Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

łap anashnar, erszta jakos bedzie
najwazniejsze zeby ja zlapac
łapie sie na petle zrobiona ze smyczy - przez kolko na reke przekładasz karabinczyk i powstaje zaciskowa petla - nie lap rekami bo moze ugryzc albo uciec, a tak to zarzucasz petle i zaciskasz
tylko ostroznie zbye sie nie zaciagnela

Link to comment
Share on other sites

nikt sie nie zglasza - to ja opracuje Zahira i Mikunie. Aga dawaj nastepne i czekamy na nastepnych ochotnikow. i wyslij mi na [email][email protected][/email] projekt tej strony co mowilas zeby Bartek mogl zaczac dzialac (on to zrobi raz dwa wiec szybciutko trzeba opracowywac historie pieskow ;) ). mozna zrobic jak na dogo: "szukaja domu" i "te ktorym juz pomoglismy". adres strony umieszczany na plakatach poszczegolnych pieskow moglby sie przyczynic do adopcji innych poniewaz wszystkie beda na stronie :)

Link to comment
Share on other sites

No to link Darsa do opracowania: :evil_lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25998&highlight=Krak%F3w+Dars[/url]

Link to comment
Share on other sites

Elu historia psa w skrocie :) wazne jest zeby byly informacje na temat stanu zdrowia psa, udzielonej pomocy (DT, wozenie itp), kasy jaka na to poszla, jakie starania podjeto zeby znalezc mu dom, no i zdjecia najlepiej "sprzed" i "po". dobrze mowie Aga?

Link to comment
Share on other sites

podesle nad ranem dobra?
wtedy podesle wam wszystko co mam, bo pewnie bede swoja zcesc opracowywac do rana
chcialabym zbye w ten weened udalo sie wszystko juz skonczyc, bo ja nie daje rady po prstu, no nie daje:(
dzisija caly dzien spedzilam na jezdzeniu z psami,
jutro jade do kielc, a mam termin sciagniecia szwow u toli, moje psy nie byly na porzadnym spacerze od tygodnia, nie moge tak zyc

potrzebuje nawet ochotnika ktory zgodzilby sie wstawiac zdjecia na dogo, ktore wysle na maila, ja mam barzo maly upload i kilka zdjec zajmuje mi pol godziny conajmniej:(
kto by chcial?

Link to comment
Share on other sites

kiwi ja tez nie wyrabiam ale niestety nie przez psy

ciagle w rozjazdach jestem, pracuje jak nienormalna do 3-4 nad ranem, wygladam jak zombie i czuje sie jeszcze gorzej

jutro dla odmiany jade w gory na jakas impreze sluzbowa no a na weekend chyba Krzys z Fuksem do mnie dojada bo juz sie prawie nie widzimy ostatnio :(

takze do weekendu to srednio dam rade - ale po obiecuje pomoc jesli jeszcze bedzie potrzebna

ech, moze niedlugo zmienie prace? mam taka nadzieje...

Link to comment
Share on other sites

niepotrzebnie elu sie martwisz:)
zaarz bede nadrabiac zaleglosci we wszsytkich watkach, a jest ich co nei miara

panstwo od frazy sami zadzwonili ze wiedza juz dlaczego ona tak dlugo byla w schronisku- bo byla im pisana
a pani manfreda dzwonila juz 4 razy i za kazdym razem mowi ze jest coraz lepiej:)

Link to comment
Share on other sites

ja sie tak martwie na zapas - zeby psiakom dobrze było

super ze im fajnie - moge spokojnie isc spac - bo padam ostatnio troche

gdyby nie hipoteka na dom to juz pewnie rzucilabym swoja prace, ale nic to moze niedlugo cos sie zmieni :)

Jesli moge cos jeszcze ze strona pomoc od poniedzialku - dajcie znac. W srode znow jade do w-wy ale wynegocjowalam z koncu z IT w pracy zeby mi blue connecta zainstalowali - bede miec internet w pociagu i troche czasu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...