Jump to content
Dogomania

Dobry szampon dla białej sierści


LEVIN

Recommended Posts

Dokładnie napisałaś to co ja tylko innymi słowy.Czytaj z uwagą i analizuj ,a sama dojdziesz do wniosku ,że troszkę zbyt pochopnie napisałaś .jeszcze jedna uwaga pisanie w internecie wielkimi literami ,to kszyk ,a ja nie lubię jak ktoś na mnie kszyczy.:mad:
Każdy może mieć swoje zdanie na jakieś tematy ,co nie znaczy ,żeby inni się wydzierali.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SAWA']szkoda ,że nie ma ich w hurtowniach ,bo wolałabym taką formę zakupu .Może jakaś hurtownia w Warszawie będzie te kosmetyki mieć ,jeśli ktoś wyczi ,to bardzo proszę dajcie znać.:lol:[/quote]
Wydaje mi się,że opłaca się kupić przez internet.W sklepie,w którym kupowałam 1litr kosztuje 70zł.Są też chyba jakieś zniżki...

Jestem zadowolona z tego szamponu.Nie uczula,sierść jest błyszcząca(choc malo nasycony pigment w porównaniu z innymi szamponami) i bardzo jedwabista.efekt utrzymuje się na razie miesiąc po zastosowaniu szamponu:p .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jureja']Wydaje mi się,że opłaca się kupić przez internet.W sklepie,w którym kupowałam 1litr kosztuje 70zł.Są też chyba jakieś zniżki...

Jestem zadowolona z tego szamponu.Nie uczula,sierść jest błyszcząca(choc malo nasycony pigment w porównaniu z innymi szamponami) i bardzo jedwabista.efekt utrzymuje się na razie miesiąc po zastosowaniu szamponu:p .[/quote]SORKI ŻE PISZE WIELKIMI LITERAMI ALE MAM RĘKE W GIPSIE I TAK MI LEPIJ, I APSOLUTNIE NA NIKOGO NIE KRZYCZE , A CO DO SZAMPONÓW TO TYLE ILE ICH JEST TYLE JEST ZWOLENNIKÓW:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SAWA']Dokładnie napisałaś to co ja tylko innymi słowy.Czytaj z uwagą i analizuj ,a sama dojdziesz do wniosku ,że troszkę zbyt pochopnie napisałaś .jeszcze jedna uwaga pisanie w internecie wielkimi literami ,to kszyk ,a ja nie lubię jak ktoś na mnie kszyczy.:mad:
Każdy może mieć swoje zdanie na jakieś tematy ,co nie znaczy ,żeby inni się wydzierali.:diabloti:[/quote] WIESZ CO SAMA SOBIE PRZECZYSZ BO PISZESZ ZE TANIE TO ZŁE , A PÓŻNIEJ ŻE DROGIE NIE MÓSI BYĆ DOBRE:loveu: Z TEGO CO WIDZE TO LUBISZ MIEĆ RACJE :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Absolutnie nie ,tylko staram się uczulić wszystkich ,że nie koniecznie trzeba płacić za nazwę firmy ,ale też ,że dobry towar musi mieć odpowiednią cenę.Nic dobrego nie kupisz tanio.Zobacz profesjonalne kosmetyki u fryzjera ,a szampony i kosmetyki w hipermarkecie.Ceny są nieporównywalne i jakość też.
Przez 5 lat prowadziłam salon fryzjersko kosmetyczny dla psów i sama hodowałam psy z długim włosem (ruski terier i amerykańskie cockery) moje doświadczenie z kosmetykami jest dość spore ,ale zawsze lubię być w temacie i szukać nowinek ,oraz je sprawdzać ,lecz też dzięki temu wiem ,że markowe są dobre.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SAWA'][B]Te drogie kosmetyki są bardzo dokładnie komponowane z doskonałej jakości surowców[/B] ,więc jednak warto zainwestować w coś dobrego.kosmetyki specjalistyczne dla danego rodzaju sierści i koloru powinny spełniać oczekiwania klienta i dziwi mnie fakt ,że nie wszystkie[B] nawet[/B] [B]te bardzo drogie tych oczekiwań nie spełniają[/B].[/quote]

