Jump to content
Dogomania

Dobry szampon dla białej sierści


LEVIN

Recommended Posts

Witam:-)

Chciałbym zasięgnąc waszej opini na temat Beaphar Bea White czy moze lepszym wyborem według was by był JP HERY INTENSE BLANC. Wogóle co sadzicie o szamponach przeznaczonych dla danego typu koloru?.
Po prostu szukam szamponu typowego dla białego umaszczenia i stad to moje pytanie;)

Link to comment
Share on other sites

ja mam bulka kupilam szapmon wybielajacy iv san bernard (mam nadzieje ze nie zrobilam bledu w nazwie ) i jestem bardzo niezadowolona.. moj pies dostal uczulenia bardzo duzego .. tak wiec nie polecam takich specyfikow.. teraz uzywam szamponu zwyklego dla psow- kupilam u weta dr seidla :) ten szampon w 100 % polecam :) nie ma co na piesku eksperymentowac :) szampon wybielajacy bardzo wysuszyl skore mojemu psu i brzydko wygladal a siers zzolkla.. wiec zastanow sie lepiej czy warto probowac :) teraz siersc jest juz bialutka jak przed uzyciem szamponu wybielajacego..

Link to comment
Share on other sites

Dlugo szukalam zanim znalazlam odpowiedni szampon dla bialego psa ,czesto maja one szare lub zolte przebarwienia spowodowane uzyciem nieodpowiednich kosmetykow ,ktore pozniej utleniaja sie na siersci i nie wygladaja dobrze .W tej chwili uzywam all system dla bialej i czarnej siersci ,jest on nie tylko bardzo wydajny (!) ,ale moj pies jest idealnie snieznobialy czego zycze wszystkim wlascicielom bialasow :)

Link to comment
Share on other sites

1#all system u mnie nie spełnił oczekiwań.Mam czarno-białą papillonkę i kupiłam pastę do wybielania włosów,oraz olejek .Smarowałam tym włosy przy pupie ,nawet codziennie jak Lanzi miała cieczkę.Włos był żółty i tylko codzienne mycie szamponem wybielającym i smarowanie tym żelem, trochę pomogło na zażółcenia.Dostałam na próbę kosmetyki summerwinds i powiem ,że zaskoczenie ogromne ,bo taki połysk sierści i oliwka nie dająca tłustego efektu ,to jest właśnie ten kosmetyk jakiego szukałam.Nie mogę powiedzieć jak będzie po długim stosowaniu ,ale efekty są natychmiastowe .Jeszcze jedno ma wpływ na zażółcanie sierści ,a mianowicie dieta .W momencie wyeliminowania z pokarmu karotenu (marchew) włos zdecydowanie jest biały,a czarny jest bardziej czarny.
Lanzi je karmę z zawartością kelpu (algi z czystego dna oceanu) ,bez dodatku karotenu (marchew)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To bardzo się cieszę:multi: ,bo jestem bardzo zainteresowana tymi kosmetykami.Na wystawie w Sopocie dostałam próbki i u mojej papillonki super zadziałał szampon i balsam .Stosowałam już sporo innych firm i to tych najlepszych i nie miałam takiego dobrego zdania :cool1: ,jak po kosmetykach
Summerwinds:laugh2_2: .Proszę napisz jakie wcześniej stosowałaś szampony i balsamy .

Link to comment
Share on other sites

Stosowałam PROFESSIONAL FORMULA WHITENING SHAMPOO z All Systems, producent zapewniał że jest wybielający :-(
Odzywke tez z All SUPER RICH PROTEIN CONDITIONER która miała wysycać kolor... dobrze powiedziane miała :mad:

Z Iv San'a SZAMPON CRISTAL CLEAN który mial usunąć przebarwienia z pyska-troszkę usunął.
Jednakże jego cena ponad 60 zl za 250 ml to nieporozumienie.

Oczywiście nie wspominam o przygodach z Hery lub Bio-Groom :lmaa:

Link to comment
Share on other sites

Ja podobnie jak Ty miałam doświadczenia z tymi samymi kosmetykami i podobnie jak Ty miałam wrażenie ,że miały pomagać w wybieleniu .
To już jestem przekonana i zamawiam już normalną butelkę szamponu Summerwinds dla białych .
Może jeszcze ktoś stosował i napisze jak u jego psa się sprawdziły te kosmetyki .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jankovic']Jureja na etykiecie umieszczonej na szamponie jest informacja że szampon stosowany jest u psów o średnim lub ciemnym umaszczeniu tylko ze należy go rozcienczyc 1:12 a dla jasnych lub białych 1:6
[/quote]
Tak,wiem.Chciałam jednak wiedzieć czy ktoś już stosował ten szampon do ciemnej sierści i jakie były tego efekty:) .

