Jump to content
Dogomania

Ala ma kota, czyli Who is who na pozostałych terrierach i innych


borsaf

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Flaire']A Locia, jeśli jest spokrewniona, to już tak daleką rodzinką jest, że raczej się nie liczy. ;-) Ale za to jest chrześniaczką coztego. ;-)[/QUOTE]

Locia ma super kumpla Ludwiczka, który też nie ma tu krewniaków, ale przecież rodzina to nie wszystko liczą się też przyjaciele :roll:

[quote name='Ali26762']To tym sposobem Deyś ma szansę na jedną z pierwszych lokat :D :D :D

;)[/QUOTE]

A Ludwisior ma szanse na zaszczytną ostatnią lokatę :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Wywolana do tablicy sie melduje Carragan z jedynym w swoim rodzaju terierem,a mowiac blizej mieszancem AT z oslem (smiem twierdzic,ze oprocz gabarytow po osle odziedziczyl rowniez niektore cechy charakteru :gent: ),potocznie zwanym Maleństwem.

Maleństwo,rodowo Cerigen Czarna Ewa,urodzil sie 08.05.2003roku po Goleath'cie Pitlochry's i Tezie Wind Composition.

I to by bylo chyba tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']Wywolana do tablicy sie melduje Carragan z jedynym w swoim rodzaju terierem,a mowiac blizej mieszancem AT z oslem (smiem twierdzic,ze oprocz gabarytow po osle odziedziczyl rowniez niektore cechy charakteru :gent: ),potocznie zwanym Maleństwem.


I to by bylo chyba tyle.[/quote]

[B]Kochani Dogomaniacy[/B] - i tak małymi kroczkami z elementarza "ala ma kota..." powstał wątek dyskusyjny:evil_lol:. W ten właśnie sposób usprawiedliwiam swoją wypowiedź :razz:: [B]Carragan [/B]- to my też jesteśmy jakoś spokrewnione :razz: - bo moja panna - potocznie w domu (z powodu gabarytów :diabloti: )- różnie jest nazywana, m.in. "osiołek" ( bo strzela takie miny spode łba jak osiołek) i kucyk.... :shake:. A co ja bidna mam teraz zrobić jak jej tatooo taki wielki jest... jak konik:shake:. Ale nie każde z terierostwa może poszczycić się tym ,że ma tatę Agenta - 007 - czyli BONDA:cool3::cool3::cool3:...

