Jump to content
Dogomania

brak


effeltrich

Recommended Posts

Ja liczyłam po kolei.
Wliczałam w to cenę krycia (nie wliczałam cenę suki), cenę 3 wystaw i cenę jedzenia.
Z czego jedzenie wychodziło najwięcej oczywiście ;)
Wyszło chyba 57-59 tysięcy dla 11 szczeniąt doga nie wliczając 'komplikacji'. Teraz dokładnie nie pamiętam bo dość dawno liczyłam.
Tak czy siak wyszlo tyle może dlatego, że jako jedzenie policzyłam Acanę.
No ale co tu daleko szukać - mój jeden rep je (niecałe) 30 kg karmy miesięcznie = ok. 400zł miesięcznie.

Na zwrot to w ogóle nie ma co liczyć mając małą hodowlę. Może rzeczywiscie to się jakoś zwraca, jeśli ktoś zajmuje się tylko hodowlą psów, ale nawet przy małych psach to się niezbyt opłaca mając jedną-dwie suki.

A w przypadku chihuahua to tu rzecz tkwi w tym, że one do 3ciego miesiąca muszą być w hodowli. W wieku dwóch nie są jeszcze gotowe na sprzedaż. Więc + miesiąc wydatków.
Dodatkowo krycie jest drogie.
Jeśli chce się pokryć dobrym repem to to niestety kosztuje.

Ja w ogóle nie liczę, że cokolwiek się zwróci.
To nierealne ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='effeltrich']..... nazwa uzytkownika jest podobna ale nie ta co podałem.....[/SIZE][/B][/QUOTE]

ciekawe, a na jego koncie na allegro też zalicytowałeś przez pomyłkę i wystawiłeś negatywa?
bo dalsze informacje o pozostałych kontach i handlu z Czech też się jakoś potwierdzają.
Rozumiem, że się dogadałeś ale ostrzeżenie dla innych powinno zostać a jeśli prawda, że chodziło o kogoś innego to czemu nie podałeś tych namiarów?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...