Jump to content
Dogomania

dogoterapia we Wrocławiu


HAniaa

Recommended Posts

Cześć;) Jestem Z Wrocławia i od jakiegos czasu marzy mi sie kurs dogoterapii. Tylko że do tej pory takie kursy odbywały sie tylko w innych miastach. Teraz mam kontakt z pania dogoterapeutka z Wrocławia i juz wiem, że taki kurs bedzie tez tutaj. Na razie poszukuja pomieszczeń itp. Wiem,ze tutaj jest pare osób tym zainteresowanych;) Czy tu na forum znajdzie sie ktoś chetny?? Tak na przyszlość pytam:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cześć! Jestem z Nysy (woj.opolskie). Kurs robiłam trzy lata temu w Warszawie i od tego czasu zajmuję się dogoterapią. Mam przeszkoloną do tego celu samojedkę, która świetnie się sprawdza w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Ponieważ w moim województwie nikt nie zajmuje sie dogoterapią, chętnie nawiążę kontakt z kimś z Wrocławia, bo od Nysy to nie jest tak daleko. Pozdrawiam!;)

Link to comment
Share on other sites

Ja z moim czarnuszkiem chętnie skorystamy, jeżeli taki kurs będzie!!!
Już kilka razy się przymierzaliśmy, ale zawsze był jakiś niewypał, niestety :)i kursy nigdy we wrocławiu się nie odbyły. Proszę bardzo o informacje, jeżeli będą jakieś nowe informacje :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej, czy wiadomo juz cos wiecej o tym kursie???Mam suczke Ogara Polskiego i wydaje mi sie ze nadawalaby sie do tego typu pomocy. Ale oczywiscie powinna ja zobaczyc i to okreslic osoba bardziej znajaca sie na tym temacie bo jak kazdy wlasciciel moge po prostu idealizowac walory swojego pupila, moze wiec jakies spotkanie???
A poza tym to swietny pomysl zeby ruszyc z dogoterapia we Wrocku:):)

Link to comment
Share on other sites

UWAGA!!!!!!!!!!CHCIAłAM ZWRóCIć UWAGę NA FAKT BEZSENSU CIąGłEGO DZIELENIA SIE NA CORAZ TO MNIEJSZE GRUPKI. oD DOGOTERAPII ODłACZYłA SIE CZEść LUDZI I STWORZYLI KYNOTERAPIE ITD. JA NIE MóWIE KTóRE JEST LEPSZE ALE LUDZIE!!!CHCIAMY WSZYSCY POMAGAć INNYM, CHCEMY ROBIć TO SAMO A TYLKO SIę DZIELIMY. pOWINIEN BYć JEDEN ZWIąZEK, ROBIąCY JEDEN UNIWERSALNY-KRAJOWY KURAS A NIE CIAGłE PODZAłY I KłóTNIE-OPANUJCIE SIE !ZRóBMY COś WSPóLNIE!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...

witam, zapraszam wszystkich na ostatni wykład z cyklu "szkolić pozytywnie", który w całości poświęcony zostanie dogoterapii. Wykład odbędzie się jutro (poniedziałek) o godzinie 18 w Dużej Sali Wykładowej Instytutu Zoologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Wstęp wolny. Więcej informacji : [url]www.szkolicpozytywnie.blog.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam ja jestem bardzo zainteresowana takim szkoleniem, chętnie nawet bym nawiązała kontakt z osobą która już przeszła takie szkolenie.
Czy może mi ktoś powiedzieć przykładową cenę takiego szkolenia i jakie są wymagania.
Ja mam przygarniętą suczkę z którą już dwa razy odwieziłam ośrodek dla osób niepełnosprawnych i Jessy spisywała się wspaniale: myślę że ma potęcjał , który warto by było wykożystać:lol:
Bardzo proszę o odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

w takim razie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenie dogoterapeutyczne, które odbędzie się we Wrocławiu, więcej informacji [U][url]http://akademiaru.com/[/url][/U][URL="http://akademiaru.com/"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[SIZE=3][FONT=Verdana]Zapraszamy wszystkich do DOGFIELD miejsca dla właścicieli psów, którzy chcą się dowiedzieć jak: [/FONT][/SIZE]
[COLOR=#4b3100][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][COLOR=#4b3100][FONT=Verdana][SIZE=3]budować pozytywne relacje z psem[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4b3100][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][COLOR=#4b3100][FONT=Verdana][SIZE=3]szkolić psa motywując go do współpracy[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#4b3100][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][SIZE=3][FONT=Verdana]zrozumieć sygnały płynące z psiego „języka ciała” [/FONT][/SIZE]
[COLOR=#4b3100][FONT=Symbol]· [/FONT][/COLOR][SIZE=3][FONT=Verdana]skutecznie się z psem komunikować[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#4b3100][FONT=Verdana]DOGFIELD to indywidualne podejście do każdego psa i otwartość na jego predyspozycje.[/FONT][/COLOR][FONT=Verdana]Pracujemy metodami opartymi na pozytywnym wzmacnianiu pożądanych zachowań. Zajmujemy się zarówno szkoleniem psiaków jak również terapią behawioralną i [B]kynoterapią[/B]. Oferujemy program dla szczeniąt, podstawowe i zaawansowane posłuszeństwo dla psów dorosłych oraz [B]szkolenie psów do kynoterapii[/B]. Zajęcia prowadzimy głównie indywidualnie, na terenie Wrocławia. [/FONT][/SIZE]
[FONT=Verdana][SIZE=3]Serdecznie zapraszamy! Pierwsze spotkanie GRATIS!!![/SIZE][/FONT]
[COLOR=#4b3100][FONT=Verdana][SIZE=3]Więcej informacji na naszej stronie: [/SIZE][URL="http://www.dogfield.pl/"][SIZE=3][COLOR=#800080]www.dogfield.pl[/COLOR][/SIZE][/URL][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

myślę, że przy wyborze kursu nie należy się kierować wyłącznie tym, że jest on blisko.
Może przed, warto poznać standardy pracy, poziom wykształcenia (co jest niekwestionowanym dowodem posiadanej wiedzy) "wykładowców".
Nie inwestować w coś, co dalekie jest od profesjonalizmu. W coś, co nie uwzględnia ani dobra dziecka, ani pracującego w dogo zwierzęcia.
Przyznaje, nie wiem o jakim dokładnie kursie tu mowa, ale ostrzegam perspektywicznie ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Witam wszystkich. Mam ogromną prośbę do Was, która dotyczy wypełnienia ankiety na temat psów użytkowanych w dogoterapii. Jets ona anonimowa i posłuży mi do pisania pracy mgr. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Link do ankiety:
[url]http://www.ankietka.pl/ankieta/91528/charakterystyka-psow-uzytkowanych-w-dogoterapii.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...