Jump to content
Dogomania

UWAGA Trymer "Jack Stripper"!!!


Oscilka

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 years later...

[quote name='Ali26762']Świetnie, nareszcie będzie ktoś, kto trymuje w Trójmieście :)

Pozwolisz, że przyjdę kiedyś i obejrzę sobie te trymerki? Ja trymuję mojego walijczyka sama, używam McKnyfów.
Możesz po cichu zdradzić lokalizację Salonu?[/QUOTE] Jest paru groomerów ,którzy trymuja w trójmiescie , ja i np;Zibi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Tylko, ze BlackJack jest inny.

LeCoyote - ja mam BlackJacka i ostatnio nawet go uzywam (zalezy do jak chce psa wytrymowac - jak na łyso to nim, bo w inny sposów wtedy trymuje). Jesli chcesz przetrymowac to niekoniecznie jackiem.[/QUOTE]

W sumie to głównie do wyrwania całej okrywówki na wiosnę, kiedy to wszyscy odgruzowują burki po zimie:cool1: Ale i do przetrymowania też by mi posłużył. Dla mnie ta gumowana jedna strona zdaje się mieć dużą zaletę, bo trymuję tylko palcami. Kiedyś owinąłem gumą zwykły trymer i bardzo fajnie się to sprawdzało, pewnie podobnie to blackjacka.
Gdyby ktoś miał i nie używał, chętnie przygarnę


Edit
[B]AgnieszkaK. [/B]przeczytałem na e-szn. Twój post o blackjacku i zacząłem się zastanawiać...:lol: bardzo się ściera ta guma?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']
Edit
[B]AgnieszkaK. [/B]przeczytałem na e-szn. Twój post o blackjacku i zacząłem się zastanawiać...:lol: bardzo się ściera ta guma?[/QUOTE]

Po pierwszym uzyciu troche sie starła. Potem częśc sie odkleiła (to nic mozna podkleic). Ale przy ostatnim trymowaniu zakładałam na niego paluszki do trymowania / lub odcięte palce z grubej rękawicy. Ja nie jestem w stanie trymowac - przyciskajac z jednakowa siła na całej powierzchni gumy - z tego powodu trymuje praktycznie czubkiem. W tym miejscu guma jest juz cieńsza i po prostu po chwili boli po prostu palec. Teraz chyba w ogóle wymienie gume na całej powierzchni.

Jak dla mnie trymer ten sprawdza sie przy trymowaniu na łyso - zaczynam od zrobienia małej "dziury" az do skóry i stopniowo rwie tak dalej. Jesli chce porządnie wyrwac, ale nie całkiem na łyso (trymuje równomiernie całego psa tak, aby został najkrótszy podszerstek) to wole zółtego MacKnyfa / poprawki niebieskim) - jak dla mnie jest lepiej wyprofilowany. Palcami rwie tylko przy bardzo przerosniętej siersci i tylko cz-s, bo pieprzak nie ma nigdy wystarczająco długiego włosa do paluszków (a jesli nawet to nie próbowałam), bo oprócz tego ma baaaaardzo gesta siersc i dlatego robie go trymerem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...