Link to comment
Share on other sites

invictus hilaritas napisała wczesniej
[quote]
ja mam bulka kupilam szapmon wybielajacy iv san bernard (mam nadzieje ze nie zrobilam bledu w nazwie ) i jestem bardzo niezadowolona.. moj pies dostal uczulenia bardzo duzego .. tak wiec nie polecam takich specyfikow.. teraz uzywam szamponu zwyklego dla psow- kupilam u weta dr seidla :smile: ten szampon w 100 % polecam :smile: nie ma co na piesku eksperymentowac :smile: szampon wybielajacy bardzo wysuszyl skore mojemu psu i brzydko wygladal a siers zzolkla.. wiec zastanow sie lepiej czy warto probowac :smile: teraz siersc jest juz bialutka jak przed uzyciem szamponu wybielajacego..[/quote]
__________________

szkoda ,ze gdy wystawilas ten szmpon na aukcji dla psow w potrzebie( na bazarku) nie napisałaś o swojej przygodzie tylko same pozytywy szamponu wstawiłaś .
Jak wiesz kupiłam go -szkoda ze mi nie napisałaś zebym sie zastanowiła czy waro eksperymentowac :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Po szamponie Summerwinds moja biało czarna papillonka była bielutka ,a czarny włos nie zjaśniał .Jakoś te kosmetyki mnie przyciągają i chyba będę stosować.Bardzo dobra jest oliwka ,bo nie tłuści tak włosa jak inne oliwki ,a włos super po niej wygląda.Moja sunia się nie drapała po tych kosmetykach i to też chyba plus dla Summerwinds.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jankovic']Stosowałam PROFESSIONAL FORMULA WHITENING SHAMPOO z All Systems, producent zapewniał że jest wybielający :-(
Odzywke tez z All SUPER RICH PROTEIN CONDITIONER która miała wysycać kolor... dobrze powiedziane miała :mad:

Z Iv San'a SZAMPON CRISTAL CLEAN który mial usunąć przebarwienia z pyska-troszkę usunął.
Jednakże jego cena ponad 60 zl za 250 ml to nieporozumienie.

Oczywiście nie wspominam o przygodach z Hery lub Bio-Groom :lmaa:[/quote]
==================
a co to za zła przygoda spotkała Cię z Bio-Groomem? Moja opinia na temat szamponu Super White tej firmy jest ze wszech miar pozytywna,klienci też go sobie chwalą,oczywiście w przypadku westów do drugiego mycia należy użyć szamponu dla psów twardowłosych.

