszę znaleźć coś w przeciągu kilku dni, polecono mi właśnie w/w hotelik, ale przyznam, że się boję, nie wiem nic na ten temat.

Pan Janek, pod którego opiekę zawsze trafiała Lusia na czas wyjazdu jest niestety w szpitalu :( 

Link to comment
Share on other sites

O 13.07.2016 o 13:56, sugarr napisał:

Czy ktoś wie coś na temat hotelu piesiprzyjaciele.pl? Ul. Kąpielowa, Swoszowice

Muszę znaleźć coś w przeciągu kilku dni, polecono mi właśnie w/w hotelik, ale przyznam, że się boję, nie wiem nic na ten temat.

Pan Janek, pod którego opiekę zawsze trafiała Lusia na czas wyjazdu jest niestety w szpitalu :( 

Ja polecam "Raj dla psów" w Woli Radziszowskiej. Nazwa jest w pełni uzasadniona. Chyba nie ma lepszego miejsca dla naszych piesków. Poniżej link do profilu na facebooku: https://www.facebook.com/rajdlapsow/?pnref=lhc

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, mar.gajko napisał:

Szukam :) kogoś z autem do podwózki do Miechowa (okolicy) na wizytę przedadopcyjną dla mojej Kaśki WIelgaśki, bądź też kogoś z Miechowa? I to pilnie :)

Nie Miechowa tylko Bochni. Moja stara głowa pomyliła kierunki. Ktoś z okolicy?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Orientuje sie ktoś, czy Mobil z krakowskiego schroniska znalazł dom? Mobil był na stronie schroniska. Jamnikowaty, mały, ślepnący pies

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
4 godziny temu, DORA1020 napisał:

Dzieki elik:)

bylo pilne,juz pojechala dziewczyna z Tarnowa pociagiem 

szukalysmy rowniez na miau.......tez nie znalazlysmy nikogo.

A czemu nie zwróciłaś się do mnie na PW, albo nie zadzwoniłaś ? Zapomniałaś, że mieszkam w kraku ? Przecież już robiłam dla Ciebie wizytę PA :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...