Link to comment
Share on other sites

A mnie umilaja zycie dwie wspaniale [B]"welszki":[/B]
[B]Gaja [COLOR=teal]lat 9[/COLOR]-Debora[/B][COLOR=blue] z Kozackich Stepow[/COLOR] ur.01.10.1997r (o.Dino od Atmary *m.Lapa Kazabor)
i jej corcia:
[B]Kliwia [COLOR=teal]lal4[/COLOR]-Kliwia[/B] [COLOR=blue]Rodem z Walii[/COLOR] (o.Neron z Tuzycowych Kniej *m.Debora z Kozackich Stepow)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Magicneska [/B]u mnie troche tego będzie pisania ,bo to jest jak z Neska Gold im więcej pijesz to więcej smakuje i chce się więcej:cool3:
napierw westie zacznę nie typowo bo od faceta,czyli
1.[B][COLOR=darkgreen]MAGIC OLAC Śląska Gwara[/COLOR][/B] zwany Olkiem - ur.15.05.200
(Olac MATER MOONTROTTER & MISIA Śląska Gwara )
2. [COLOR=darkgreen][B]VICTORIA Urwiska Szkocji[/B][/COLOR] - ur. 12.08.2002
( Bellevue SPECIAL ATTRACION OF ASHGATE & MISIA Śląska Gwara)
3. [COLOR=darkgreen][B]LITTLE LADY Urwiska Szkocji[/B][/COLOR] - 31.03.2003 - córka Olka
( MAGIC OLAC Śląska Gwara & MYLADY Urwiska Szkocji)
4. [COLOR=darkgreen][B]HAPPY ANGEL Urwiska Szkocji[/B][/COLOR] - 05.07.2004- zwana w domu Andzią
(Bellevue SNAP HAPPY & VICTORIA Urwiska Szkocji)
5. [COLOR=darkgreen][B]MAGIC NESCA Urwiska Szkocji[/B][/COLOR] - 31.03.2005 -moja pupilka, zreszta widać po nicku
(Bellevue SNAP HAPPY & LITTLE LADY Urwiska Szkocji)
co do tytułów to zapraszam na strone [URL="http://www.urwiskaszkocji.pl"]www.urwiskaszkocji.pl[/URL]
z moimi westami mieszkają również szkociki:evil_lol: albo westie z nimi:peace:
1.[COLOR=navy][B]Filisite Brash HURLY BURLY[/B][/COLOR] imp.z Rosji od V.Popowej - ur.16.04.2003
mama dogomaniaków- TYŚka i MISHKI
( Filisite Brash CHESSY SCOT LORD & Scottish Tauer JARVA JANA)
2. [COLOR=navy][B]Filisite Brash IZ RUNNER TOP[/B][/COLOR] zwany Robertem prawie wszystko jak W/W no może rodzice i data urodzenia inne:razz:
ur. 11.08.2003
( Filisite Brash EGOIST & Perhaps SUPER ELECTRIC)
3. [COLOR=navy][B]Perhaps SPIT AND POLISH[/B][/COLOR] - pszeniczny - ur.04.09.2004 zwany Kubusiem nawet na dogo "latajacym Kubusiem" imp. Finlandia - Veli -Pekka Kumpumaki
( Filisite Brash EXPLOUDER & Perhaps STRONG MUSIC DE CHAMPARNOUE)
4. [COLOR=navy][B]Perhaps STROMY APPLAUSE[/B][/COLOR] zwana SANDY - ur.08.12.2004
( Danskots DEXTEROUS & Perhaps SUMMER IN THE CITY)
5. [COLOR=navy][B]AGATKA - ŁATKA z Dziada Pradziada[/B][/COLOR] -ur.10.02.2006
( Filisite Brash IZ RUNNER TOP & ESKA Elibis) cudem wrócona do życia nasza Agatka - Gagatka:lol:
6. [B][COLOR=navy]Szkocka Elia SUMMER SUNRICE[/COLOR][/B] ur.22.06.2006 zwany Maciusiem
([COLOR=black]Perhaps SPIT AND POLISH & [/COLOR][COLOR=black]Perhaps STROMY APPLAUSE) wiecej o szkocikach na stronie [URL="http://www.szkockaelita.pl"]www.szkockaelita.pl[/URL][/COLOR]
i to było na tyle z terrierów ale nie ładnie by było nie przedstawić jeszcze
fruwajace z rasy [B]petit basset griffon vendeen[/B]
1.[B] [COLOR=darkred]SABINA Akzahcorp[/COLOR][/B] imp. Czechy- ur.03.04.2002
2. [COLOR=darkred][B]HULAJ DUSZA Śląska Gwara[/B][/COLOR] - 08.10.2005
3. [COLOR=darkred][B]SZAMANKA Ślaska Gwara[/B][/COLOR] - ur.08.07.2006
więcej na stronie [URL="http://www.slaskagwara.pl"]www.slaskagwara.pl[/URL]
no i oczywiscie na koniec najstarszy wiekiem
rottwielerek [B]ENDO v Schwaiger Wappen[/B] - ur.02.03.1994
Taki stan posiadania obecnie jest w Urwiskowie:)
Och ale się tego napisałam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60'][B]borsaf[/B] według moich spostrzerzen/popraw mnie jesli sie myle/ brakuje mi naszego dogomaniackiego macho czyli [B]bosa, eli, minio, teriermanii,kliwii,carragan ,boguli;) [/B][/quote]

Mnie już nie brakuje :lol:

Korka ( MY FLOWER ) siostra Vigusia
m: FRASZKA Poezja Ruchu
o:Easy Rider Poezja Ruchu
urodzona 14.09.2004

[SIZE=3][SIZE=2]VANILLA[/SIZE] [COLOR=black][FONT=Arial Narrow]
ChPl FRASZKA Poezja Ruchu i MłChPl ChPl ChSk IntCh DISTINCTIVE EXTERIOR Raider's Antania[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black][FONT=Arial Narrow][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial Narrow][SIZE=3]Urodzona 13.08.2006[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial Narrow][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial Narrow][SIZE=3]dodatkowo sznaucerka miniaturowa ( nie lubi towarzystwa ) , koszatniczka wielce zaprzyjaźniona z naszymi psami, gościnnie kot perski .[/SIZE][/FONT]


[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Sirion - skye terriery[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Frodo Baggins z Nory Susła ur. 8.04.1997 (Brigella od Miki - Skyeomania's Arthur)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Finnsky Alexandra ur. 26.01.1999 (Finnsky Wonder - Rannoch Skye Superstar)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Bungo Baggins Sirion ur. 3.04.2001 (Finnsky Alexandra - Frodo Baggins z Nory Susła)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]no i u przyjaciół, ale całkiem nasza[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Jasmina Baggins Koralia ur. 16.05.2004 (Ola Xandrina - Bungo Baggins Sirion)[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Napiszę w imieniu [B]Eli_hryckiewicz[/B], bo chyba nie zagląda na ten topik.

