Jump to content
Dogomania

Lubin dajesz dajesz nie przestajesz!!!


Alala

Recommended Posts

Poszukuje wszystkiego o Ozzim. Wszekich plakatow, ulotek, informacji, relacji. Mieszkam w Lubinie i tu powoli temat sie konczy. Trzeba to naglosnic bo duzo ludzi jeszcze wogole o tym nie wie albo juz zapomnialo!!!! Tak nie moze byc!!! Kazdy kto chce mi pomoc (najlepiej tu na miejscu) niech pisze!!!

Link to comment
Share on other sites

NIC sie nie kończy w Lubinie,ulotki nam zrywają..popatrz po sklepach zoologiczbych tam sa nasze plakaty i zbierają podpisy,weterynarie tez..cale centrum i staszica nam obberwali,jutro idzie pismo do Um o udostępnienie witryn ogłoszeniowych i do pks-o zamieszczenie plakatów w autobusach miejskich,od jutra PIZZERIA PRZY ULICY .SYBIRAKOW,będzie dołączać ulotki do zamówień,własnie dzis je dodrukowałyśmy..ulotki są w MINI-BARZE przy ul.Skłodowskiej i tam dostepne listy do wzięcia i zbierania podpisów..dane koordynatora sa tutaj dostępne na LUBIN,jak chcesz coś robić to sie przyłącz,zbierane sa podpisy również na WYŻSZEJ UCZELNI ZAGŁEBIA MIEDIZOWEGO,awitryny w necie lubińskie obiecaly nam dzis zamiescic apel i plakat..wysłałyśmy juz materialy mailem.. to jest nic????

Link to comment
Share on other sites

Nie to nie jest nic ale wyliczylas wszystkie miejsca na przylesiu i ok. centrum. A o Ustroniu i Ustroniu4 i wszystkich wsiach koło Lubina chyba zapomnieliscie. Nie ma tam nic o waszej akcji. Popytalam ostatnio znajomych czy cos slyszeli na temat Ozziego i nie było tego dużo. Ja chcę pomoc i namawiam innych aby pomagali. To chyba nic złego??? A co do akcji to moge sie w nia wlaczyc. Napisz mi co mam zrobic. Na poczatku proponuje wszystkie szkoly, gimnazja i licea a takze MDK i Muze.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=red][B]Alala:[/B][/COLOR][/SIZE] czy możesz mi wyjaśnić co "co autor miał na myśli " jeśli chodzi o tytuł tego wątku?? Czy także sądzisz że Twoje wypowiedzi są na tyle istotne i ważne, że konieczny jest dodatkowy wątek w których będziesz nam tłumaczyć co masz na myśli pisząc w tym obecnym ??

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=green]Alala ,ale ja napisałam gdzie masz sie zgłosić...masz gg koordynatora na Lubin...moje gg...masz adres gdzie są ulotki i lista do wzięcia,aby zbierać podpisy...nawet z dogomani mozesz ściągnąć i wydrykować plakat czy ulotkę....a tak a propos czy czasami nie dostałaś dwa dni temu odemnie ulotki bedąc na spacerze z psem"Ozzym" własnie na osiedlu Polnym??...a znajomi...nasi znajomi wiedzieli o akcji od nas,bo wysłałyśmy stronę z historią psiny wszystkim,ktorych mieliśmy na liście na poczcie czy gg....więc sama możesz uświadamiać znajomych...tak robi właśnie wiele osób,bez ulotek nawet,podając tylko adres strony,gdzie można poczytać o tej tragedii i adres ze strona petycji..[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Petycję do Prezydenta o zaostrzenie kar dla znęcających się nad zwierzętami podpisałam wczoraj w Sklepie zoologicznym "Amazonka" na Armii Krajowej i powiem Wam, że nie spodziewałam się tak znikomej ilości podpisów :( Ludzie albo nie wiedzą albo się boją, może wątpią bo trzeba podac PESEL, niewiem już sama, do tej pory w Lubinie widziałam tylko jeden plakat w Barze gastronomicznym koło PKS-u i tak myślałam, że zostały pozdzierane:( Przede wszystkim PODPISUJCIE PETYCJĘ.

Link to comment
Share on other sites

Alala,skoro twierdzisz,ze tak jest w Lubinie,to masz duze pole do popisu.
Iza napisala Ci wszystko skad mozesz wziasc materialy.
Zbieraj sztab i realizuj pomysly ! Czas jest do konca pazdziernika.
W Lubinie,tak jak i w Legnicy jest malo osob do zbierania podpisow.
Ja i Iza mamy rodziny,problemy itd.Nie mozemy sie poswiecic akcji tak jak bysmy chcialy.
Tak wiec napewno sie przydasz-DZIALAJ !!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=green]ludzie nie chcą podpisywać z peselem...chętnie moge podpisać mówią,ale bez peselu...krąży opinia ,że na pesel można wziąść kredyt i po to sa dane a takie akcje to przykrywka//usmieszek... a poza tym..wiedząc,ze to stało sie w Lubinie...nie chcą wywiesić plakatu,bo mówia,a jesli jej znajomi wybiją nam szybę,ona jest stąd... i tak wygląda Polska,a bardziej lubińska rzeczywistość...a ile osób sie zgłosiło i wzięły liste,żeby zbierać podpisy...i zaginęły..[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Iza,a dalam Ci fragment Dz.U. z tym dotyczacym peselu?
Jak nie,to Ci wysle @.
Spytaj ludzi,czy kiedykolwiek probowali wziasc kredyt na sam nr.PESEL i czy wiedza co znaczy ten skrot? Niech sprobuja wziasc kredyt na moj PESEL,a jeszcze im piwo postawie jak im sie uda.Przeciez urzednicy tez maja pesele roznych ludzi,bo sie je wpisuje na formularzach,drukach.
A urzednik to swiety jaki czy co?
Jak tak mowie i czesto to pomaga.A jak ktos nie chce podpisac,to pesel czesto jest wymowka i chocbys nie wiem co powiedziala,to nie podpisza.
Mnie dzis nie podpisal facet ,na ktorego bardzo liczylam,ze nawet pomoze w zbieraniu podpisow.Ma renomowana hodowle psow,no psiarz z krwi i kosci ! Tymczasem nawet sam nie podpisal,bo sie nie zgadza z tekstem petycji!!Nie mialam czasu,a on zajal mi cenne 40min.Gadalam,gadalam,tlumaczylam i nic."Przepisy sa ,ale trzeba egzekwowac ich wykonanie...".
Cale szczescie,ze tacy ludzie sporadycznie sie trafiaja :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...