Link to comment
Share on other sites

Summerwinds pisze cos o optycznych rozjasniaczach, stad wraznie, ze biel jest bielsza, a inne kolory lsnia ;-)... Coz, sklad oliwek (ktore sa dla szat jasnych i ciemnych) jest taki sam, choc roznia sie kolorem. Na pewno cenowo sa bardziej atrakcyjne niz wspomnniane przez Was firmy. No i jest to nowosc na rynku, ktory coraz ladniej nam sie poszerza. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='anii']Summerwinds pisze cos o optycznych rozjasniaczach, stad wraznie, ze biel jest bielsza, a inne kolory lsnia ;-)... Coz, sklad oliwek (ktore sa dla szat jasnych i ciemnych) jest taki sam, choc roznia sie kolorem. Na pewno cenowo sa bardziej atrakcyjne niz wspomnniane przez Was firmy. No i jest to nowosc na rynku, ktory coraz ladniej nam sie poszerza. :)[/quote]
;) jA MAM BIAŁE PSIAKI I PRZETESTOWAŁAM CHYBA WSZYSTKIE SZAMPONY WYBIELAJĄCE I WIECIE CO :crazyeye: CZYM DROŻSZY TYM GORSZY .mOIM ZDANIEM BARDZO DOBRE SZAMPONY WYBIELAJĄCE GOTTLIB 300ML-14.50 I VIVOG 300ML- 25ZŁ WYDAJNE I TANIE:lol: I SUPER EFEKT DLA MOICH KUDŁACZY KTÓRE MAJĄ WŁOS BŁYSZCZĄCY I BIAŁY :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja znowu jestem przekonana ,że zbyt tanie nie może być dobre .Wszystko ma swoja cenę i tandeta jest zawsze tania .Oczywiście ,że nie warto znowu przepłacać za markę ,ale w rozsądnej cenie dobrej sprawdzonej firmy mozna kupić.Mam dobre zdanie o RING 5 i KW. Jednak poszukuję czegoś nowego ,co jeszcze bardziej wpłymie na piękną szatę mojej suni ,choc i tak ma piękny włos. Podstawową sprawą jest jedzenie ,ale pielegnacja dobrymi kosmetykami daje przyjemnośc i efekt w wyglądzie zadbanego pachnącego pieska.
Moich Owczarków nie kąpię ,a błyszczą się cudownie i nasycenie koloru fantastyczne ,więc podstawa jest w pokarmie i codziennej pielęgnacji (czesanie).Bywa tak ,że piesek jest uczulony na jakiś składnik w kosmetyku i tu zaczynają się poszukiwania takiego co by nie doprowadził do drapania ,czy wyłysienia.Te drogie kosmetyki są bardzo dokładnie komponowane z doskonałej jakości surowców ,więc jednak warto zainwestować w coś dobrego.kosmetyki specjalistyczne dla danego rodzaju sierści i koloru powinny spełniać oczekiwania klienta i dziwi mnie fakt ,że nie wszystkie nawet te bardzo drogie tych oczekiwań nie spełniają.Najtrudniejsze są zawsze białe włosy ,bo mają tendencję do zażółcenia i przebarwień ,więc jak tylko upewnię się co do skuteczności nowych kosmetyków Summerwinds
to będę je stosować.szkoda ,że nie ma ich w hurtowniach ,bo wolałabym taką formę zakupu .Może jakaś hurtownia w Warszawie będzie te kosmetyki mieć ,jeśli ktoś wyczi ,to bardzo proszę dajcie znać.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SAWA']Ja znowu jestem przekonana ,że zbyt tanie nie może być dobre .Wszystko ma swoja cenę i tandeta jest zawsze tania .Oczywiście ,że nie warto znowu przepłacać za markę ,ale w rozsądnej cenie dobrej sprawdzonej firmy mozna kupić.Mam dobre zdanie o RING 5 i KW. Jednak poszukuję czegoś nowego ,co jeszcze bardziej wpłymie na piękną szatę mojej suni ,choc i tak ma piękny włos. Podstawową sprawą jest jedzenie ,ale pielegnacja dobrymi kosmetykami daje przyjemnośc i efekt w wyglądzie zadbanego pachnącego pieska.
Moich Owczarków nie kąpię ,a błyszczą się cudownie i nasycenie koloru fantastyczne ,więc podstawa jest w pokarmie i codziennej pielęgnacji (czesanie).Bywa tak ,że piesek jest uczulony na jakiś składnik w kosmetyku i tu zaczynają się poszukiwania takiego co by nie doprowadził do drapania ,czy wyłysienia.Te drogie kosmetyki są bardzo dokładnie komponowane z doskonałej jakości surowców ,więc jednak warto zainwestować w coś dobrego.kosmetyki specjalistyczne dla danego rodzaju sierści i koloru powinny spełniać oczekiwania klienta i dziwi mnie fakt ,że nie wszystkie nawet te bardzo drogie tych oczekiwań nie spełniają.Najtrudniejsze są zawsze białe włosy ,bo mają tendencję do zażółcenia i przebarwień ,więc jak tylko upewnię się co do skuteczności nowych kosmetyków Summerwinds
to będę je stosować.szkoda ,że nie ma ich w hurtowniach ,bo wolałabym taką formę zakupu .Może jakaś hurtownia w Warszawie będzie te kosmetyki mieć ,jeśli ktoś wyczi ,to bardzo proszę dajcie znać.:lol:[/quote]
I TU SIĘ Z TOBĄ NIE ZGADZAM, NIE ZAWSZE DROGIE JEST DOBRE , LICZY SIĘ SKŁAD A NIE FIRMA BO IM BARDZIEJ ZNANA FIRMA TYM DROŻSZA A JAKOŚĆ NA POCZĄTKU SUPER A PÓŻNIEJ NIE KONIECZNIE, NO I JESZCZE COŚ DLA JEDNEGO PSIAKA SZAMPON x JEST SUPER A DLA DRUGIEGO NIE, DLATEGO KAŻDY WŁAŚCICIEL POWINIEN SAM INDYWIDUALNIE DOBIERAĆ KOSMETYKI I KARMY DLA SWOJEGO PUPILA.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...