[B]Ela[/B] mieszka wraz z Dorą - ERA z Kozackich Stepów (o. DINO od Atmary, m. ŁAPA Kazabor), Lucky'm - SZCZĘŚCIARZ z Szumiących Klonów (o. CH.PL BERNI od Filmara, m. ERA z Kozackich Stepów) oraz małą Gapcią - AGAPPE Nozdrzecki Vigor (o. CH.PL, CH. RU CZARDASZ z Szumiących Klonów, m. DIUNA Zadziorne Ucho).

Jeśli coś pomyliłam w tytułach, to bardzo proszę [B]Ibolyę[/B] i [B]vigora[/B] o uzupełnienie lub poprawienie :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Salux [/B]to terierkowa zbieranina ale..nie tylko:lol: Zawładnęły nami 2 westi:
CELI od Miluchy i TOU TOU 4ME z Księżopola, szkoty wykupione z kojców w wiek 3,5 lat: CZACZA C.D.N , COFEA C.D.N, VICE Spod Raduni, BESSI Ultras oraz odsprzedana przez znudzonych nią poprzednich właścicieli SEALED WHITE A KISS Terra Alite, Yorczka SENNE DE LUNA Apague( nasza najstarsza domowniczka), AST AMORE ROCCO Canossa, owczarek niemiecki ze schroniska - cudowny przedstawiciel rasy ale baaaardzo schorowany i dwa uratowane koty MIMI i MASTA...a i jeszcze GLAPA czyli kawka bez skrzydła. No i teraz nie wiem czy my mamy hodowlę czy jednak schronisko:evil_lol: Wszystkie nasze rodowodowce są wystawiane a na codzień cała nasz gromada cieszy nasze oczy i serca bez względu na pochodzenie,czy tez swoje ułomności....

Link to comment
Share on other sites

No i mnie tu w końcu przygnało :evil_lol: , a więc stan posiadania czworonożnych przyjaciół przedstawia się u mnie nastepująco:
[I]kerry blue terriery[/I]
Ami, czyli Mł. Ch. Pl, Ch. Pl Nevskiy Asterion Elon (m. Patricia Nevskiy Asterion, o. Nevskiy Asterion Vais Roy), ur. 28.01.2004
Dina, czyli Mł. Ch. Pl Dixy Ace v. Daelenbroek (m. She's lovely v. Daelenbroek, o. Celtic Spirit's Brak Out), ur. 08.02.2004
Aisa vel Suśka, czyli Beaubase Aisa (m. Kerrydom Court Bubhain, o. Dinnyesvarosi Bad-Boy), ur. 24.08.2004
[I]Dogo canario[/I]
Harry, czyli Harry Potter Medok (m. Fiera Xanti Land, o. Luco de Casa del Presa), ur. 20.01.2003
[I]mix ON-ka[/I]
Dzika, czyli Ch podwórka Dzika:cool3: , (m. n/n, o. n/n) ur. ok 10 -11 lat temu
i co troche jakiś mix na tymczasie ;)

Link to comment
Share on other sites

Daga&Shaggy, jak wynika z samego nicka to oczywiście ja, Dagmara, oraz mój kochany skye terrier Ch.Pl [COLOR=blue]ARAMIS Krayse Dog,[/COLOR] w domku Shaggy - bo kudłaty :lol: . Shaggy urodził się 17.12.2003r. o: OKIKI GRO-BEZ m: COCO CHANEL Koralia.
Dodatkowo, u moich rodziców - ale z mojego powodu, są jeszcze dwa psiaki:
rottweiler [COLOR=blue]CYPISEK[/COLOR] - urodzony w lutym 2002r., niestety imion rodziców nie znam, bo pies jest bez rodowodu, zresztą podobnie jak
jamnik krótkowłosy standardowy [COLOR=blue]JUNIOR[/COLOR] - urodzony w listopadzie 2004r.
Acha, no i króliczek [COLOR=blue]BOBEK[/COLOR], który teoretycznie jest zwierzątkiem mojej siostry, ale to wiadomo jak z młodszymi siostrami bywa... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...