:???: Dziewczyno, ale Ty sie motasz w tym co piszesz....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azaheca']może trochę nie na temat,czy zdradzisz dlaczego zamknęłaś swój salon,pytam nie tylko z ciekawości...:roll:[/quote]
Prowadząc salon mósiałaś mić wiele różnych szamponów ,:crazyeye: klient płaci i wymaga, napewno masz doświadczenie z rasami popularnymi ,bo moich nikt nie chciał do wystaw przygotowywać nawet w renomowanych Psich Salonach nic nie słyszeli o cotonie i o hawańczyku.I sama je przygotowuje i chyba nie jest żle ,oj ale było ciężko:evil_lol: .Jak każdy hodowca mam swoje ulubione kosmetyki i cena jest tu najmniej ważna liczy się to by psiak był piękny:lol: Ale jestem ciekawa dlaczego zamknełaś salon? Jeśli oczywiście nie jest to tajemnicą:shake:

Link to comment
Share on other sites

Może najpierw odpiszę na pierwsze pytanie.Nie motam się w wypowiedziach ,lecz może mało obrazowo się wypowiedziałam.Myśląc o kosmetykach markowych mam na myśli te najlepsze i dość drogie .Napiszę to na przykładzie karm .Są najlepsze karmy typu PROFormance ,Eagle Pack,Nutra ,Nutro Choice,
i są te bardzo drogie ,ale gorsze jakościowo ;Royal,Eukanuba ,Hills,Purina.
Teraz kwestia wyboru i dopasowania do danego psa .Jeśli ktoś się dokładnie wczyta w składy i to co dana karma zawiera ,poczyta i porozmawia o danej karmie ,zobaczy jak na niej psy wyglądają i wreszcie sprawdzi ją na swoim psie ,wtedy może powiedzieć ,że dokonał dobrego wyboru ,ale jeśli do tych dobrych karm będzie porównywał Pedigree ,lub Chapi ,bo piesek chętnie je i ładnie wygląda ,a karma tania ,to wybrał bardzo źle i wcześniej czy później pies będzie miał problemy .
Myślę ,że obrazowo napisałam jak ja widzę markowe towary i te niby dobe ,a tanie.
Ja miałam sklep i salon dla zwierząt i robiłam psy też na wystawy. Podpatrywałam mało znane rasy na wystawach na zachodzie i starałam się naśladować styl strzyzenia tych najlepszych psów. Musiałam zrezygnować z bulem serca ,ale urodziłam córeczkę i całkowicie poświęciłam się jej wychowaniu ,a że mąż bardzo dobrze dba o nas ,to nie musiałam dalej się wysilać w tej dość ciężkiej pracy ,choć sprawiała mi wiele satysfakcji. Zawsze strzyżenie nazywałam pracą artystyczną ,bo odpowiednie wymodelowanie sylwetki i tuszowanie wad anatomicznych ,było doskonałym wyzwaniem i miło było mieć pochwały od zadowolonych klientów ,że udało się sędziego oszukać. Te pięć lat przypłaciłam chorobą kręgosłupa ,bo wtedy najwięcej klientów miałam- ruskie terierki i nieźle trzeba było się nagimnastykować robiąc kąpiel ,czesanie kołtunów i strzyżenie ,tak aby włosów nie wyrwać .Ktoś, kto to robi ,wie co mam na myśli .Czesanie warstwa po warstwie jest przy dość pobudliwym i wielkim psie bardzo męczące .Czasem mam ciągoty i chętnie bym sobie coś zrobiła ,ale już nie mam ani maszynek ,ani wszystkich potrzebnych to tego sprzętów.Zboczenie jednak zostało ,bo jak widzę na wystawie psa źle zrobionego ,to dostaję dreszczy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SAWA']Może najpierw odpiszę na pierwsze pytanie.Nie motam się w wypowiedziach ,lecz może mało obrazowo się wypowiedziałam.Myśląc o kosmetykach markowych mam na myśli te najlepsze i dość drogie .Napiszę to na przykładzie karm .Są najlepsze karmy typu PROFormance ,Eagle Pack,Nutra ,Nutro Choice,
i są te bardzo drogie ,ale gorsze jakościowo ;Royal,Eukanuba ,Hills,Purina.
