Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='AgaG']a czy ta pani uregulowała za hotel? czy został dług?[/quote]
Rudas jeszcze jest w hotelu, bo black_sheep nie ma go jak zawieść narazie. Mają kontakt telefoniczny.
Ja teraz mam ograniczony internet i wchodze, zeby właśnie napisać, ze mnie też choroba zdjęła, ale widze, że monita znowu nie może, więc pojade po psy z Amigą przywieść, ale też nie wystąpie :/
Ja nie chrypie, ale mam chroniczny katar... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki !!! Nie wygłupiajcie się! Ja napewno nie dam się wsadzić przed kamery!!! Kto wie, jak ja wyglądam, to mnie zrozumie! Przy mnie by żadnego psa nie było widać!!!:oops:
Zaraz piszę do Kropci, ona być może da radę dojechać bezpośrednio do Kundla. Ale Jagienko pliiiiiiis nie zostaw mnie samej z obydwoma psami w aucie!!!

Link to comment
Share on other sites

Do kundla nie zdąże niestety przyjechać.. Ale obiecuje solennie, ze jak wszystkie moje sprawy sie pokończa bede jexdzić z wsztystkimi psami które tego beda potzrebowac (mysle ze tak od 20.01. wrócę na dogo bardziej aktywnie)

[B]AgaG[/B] - przelewam Ci zaraz na konto pieniadze za mój bazarek - psiaki pluszowe z Carrefoura 110 zł od Maupa4 oraz z puli przekazanej przez Han&Dom 40 zł - [B]razem 150 zł[/B].. Jak pieniazki dojda prosze Cie o potwierdzenie..


[B]Karusiap, Jagienka[/B]- Wam tez chce przekazac 70 zł na Wasze bidy z puli od Han&Dom - .. Prosze tylko jedna z Was o podanie konta na pw..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']Do kundla nie zdąże niestety przyjechać.. Ale obiecuje solennie, ze jak wszystkie moje sprawy sie pokończa bede jexdzić z wsztystkimi psami które tego beda potzrebowac (mysle ze tak od 20.01. wrócę na dogo bardziej aktywnie)

[B]AgaG[/B] - przelewam Ci zaraz na konto pieniadze za mój bazarek - psiaki pluszowe z Carrefoura 110 zł od Maupa4 oraz z puli przekazanej przez Han&Dom 40 zł - [B]razem 150 zł[/B].. Jak pieniazki dojda prosze Cie o potwierdzenie..


[B]Własnie dostałam potwierdzenie AniaB doszło 150 i taki jest stan kasy... co do długów to na razie tego nie liczę... trudno :shake::shake::shake: na dodatek Mufinka miała dziś operację i Ola zapłaciła za nią 500 zł.. ze swoich [/B]

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś nie słyszał, żeby zaginął komuś czarno biały pies? Przybłąkał się do nas w święta. Jest nieduży, z krótką sierścią, w średnim wieku. Rozwiesiłam trochę ogłoszeń, ale cisza. Jutro znowu będę rozwieszać. Na razie piesek jest u mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']cioteczki ja nie wiem jak bedzie z jutrem:oops:bardzo chce jechac ale musze dzis zobaczyc jak bede sie czula bo na razie sie po prostu koncze,zlapalo mnie wstretne chorobsko:-([/quote]
mam dokładnie to samo, a wczorajsze szarże mi wcale nie pomogły... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

ja dostałam obrazki do wystawienia od [B]Han&Dom[/B] :loveu:- jak sie odrobie to powystawiam bazarki

Od [B]zusa :loveu:[/B] mam tez otrzymac jakieś rzeczy na bazarek [B]-[/B] mam nadzieje ze konto krakowskie sie jakos zasili..:-(:shake:
Od przyszłego tygodnia rusze z bazarkami mam nadzieje..

[B]Jagienka[/B] - przelałam przed chwila 70 zł na Twoje konto...

Link to comment
Share on other sites

Ola może jechać z Bono do hotelu i do pana, ale nie chciałaby sama.. kto może pomóc popołudniu w poniedziałek? książeczka jest u mnie.. kurczę a na dodatek Bono trzeba jutro zaszczepić, może ekipa jadąca do hotelu da radę podrzucić go do artwetu? tylko czy ktoś ma jak wziąc ksiązczkę ode mnie? :razz::razz: ja na razie jestem uziemiona..:shake:

Link to comment
Share on other sites

ja bardzo chciałabym pojechać jutro do hoteliku zwłaszcza, że wróciłam do pracy i co drugą sobotę pracuję :( więc już nie będę miała tyle czasu... dziewczyny aspirynka na wieczór, ciepłe łóżeczko, herbata z cytrynką i jutro jedziemy :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewikS']ja bardzo chciałabym pojechać jutro do hoteliku zwłaszcza, że wróciłam do pracy i co drugą sobotę pracuję :( więc już nie będę miała tyle czasu... dziewczyny aspirynka na wieczór, ciepłe łóżeczko, herbata z cytrynką i jutro jedziemy :) :)[/quote]
Ewa... my niestety odpadamy z karusiap :/ Wczoraj miałyśmy ambitny plan, żeby na wieczór zażyć coś, ale sie nie poprawiło... ja sie doprawiłam wczoraj w hotelu... chociaż i tak paulus mnie potem pod sam dom odwiózł, ale ten czarny wilczur nie miał nic, był sam z budą w boksie i robilismy tam remanent, a było potwornie zimno... :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...