Teraz kwestia wyboru i dopasowania do danego psa .Jeśli ktoś się dokładnie wczyta w składy i to co dana karma zawiera ,poczyta i porozmawia o danej karmie ,zobaczy jak na niej psy wyglądają i wreszcie sprawdzi ją na swoim psie ,wtedy może powiedzieć ,że dokonał dobrego wyboru ,ale jeśli do tych dobrych karm będzie porównywał Pedigree ,lub Chapi ,bo piesek chętnie je i ładnie wygląda ,a karma tania ,to wybrał bardzo źle i wcześniej czy później pies będzie miał problemy .
Myślę ,że obrazowo napisałam jak ja widzę markowe towary i te niby dobe ,a tanie.
Ja miałam sklep i salon dla zwierząt i robiłam psy też na wystawy. Podpatrywałam mało znane rasy na wystawach na zachodzie i starałam się naśladować styl strzyzenia tych najlepszych psów. Musiałam zrezygnować z bulem serca ,ale urodziłam córeczkę i całkowicie poświęciłam się jej wychowaniu ,a że mąż bardzo dobrze dba o nas ,to nie musiałam dalej się wysilać w tej dość ciężkiej pracy ,choć sprawiała mi wiele satysfakcji. Zawsze strzyżenie nazywałam pracą artystyczną ,bo odpowiednie wymodelowanie sylwetki i tuszowanie wad anatomicznych ,było doskonałym wyzwaniem i miło było mieć pochwały od zadowolonych klientów ,że udało się sędziego oszukać. Te pięć lat przypłaciłam chorobą kręgosłupa ,bo wtedy najwięcej klientów miałam- ruskie terierki i nieźle trzeba było się nagimnastykować robiąc kąpiel ,czesanie kołtunów i strzyżenie ,tak aby włosów nie wyrwać .Ktoś, kto to robi ,wie co mam na myśli .Czesanie warstwa po warstwie jest przy dość pobudliwym i wielkim psie bardzo męczące .Czasem mam ciągoty i chętnie bym sobie coś zrobiła ,ale już nie mam ani maszynek ,ani wszystkich potrzebnych to tego sprzętów.Zboczenie jednak zostało ,bo jak widzę na wystawie psa źle zrobionego ,to dostaję dreszczy .[/quote] :lol: Masz racje to napewno jest ciężka praca , ja mam małe kudłacze i czasem przygotowanie jednego na wystawe zajmuje mi 3 godz.Aty przygotowywałaś duże psy i napewno nie raz były skołtunione . A zboczenie zawodowe pewnie ci zostanie:placz: Ale swoje pewnie perfekcyjnie przygotowujesz do wystaw.W Gdańsku niestety nie ma dobrego salonu dla psów, a szkoda :cool1:

Link to comment
Share on other sites

ONki nie potrzebują specjalnego przygotowania ,ale ja i tak lubię jak pies jest wyczesany ,lśniący i w pięknym łańcuszku i smyczce .Teraz szykujemy papillonkę ,ale ona jest młodziutka ,dopiero w styczniu ukończy roczek ,no i papillonków się nie strzyże.:lol: Byłam bardzo dumna jak kiedyś pojechaliśmy do znanej zaprzyjaźnionej duńskiej hodowli cockerów amerykańskich i ten znajomy hodowca poprosił mnie o przygotowanie jego najlepszego importa z USA na wystawę klubową.Byłam jednocześnie dumna ,ale też z ogromną tremą.Udało mi się zrobić MIO pięknie (może dlatego ,że bardzo tego psa lubiłam)ale na wystawie wygrał i dostał piękny opis z pochwałą przygotowania włosa do wystawy. Jak jeździłam z moimi amerykanami i ruską terierką na wystawy zagraniczne ,to pamiętam ten jęk zachwytu jak Arisza (ruska terierka) wchodziła na ring. W Dortmundzie na Światowej francuzi dotykali uszy mojego amerykana i pytali jak pielęgnuję włos ,że jest taki cudowny .Zresztą był 2 w klasie otwartej i pokonał sporo psów z najlepszych hodowli europejskich ,a sędziował amerykański sędzia. Rany ,ale się przechwalam :oops:.To były takie moje nagrody za tą ciężką robotę ,bo utrzymanie 3 amerykanów i ruskąterierkę w pięknej wystawowej szacie przez cały rok wymagało ode mnie sporego wysiłku ,no i jeszcze psy w salonie ,to można sobie łatwo wyobrazić jaki miałam kociołek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bursztynki'];) jA MAM BIAŁE PSIAKI I PRZETESTOWAŁAM CHYBA WSZYSTKIE SZAMPONY WYBIELAJĄCE I WIECIE CO :crazyeye: CZYM DROŻSZY TYM GORSZY.[/quote]

Ceny kosmetykow sa bardzo rozne. Do ceny kosmetykow, dochodzi jeszcze cena sprowadzenia, reklamy itp.

Summerwinds nie naleza do drogich kosmetykow. Szczerze powiedziawszy, zdecydowalam sie na nie, bo byly tansze niz interesujace mnie marki:cool1:
One sa silnie skoncentrowane, wiec powinny starczyc na dlugo.

Uzywalam dotad kilka wyprobowanych marek, takze ludzkich szamponow i na pewno po summerwinds siersc psa jest inna niz np. po allsystems.

Spray z summerwinds raczej mnie nie zachwycil, na pewno drugi raz go nie kupie. Jesli chodzi o szampon i odzywki, to nie mowie nie :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anii']Ceny kosmetykow sa bardzo rozne. Do ceny kosmetykow, dochodzi jeszcze cena sprowadzenia, reklamy itp.

Summerwinds nie naleza do drogich kosmetykow. Szczerze powiedziawszy, zdecydowalam sie na nie, bo byly tansze niz interesujace mnie marki:cool1:
One sa silnie skoncentrowane, wiec powinny starczyc na dlugo.

Uzywalam dotad kilka wyprobowanych marek, takze ludzkich szamponow i na pewno po summerwinds siersc psa jest inna niz np. po allsystems.

Spray z summerwinds raczej mnie nie zachwycil, na pewno drugi raz go nie kupie. Jesli chodzi o szampon i odzywki, to nie mowie nie :P[/quote]:shake: akurat ten szampon o którym piszesz dla moich kudłaczy się nie sprawdził , ale może dla twoich będzie ok;)

Link to comment
Share on other sites

bursztynki,czemu nie sprawdził się u twoich piesków szampon summerwinds?
Czy ktoś stosuje kosmetyki KW ? Jeśli tak ,to bardzo proszę o opinie ,bo za moich czasów ,nie było tyle kosmetyków co teraz i wtedy RING 5 i KW były najlepsze.Reszta choć w podobnej cenie ,ale nie tak dobra .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SAWA']bursztynki,czemu nie sprawdził się u twoich piesków szampon summerwinds?
Czy ktoś stosuje kosmetyki KW ? Jeśli tak ,to bardzo proszę o opinie ,bo za moich czasów ,nie było tyle kosmetyków co teraz i wtedy RING 5 i KW były najlepsze.Reszta choć w podobnej cenie ,ale nie tak dobra .[/quote]
SAWA,po tym szamponie włos był mało puszysty i nie był bielszy(chociaż moje psiaki są białe)oczywiście odżywke też używałam.Naprawde nie ma takigo szamponu z którego bym była na 100% zadowolona, mam dwie rasy coton ma prosty bawełniany miękki włos ,puszysty, a hawańczyk lejący falowany miękki.Kosmetyki KWsą na 90% , i 1All systems,HERY , ale nadal szukam czegoś super:crazyeye: .Cotony kąpie się często , hawańczyki troche żadziej, ważny jest skład, wszyscy zachwalają swoje produkty i naprawde trudno wybrać

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...